Кредит в Кіровограді. Де взяти і скільки віддавати

Кіровоград

Кожен, хто замислюється про те, щоб взяти позику в Кропивницького, хоче бути впевнений, що його не обдурять. Що банк видасть йому необхідну суму і чесно нарахує розмір процентної ставки. Що йому не доведеться кожного разу звертатися до кредитного відділу з питанням: «Звідки взялася така величезна сума щомісячного платежу, якщо йому була озвучена під час укладання договору зовсім інша»? І як потім виявляється, це банк нараховує комісію за свої послуги, страховки і різні додаткові платежі, про які позичальникові не повідомили при оформленні угоди.

Щоб не потрапити в халепу з кредитом, необхідно володіти інформацією про всі банках, їх умови та вимоги. Крім того, непогано також вивчити стан фінансового ринку в сфері мікрокредитування, якщо потрібна невелика сума.

Банки Кропивницького (Кіровограда). Кредити, відсотки, терміни

В принципі, банки Кропивницького кредитують населення на таких же умовах, як і в інших містах. З тими ж вимогами, процентними ставками, штрафними санкціями і в таких же грошових сумах. Взяти кредит в Кропивницького можна не тільки в банку, але і в МФО.

У всіх українських банків є загальні вимоги до позичальників. По-перше-громадянство України. Клієнт повинен надати свій паспорт, в якому зазначено, що він прописаний і проживає на території країни.

По-друге, вимоги до віку позичальника. Кредити можуть оформити лише особи, які досягли повнолітнього віку. Ось тільки нижня межа віку в різних банках оцінюється по-різному і варіює від 21 року до 25 років. А верхня - від 60 до 75 років. Банки не дуже охоче видають позики пенсіонерам, чий вік становить на момент звернення за позикою 75 років. Але деякі банки навіть впровадили програми кредитування для осіб пенсійного віку, які продовжують працювати або ж у яких достатній рівень пенсійного забезпечення. Суми за такими програмами небольшіе- до 50 000 гривень на термін до 1 року.


По-третє - банки обов'язково звертають увагу на рівень доходу позичальника. Якщо позичальник хоче взяти в борг велику суму від 10 тис. Гривень, банк зажадає від нього довідку про високий дохід за 6 місяців, що передують місяцю оформлення позики. При укладанні договору на суму до 10 тисяч гривень досить буде пред'явити виписку із зарплати, а також номер телефону з місця роботи.

Щодо умов, то кожен банк має право встановлювати свої відсоткові ставки по кредитах і терміни погашення заборгованості. Так, цифри вартості кредиту варіюють від 2,96% до майже 85% річних. При цьому строки погашення також неоднозначні, від року до 60 календарних місяців.

Сьогодні кожен, перш ніж відправитися в банк, може заповнити на сайті кредитну заявку і відправити в кілька банків. Так можна дізнатися, де вам готові видати кредит готівкою, під які відсотки і на який термін. А скориставшись калькулятором, ви можете розрахувати ту суму, яку вам доведеться платити для погашення боргу.

Бистрозайми в Кропивницького. Отримати онлайн без довідки про доходи

Кредит готівкою в Кропивницького можна взяти не тільки в банку, але і в МФО. Ось вже більше 5 років на фінансовому ринку країни працюють мікрофінансові організації (МФО), що надають бистрозайми в малих розмірах до 10 тисяч гривень. Гроші в борг Кіровоград зараз дуже популярний запит. Приватний займ Кіровоградці можуть взяти онлайн, не виходячи з дому. Відсотки за таким мікрокредитів складають 2% в день, а термін кредитування до 180 календарних днів з дня оформлення позики. На сайті ви можете самостійно вибрати, де вам брати кредит. А також вирахувати суми платежів щомісячних і до повного погашення.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 5 з 5)
наверх