Кредит в Україні - в будь-якому місті, на будь-які цілі

Сьогоднішній ритм життя вимагає від нас повної віддачі сил і часу роботі. Але навіть, перебуваючи в безперервному процесі заробляння грошей, не кожна сім'я в нашій країні може дозволити собі дорогу покупку - дорогу побутову та комп'ютерно-телефонну техніку, не кажучи вже про квартиру, машину і поїздці за кордон на відпочинок.

Що ж залишається робити в таких випадках - коли є величезне бажання придбати, але фінансові можливості обмежені. Взяти кредит, тим більше що в Україні сьогодні банківська система подолала кризу і вийшла на новий рівень надання банківських послуг. Кожен банк розробляє і впроваджує свої кредитні продукти для залучення клієнтів і намагається відкрити відділення в кожному місті країни, в кожному населеному пункті.

перейти відразу до списку міст

Сьогодні кожен українець може взяти кредит в будь-якому місті країни. Навіть якщо позичальник живе в населеному пункті, де немає відділення банку, він може замовити кредит онлайн на карту, по Інтернету.

Кредит в містах України - найдоступніший банківський продукт

Взяти кредит в будь-якому місті України можна як онлайн, так і оффлай, тобто у відділенні банку або в офісі мікрофінансової організації (МФО). У всіх відділеннях певного банку або МФО незалежно від того, в якому місті вона відкрита, діють одні і ті ж правила щодо отримання позики і вимоги до позичальника.

  • По-перше, громадянство України. Клієнт повинен надати паспорт громадянина країни з пропискою на її території.
  • Вік від 18 років. Кожен банк сам встановлює вікові обмеження. Одні видають кредит особам у віці 18 років, інші - з 21 року. Пенсіонери також можуть оформити кредит, але повинні пам'ятати, що в віці понад 60 років банки кредити не видають. Особам пенсійного віку понад 60 років краще звернутися за кредитом в МФО, які працюють з клієнтами вікової категорії до 75 років.
  • Обов'язково потрібно ідентифікаційний номер платника податків.
  • У деяких випадках банк або МФО вимагає пенсійне посвідчення, студентський або військовий квиток.

У всіх українських містах кредит можна оформити онлайн і отримати гроші на банківську карту. Головне - мати доступ до Інтернету та картковий рахунок, відкритий в будь-якому місті країни. А процедура скрізь однакова.

Кожен позичальник на сайті може самостійно, перш ніж заповнити заявку на кредит, розрахувати, скільки йому доведеться виплачувати щомісяця залежно від суми позики і терміну кредитування. Якщо умови підходять, клієнт заповнює заявку на отримання кредиту в певній сумі і на певний термін.

Завдяки такій новій послузі, як кредит онлайн, тепер в кожному, навіть найвіддаленішому від міста населеному пункті, кожен українець може оформити кредит, не виходячи з дому і не витрачаючи час на поїздки в місто в відділення банку. Але навіть якщо доведеться відвідати міське відділення банку або МФО, то заявка вже попередньо оформлена. І все, що потрібно від клієнта, приїхати і забрати гроші.

Кредит в Україні можна взяти не тільки в Києві, а й в інших великих і не дуже великих містах, таких як Дніпро, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Полтава, Житомир, Вінниця, Кіровоград, Черкаси, Львів , Хмельницький.

наверх