Додаток ОТП Банку - інтернет-банкінг

otp smart

Мобільний інтернет-банкінг від ОТП - це кілька окремих продуктів, які розроблені для користувачів як iOS, так і для Android. Кількість додатків від ОТП навіть заплутує - оскільки розроблені вони окремо для різних країн.

На думку багатьох користувачів, додатки реалізовані слабо, тому відгуки і оцінки найчастіше негативні, а рейтинг на рівні 2,5-3,1 балів з 5 говорить про те, що використовувати їх не завжди зручно, а їх робота часто буває некоректна.

З плюсів: розробники і служба підтримки на зв'язку, відповідають на коментарі. З мінусів: функціонал слабкий, переказ грошей на карту іншого банку можна тільки з ПК з доступом до мережі інтернет, банкінг з комп'ютера дає більше можливостей, але може «глючить» для МАС.

можливості ОТП смарт

З появою інтернет-банкінгу та додатки від ОТП Банку, клієнти можуть через мережі інтернет:

 • переказувати кошти між своїми рахунками, на рахунок ОТП Банку або іншого банку України в цілодобовому режимі;
 • поповнювати і закривати депозитні вклади;
 • створювати шаблони проведених платежів;
 • оплачувати мобільний зв'язок;
 • завантажувати виписку з рахунку, відстежувати баланс;
 • закривати кредитну заборгованість.

Клієнти також можуть налаштувати вхід в додаток по відбитку пальців, а не шляхом постійного введення пароля. Ця функція доступна для власників смартфонів під управлінням ОС Android і iOS.

У мобільному додатку ОТП Банку користувачі, які ще не реєструвалися в банкінгу, можуть знайти найближче відділення або банкомат і спробувати демо-версію програми OTP Smart.

Реєстрація

ОТП смарт

Для початку слід оформити картковий рахунок у відділенні банку. Під логіном мається на увазі номер договору або контракту. Реєстрація в додатку OTP Smart на телефон ОТП Банку не передбачена.

Процедура входу в інтернет-банкінг:

 1. Введіть номер договору в поле "логін", потім введіть пароль, отриманий в смс-повідомленні від банку.
 2. Після входу система попросить встановити власний пароль і підтвердити його (у вас є всього три спроби). Після трьох невдалих спроб обліковий запис буде заблокована і розблокувати її можна буде тільки в відділенні банку.
 3. Далі можна заходити в мобільний додаток.

Сервіси Google Pay і Apple Pay

отп смарт гугл пий

Безконтактні платежі стали доступні для клієнтів ОТП Банку в кінці 2018 року. Власники смартфонів під управлінням ОС Android і iOS можуть прив'язати свої платіжні карти Visa і MasterCard до сервісів Google Pay і Apple Pay.

Користувачам смартфонів Android необхідно завантажити додаток Google Pay, відсканувати карту і ввести необхідні дані. Після цього карта буде прив'язана до сервісу і можна буде здійснювати безконтактні платежі за допомогою смартфона в місцях, де є термінал.

Для користувачів Apple iPhone і Apple Watch потрібно зайти в додаток Apple Wallet, відсканувати за допомогою нього платіжну карту і ввести необхідні дані. Після можна буде оплачувати покупки через смартфон або розумні годинник, не дістаючи карту з гаманця.

Як це виглядає на сайті

Сайт банку досить інформативний, і все ж вхід в особистий кабінет відшукати нелегко. На сайті ОТП вхід в особистий кабінет «захований» в меню «Швидкий перехід» → Вхід в ОТП Смарт.

 

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)
наверх