Взяти кредит в Чернігові. Де і на яких умовах

Чернігів

Сьогодні кожен повнолітній українець, незалежно від того, в якому населеному пункті країни він проживає, може взяти кредит в будь-якому українському банку. У кожному місті і містечку відкриті відділення банківських установ, в яких можна оформити позику готівкою для здійснення довгоочікуваної покупки.

Грошова позика в Чернігові пропонують не тільки банки, але і мікрофінансові організації, що пропонують швидкі кредити без довідки про доходи. Де краще брати кредит, у великому банку з солідною історією або приватний позику в Чернігові, кожен вирішує сам. Але інформація про умови та вимоги до позичальників з боку фінансових структур при кредитуванні зайвою не буде.

Банки Чернігова кредитують до 500 000 гривень

Взяти кредит в Чернігові, якщо вам потрібна велика сума і надовго, можна в банку. Банки Чернігова кредитують населення під різні відсотки від 2,96% до 85,04% річних. Суми кредитів становлять 50 000 гривень з терміном погашення от1 року до 3 років. Якщо процентна ставка невелика, зверніть увагу на додаткові умови: комісії, страховку і т.п.

Вимоги до позичальників стандартні: українське громадянство, наявність номера платника податків, постійний дохід, переважно офіційний. Варто зазначити, що для отримання позики на суму 50 000 гривень працевлаштування може бути і неофіційними, але банк все одно зажадає будь-які докази вашої платоспроможності.

Кредит готівкою в Чернігові можна оформити і побільше - від 200 000 до 500 000 гривень. Але при цьому і процентні ставки вище і терміни більше. Та й вимоги до позичальника суворіше. Особливі вимоги до віку від 23 (25) до 60 (65) років. Хоча деякі банки розширили ці обмеження і видають грошовий кредит особам у віці від 21 року до 75 років.

Щоб взяти велику позику, необхідно принести в банк довідку, що підтверджує щомісячний офіційний доход. І ще не факт, що банк схвалить вам кредит, якщо рівень доходу не буде відповідати.


В епоху комп'ютерних технологій, ми маємо потреби для оформлення кредиту бігати по відділеннях банку. Можна на сайті залишити заявку на отримання кредиту, а все інше за вас зробить оператор.

Приватні позики в Чернігові - в чому різниця

Гроші в борг у Чернігові можна взяти в МФО. Досить популярною послугою є мікрокредитування, тобто видача позик небанківськими структурами в невеликих сумах і на короткий термін. Такі мікрофінансові організації працюють по всій Україні і відрізняються від банків лояльним ставленням до клієнтів і більш зручним сервісом.

Мікрокредит в Чернігові можна оформити онлайн і отримати на карту будь-якого банку. Умови - громадянство, вік від 18 (21) до 75 років, наявність ІПН, бажаний постійний дохід. Отримати можна до 10 000 гривень під 2% в день, на термін до 1 місяця. Це стандартні умови. У різних МФО, звичайно, свої вимоги і пропозиції. Але в цілому, дана послуга більш доступна для громадян, ніж банківський кредит, хоча в банку ви отримуєте гарантії безпеки і можливість зайняти велику суму грошей.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх