Додаток Укрсиббанку - інтернет-банкінг

укрсиб онлайн

додаток Укрсиббанку під назвою Ukrsib Online зазнало значну модернізацію. Фінустанова врахувало побажання своїх клієнтів і тенденції на ринку банківських послуг: всі функції, які є в інтернет-банкінгу, повинні бути і в смартфоні.

Мобільний додаток Укрсиббанку перше серед усіх отримало функцію розблокування за допомогою відбитка пальця (замість введення пароля), завдяки чому користуватися ним стало набагато швидше і зручніше, а головне - безпечніше.

Реєстрація

Щоб стати користувачем додатки Плеймаркет Укрсиббанку, Необхідно бути клієнтом фінустанови, мати картковий рахунок або кредитний договір.

При реєстрації система запросить особистий ключ, що складається з 10-значного коду, розташованого внизу на платіжній картці під ім'ям власника. Також цей код вказаний в кредитному договорі.

Далі потрібно ввести номер телефону, який підключений до системи sms-інформування. Якщо послугу не підключили - потрібно зателефонувати в контакт-центр і Вам швидко її активують. Немає бажання користуватися непотрібної послугою - зверніться в будь-яке відділення банку або скористайтеся банкоматом, виконуючи вказівки в меню «Сервіси» → «Реєстрація в Ukrsib Online».

можливості

Укрсиб онлайн обмін валют

За допомогою програми на телефон від Укрсиббанку клієнти можуть:

 • проводити платежі за квартиру і комунальні рахунки;
 • оплачувати послуги зв'язку, за інтернет, кабельне та супутникове телебачення;
 • поповнювати віртуальні рахунки в онлайн-іграх і соціальних мережах;
 • налаштовувати регулярні платежі;
 • закривати заборгованість за позиками;
 • переказувати кошти з картки на картку, на рахунку за реквізитами;
 • переводити гроші по системі миттєвих переказів «За Мить»;
 • відкривати депозити, поповнювати і закривати їх;
 • налаштовувати обмеження по платежах в інтернеті і зняття готівки;
 • замовляти платіжні карти і вибирати їх дизайн;
 • ввімкнути або вимкнути послугу Star-sms (смс-інформування);
 • блокувати і розблокувати платіжну карту.

Також завдяки повному набору послуг і функцій воно, як і додаток Апстор від Укрсиббанку, може стати гідною заміною інтернет-банкінгу для тих, у кого немає персонального комп'ютера, але є смартфон або планшет.

Ліміти платіжних операцій

У мобільний банкінг від Укрсиббанку існують ліміти при проведенні операцій за картковими рахунками. Це необхідно для фінансової безпеки кожного клієнта банку, який користується додатком Ukrsib Online.

вид лімітуМіж власними рахункамиНа рахунки інших одержувачів

(В тому числі між картами Укрсиббанк)

З карти Укрсиббанк на карту іншого банкуЗ карти іншого банку на карту Укрсиббанк або між картами інших банків
на деньБезліміт250 000 грн10 000 грн110 000 долл
На місяцьБезліміт500 000 грн250 000 грн220 000 долл
На одну операціюБезліміт150 000 грн10 000 грн25 000 грн

 

Підтримка Google Pay і Apple Pay

укрсиб нфс

Укрсиб одним з перших комерційних банків України став підтримувати безконтактні платежі за допомогою Google Pay. З 5 грудня 2017 року власники карт Mastercard банку отримали можливість розраховуватися за допомогою смартфонів під управлінням ОС Android, починаючи з версії 4.4, які підтримують NFC.

Для підключення безконтактних платежів потрібно завантажити додаток Google Pay, зареєструвати аккаунт і додати карту. Перед скоєнням оплати потрібно включити свій смартфон і прикласти його до терміналу. При чеку на суму понад 100 грн необхідно розблокувати смартфон за паролем або відбитку пальця (в залежності від того, як користувач налаштував блокування в смартфоні).

Що стосується Apple Pay, Укрсиббанк в кінці 2018 року ввів підтримку сервісу для проведення безконтактних платежів за допомогою Apple iPhone і Apple Watch. Платіжні картки додаються в додаток Apple Wallet, при цьому карта буде відсканована смартфоном і автоматично додана в електронний гаманець. Користувачеві залишається тільки підтвердити операцію перевірочним кодом, який прийде в смс-повідомленні від банку.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх