Додаток монобанк - інтернет-банкінг

монобанк кредитна карта

Monobank увірвався в життя українців в кінці 2017 року. Тоді ніхто не міг уявити, що у настільки популярного в народі Приват24 з'явиться потужний конкурент, здатний на рівних змагатися з лідером мобільного банкінгу.

Монобанк - це перший повністю мобільний банк і він показав надзвичайно швидкі темпи зростання. Це стало можливим завдяки вигідним умовам для клієнтів, депозитних програм, розстрочок. А також зручному і лаконічному дизайну. І, звичайно ж, абсолютно чарівному котику - символу банку!

можливості програми

додаток від монобанк

 1. Реєстрація в мобільному додатку від Monobank і подача заявки на оформлення платіжної картки за все за 10 хвилин.
 2. Віртуальна карта. Якщо ви хочете оплатити покупку в інтернет-магазині і вам потрібно ввести номер карти, а пластика з собою немає, не біда: ви можете зайти в додаток і дізнатися всі необхідні дані в ньому (номер, термін дії, CVV) прямо в ньому.
 3. Інформація про те, як і де поповнити свою карту різними способами: з іншої картки, за реквізитами по Україні (МФО, рахунок одержувача і т.д.) і ін.
 4. Перекази з картки на картку, Причому іноді навіть без введення номера картки отримувача. Так, якщо у вашому списку контактів є клієнти монобанк, досить просто натиснути на іконку з ім'ям - і кошти впадуть на його рахунок в лічені секунди.
 5. Швидкий переказ грошей. Якщо ваш знайомий, з яким потрібно переказати кошти на карту, знаходиться поблизу, досить просто потрясти телефоном і тут же активується дана функція.
 6. Детальна статистика витрат за категоріями. Це дуже зручно для звітності та планування бюджету.
 7. Можливість оформити розстрочку постфактум. Протягом тижня після будь-якого платежу (крім перекладу на карту) на суму понад 1000 гривень ви можете оформити розстрочку на цю суму на строк від 3 до 24 місяців - витрачені гроші повернуться знову на ваш рахунок, перший платіж буде списаний в наступному місяці. Щомісячна плата - всього 1,8% від суми розстрочки.
 8. Завжди вигідний обмінний курс. Комісія за конвертацію не стягується.
 9. За допомогою програми на телефон від monobank можна переказувати кошти з валютної карти на гривневу і назад по курсу.

Як оформити карту

кредит в монобанк

 1. Скачайте та встановіть програму з плеймаркета monobank.
 2. Введіть номер свого мобільного і отримаєте смс з 4-значним кодом доступу.
 3. Сфотографуйте три розвороту свого паспорта і сторінки з останньою відміткою прописки. Це можна зробити через мобільний додаток monobank.
 4. Також сфотографуйте ідентифікаційний код. Перевірте, чи правильно додаток вважало цифри.
 5. Заповніть невелику анкету. У вас запитають про наявність на банківських рахунках понад 100 000 грн. Також треба буде вказати місце роботи, стаж, суму зарплати після вирахування податків. Вам відразу ж нададуть кредитний ліміт і ліміт на розстрочку.
 6. Виберіть спосіб отримання пластикової карти: за допомогою кур'єра або самому з точки видачі.
 7. Активуйте карту в додатку і вуаля - ви користувач самого прогресивного банку України!

Безконтактні платежі Google Pay і Apple Pay

розстрочка від монобанк

Карта банку доступні для додавання в Google Pay і Apple Pay. Щоб скористатися безконтактними платежами, ваш смартфон повинен підтримувати NFC - технологію безконтактних платежів.

Додати карту в Google Play дуже просто:

 • необхідно встановити Google Play на Ваш смартфон;
 • помістіть карту в віконце, за допомогою якого карта буде відсканована і додана в додаток. Також можна ввести дані карти вручну, якщо з якихось причин додаток не змогло відсканувати карту;
 • підтвердіть операцію за допомогою коду, який Ви отримаєте в смс-повідомленні;
 • карта додана в Google Pay!

Для користувачів iPhone процедура додавання карти виглядає наступним чином:

 • відкрийте додаток Apple Wallet і зайдіть в пункт «Додати карту»;
 • відскануйте карту через спеціальне віконце або введіть дані вручну;
 • картка додана для здійснення безконтактних платежів!
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосів, в середньому: 4.1 з 5)
наверх