Кредит в Дніпрі - все банки і МФО

Дніпро

Взяти кредит в Дніпропетровську можна на будь-які цілі. Кредит готівкою в Дніпрі оформляють відділення банків і мікрофінансових організацій (МФО). Крім того, кожен українець може оформити кредит на банківську карту онлайн, не покидаючи будинок або офіс.

Дніпро є другим містом за кількістю банківських і мікрофінансових установ після столиці. Тільки в Дніпрі зареєстровано 8 банків, три з яких - Приват Банк, А-банк і Кредит Дніпро - входять в число найбільших банків країни з потужними активами.

Кредит в Дніпрі. Хто може оформити

Позики в Дніпрі надають як банківські установи, так і мікрофінансові компанії.

Хто може оформити кредит в банку Дніпра? Кожен громадянин України, який надав паспорт з наявністю прописки в будь-якому населеному пункті країни, за винятком АР Крим та окупованих територій.

Банки Дніпра кредит видають за загальними правилами для всіх банківських установ. Якщо клієнт досяг віку 21 рік, має постійний офіційний дохід, може надати довідку про доходи, ідентифікаційний номер платника податків - він сміливо може претендувати на отримання позики.

Позику в Дніпрі можуть оформити і пенсіонери у віці не старше 60 років. Гроші в борг дніпропетровські пенсіонери отримують, надавши пенсійне посвідчення і документ, що підтверджує розмір їх пенсійного забезпечення за останні півроку і довідку про доходи, якщо пенсіонер ще працює. Але особи пенсійного віку не зможуть розраховувати на отримання великої позики. Для них банки розробили окремі програми кредитування. Банк Кредит-Дніпро розширив вікові рамки і видає кредити особам у віці від 22 до 65 років в розмірі до 50 000 гривень і строком на 3 роки.

Умови кредитування в фінансових установах Дніпра

Умови та вимоги в банках і МФО Дніпра нічим особливо не відрізняються від загальноприйнятих в країні. Приватний займ в Дніпропетровську користується великою популярністю, завдяки простій і зрозумілій процедурі оформлення.

процедура оформлення кредиту онлайн дуже проста:

  • Клієнт на сайті вибирає суму, яку бажає отримати, а також термін, протягом якого збирається погашати заборгованість.
  • За допомогою калькулятора, представленого на сайті, він може сам вирахувати суму до повного погашення і суму щомісячного платежу.
  • Потім заповнює заявку і очікує рішення кредитного відділу.

Якщо позичальник оформляв кредит онлайн, гроші йому приходять на банківську карту. При оформленні позики в МФО карта може бути відкрита в будь-якому банку країни. Якщо позичальник залишив онлайн-заявку на отримання кредиту готівкою, він отримає гроші у відділенні банку або мікрофінансової організації. Мікропозик в Дніпрі оформляється за все за 15 хвилин і дозволяє істотно заощадити свій час і час співробітників фінансової установи.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосів, в середньому: 5 з 5)
наверх