Кредит в Хмельницькому. Як зробити правильний вибір

Хмельницький

Натан Ротшильд сказав: "Хто володіє інформацією, той володіє світом". І він був абсолютно прав. У сфері українського кредитування той, хто знає все про банках та небанківських компаніях, завжди зробить правильний вибір при оформленні кредиту та економить свої гроші.

Позику в Хмельницькому так само просто оформити як і в столиці країни. Тим більше, що останнім часом фінансовий ринок поступово переходить в сферу кредитування онлайн. Це дуже зручно. Не потрібно нікуди бігти і замовляти кредит. Взяти кредит в Хмельницькому можна просто залишивши заявку онлайн. При цьому суму і термін ркедіти ст вибіратете самі.

Кредити в Хмельницькому, кому видають і під які відсотки

Гроші в борг у Хмельницькому можна отримати в банку, в МФО або в ломбарді. Банки в Хмельницькому представлені і приватні, і державні. Взяти кредит в Хмельницькому можна споживчий - на будь-які цілі, або целенапраленной - на машину, наприклад, або іпотеку на житло. На різні суми і під різні відсотки -від 3% до 85%. Суми кредитів варіюють від 50 000 до 500 тисяч гривень на термін від 1 року до 5 років. Якщо процентна ставка по кредиту невелика, придивіться до інших умов договору - страховці, комісіям і т.п.

Варто зазначити, що не всі можуть отримати приватний позику в Хмельницькому. Неохоче кредитують пенсіонерів, особливо тих, кому скоро виповниться 70 років. А також швидше за все відмовлять студентам у віці 21 рік. Більшість банків, налякані нещодавніми економічними потрясіннями, намагаються убезпечити себе. Тому встановили обмеження за віком від 23 або 25 років, в деяких від 27 років і до 65, максимум 70 років.

З віковими обмеженнями розібралися. Перейдемо до документів, які потребують кожен український банк. В першу чергу, паспорт громадянина України, ідентифікаційний номер і довідку про доходи за останні півроку. Якщо ви хочете взяти позику на 200 або 500 тисяч гривень, будьте готові до ретельної перевірки. Перевірятимуть не тільки ваш рівень доходу на даний момент, але і всю вашу кредитну історію. Навіть кредит на 50 000 гривень проблематично взяти при заплямованою кредитної репутації.


При чистої кредитної історії з хорошим офіційним доходом клієнт може розраховувати на високу суму при кредитуванні. Деякі банки оформляють кредит на 50 000 гривень при неофіційному працевлаштуванні позичальника. У таких випадках достатньо надати виписку з карткового рахунку, на який регулярно приходить заробітна плата або ж робочий номер стаціонарного телефону. Головне - щоб роботодавець підтвердив ваше працевлаштування і ваш рівень доходу.

Де в Хмельницькому взяти кредит без довідки про доходи до зарплати

Малі кредити, від 300 до 10 000 гривень, охоче оформляють мікрокредітной організації (МФО), причому вся процедура відбувається онлайн і дуже швидко, хвилин за 20-30. У МФО не вимагають довідок і поручителів. Схема кредитування і умови прості і зрозумілі. За кожен день користування кредитними грошима налічується ставка в розмірі 2%. Чим раніше повертаєш борг, тим менше переплачуєш. При цьому ніяких комісійних МФО не беруть і ніяких штрафних санкцій за дострокове погашення також не застосовують.

Кожен, хто має намір взяти кредит у банку або МФО, може самостійно розрахувати суму щомісячного платежу або прорахувати суму до повернення, не звертаючись в фінансову структуру. Скориставшись на сайті калькулятором і заповнивши заявку, ви зможете дізнатися, хто стане вашим позикодавцем, і скільки буде коштувати вам ваш кредит.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосів, в середньому: 4.6 з 5)
наверх