Райффайзен Банку Аваль - інтернет-банкінг

Raiffeisen Online

Raiffeisen Online - мобільний додаток від Райффайзен Банк Аваль, з'явилося слідом за оновленням інтернет-банкінгу в 2016 році. Воно є для користувачів смартфонів під управлінням мобільних операційних систем Android (версія 4.2 або пізніша) та iOS (версія 9,3 і старше).

Серед уже доступних переваг можна назвати наступні: реєстрація в режимі онлайн, зручне управління картковими лімітами, єдина платформа мобільних і веб-версій. Також є опція управління платіжними картами: їх можна як блокувати, так і розблокувати, формувати виписки по рахунках. Клієнти банку в системі Raiffeisen Online отримують інформацію про актуальні курсах валют і завжди мають можливість зв'язатися з Інформаційним центром банку.

Завдяки мобільному додатку від Райффайзен Банк Аваль клієнти банку мають цілодобовий доступ до своїх рахунків в будь-якому місці, де є доступ до мережі Інтернет. Всі функції, які доступні в web-банкінгу, тепер можна використовувати в смартфоні.

За допомогою програми клієнти можуть легко і швидко:

 • оплачувати комунальні рахунки;
 • дивитися баланс платіжних карт;
 • поповнювати рахунки мобільних операторів, за інтернет, телебачення;
 • оплачувати послуги пультової охорони;
 • здійснювати платежі за банківськими реквізитами;
 • оплачувати рахунки за стаціонарну телефонію;
 • оплачувати страховку;
 • погашати кредити;
 • поповнювати депозити;
 • зберігати шаблони платежів.

Процедура реєстрації в Raiffeisen Online

реєстрація в Райффайзен онлайн

Після поновлення web-банкінгу старі клієнти змушені заново зареєструватися в новій системі. Саме з цим аккаунтом клієнти зможуть зайти в додаток Raiffeisen Online без повторної реєстрації. Далі необхідно набрати контакт-центру банку за номером 0 800 500 500 (для абонентів Vodafone останні три цифри 521) для активації операцій за платіжними картками в додатку на телефон від Райффайзен Банк Аваль.


Новим же клієнтам доведеться проходити реєстрацію для доступу до мобільного банкінгу повністю. Для цього:

 • Завантажте програму з плеймаркета від Райффайзен Банк Аваль, якщо у вас смартфон на базі Android.
 • Якщо у вас iPhone - скачайте додаток з апстора від Райффайзен Банк Аваль.
 • Якщо ви ще не отримали платіжну карту, введіть персональний номер клієнта банку, який ви отримаєте при підписанні Публічного договору в банку. Якщо ж пластикова карта у вас вже є - введіть її дані, погодьтеся з умовами, задайте логін і пароль.
 • Підтвердіть реєстрацію паролем, який прийде в смс або в повідомленні на пошту.

Безконтактні платежі Google Pay і Apple Pay

райффайзен нфс

До недавнього часу було доступно окреме мобільний додаток під назвою Raiffeisen Pay, куди можна було додавати платіжні карти і проводити безконтактні платежі. Скористатися ним могли тільки власники смартфонів на Android. Однак в 2018 році для більшості банків України, в тому числі і для Авалю, стали доступні популярні сервіси Apple Pay і Google Pay.

Для безконтактних платежів зі смартфона Android гаджет повинен підтримувати технологію безконтактних платежів NFC, версія Android - не нижче 4.4.

Для початку слід завантажити і встановити додаток Google Pay. Спеціальний сканер в ньому миттєво додасть номер вашої картки для безконтактних платежів. Операцію слід підтвердити за допомогою пароля з смс.

Для володарів Apple iPhone і Apple Watch потрібно зайти в додаток Apple Wallet, відсканувати пластикову карту і підтвердити операцію за допомогою пароля з смс.

Після цих нехитрих операцій ви зможете проводити платежі всюди, де є термінали безконтактних платежів: в метро, супермаркетах, ресторанах, кафе, на автозаправках. Це дуже зручно, адже вам більше не потрібно носити з собою все картки.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх