Кредит в Києві. Де взяти і що необхідно знати

Київ

У Києві зосереджено найбільшу кількість банків і різних мікрофінансових організацій (МФО). Банки києва і інші фінансові установи послуги з кредитування надають цілодобово. Це стосується позик онлайн. Тому взяти кредит в Києві можна в будь-який час доби і в будь-який день тижня.

В такому розмаїтті фінансових установ, що пропонують кредитування, зорієнтуватися складно. Як дізнатися, куди краще звернутися в різних життєвих ситуаціях. Адже, одним клієнтам потрібні великі суми позик і вони вважають за краще мати справу з маститими і відомими банками. А інші хочуть отримати позики в Києві терміново і в невеликому розмірі. Крім того, потрібно знати, які документи зажадають банки, а які МФО.

Кредити в банках Києва - особливості оформлення

Позику в Києві можна оформити в банку, в МФО або в ломбарді. Якщо ви вирішили взяти кредит готівкою в київському банку, то вам слід знати, на яких умовах банки видають кредити. Всі українські банки кредитують тільки громадян країни. Тому при собі необхідно мати паспорт, який підтверджує громадянство і прописку на території України, а також ідентифікаційний номер платника податків.


Є також у банків і вимоги до віку позичальника в середньому від 25 до 70 років. Банківські установи воліють мати справу з клієнтами, у яких є постійний дохід. Крім цього, в банках розроблені окремі програми кредитування для молоді та пенсіонерів.

Деякі банки оформляють кредити на покупку житла, а також позики на придбання машини. Це досить великі суми і банки зажадають обов'язково довідку про регулярне високий дохід за 6 місяців, а також довідку про загальний стаж роботи.

Гроші в борг у Києві, якщо це невелика сума до 20 000 грн, можна взяти в МФО. Це буде набагато простіше і швидше, ніж банківський кредит. Крім того, однозначний плюс МФО - відсутність необхідності надавати довідку про доходи. Київ - динамічне місто, в якому багато заробляють не на звичній офіційній роботі, так що це дуже важливий момент.

Приватний займ в Києві без довідок можна оформити або в банках на суму не більше 50 000 гривень, або в МФО. Але сума буде менше. Максимальний кредитний ліміт становить 15 000 гривень. Зате переваг більше. Гроші можна отримати на руки або на карту протягом 20 хвилин.

У Києві кредит без довідки про доходи. умови отримання

Сьогодні всі фінансові установи вийшли на новий рівень обслуговування населення, перейшли в онлайн. Тобто тепер не потрібно відразу бігти в банк або в МФО, щоб дізнатися, які документи потрібні і чи дадуть взагалі кредит при певному доході.


Всю цю інформацію можна отримати онлайн. Досить на сайті заповнити форму заявки на кредит і отримати гроші на банківську карту.

Крім цього, онлайн можна вивчити умови і вимоги всіх банків і мікрофінансових організацій: процентну ставку, терміни кредитування, а також самому розрахувати суму щомісячного платежу за допомогою калькулятора онлайн.

Що стосується банків, то процентні ставки і терміни погашення кредитів у всіх різні і залежать від суми позики. Якщо сума кредиту до 50 000 гривень, то термін погашення складе до 60 місяців, а процентна ставка буде дорожче, ніж при кредитуванні на суму в 500 000 гривень. Також слід враховувати, що багато банків оформляють комісію за послуги банку і авансовий платіж в розмірі 30%.

Простіше йде справа з МФО. Мікропозики в Києві видаються за стандартною ставкою 2%, яка нараховується на тіло кредиту за кожен день користування. Тут все просто, прозоро і зрозуміло, плюс у багатьох МФО є кредитні калькулятори, які дозволяють точно розрахувати переплату в цифрах. Перелік надійних МФО можна подивитися тут.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх