Як вигідно взяти гроші в борг у Краматорську

кредит в Краматорську

У наш час без грошей не обійтися. Особливо в тих випадках, якщо це стосується лікування, операції або термінової покупки необхідного одягу в зимовий час. Як бути, якщо у вас немає особистих накопичень, а друзів і рідних зайвий раз турбувати немає бажання? Ми розповімо, наскільки швидко і вигідно можна взяти позику в Краматорську.

За кредитом готівкою в Краматорську можна звернутися в різні фінансові установи. Їх в цьому місті досить, щоб будь-який бажаючий міг задовольнити свої потреби в грошах. Взяти в кредит в Краматорську можна в банках або мікрофінансових організаціях, які надають позики на певних умовах.

позики онлайн

Якщо вам терміново потрібна невелика сума, наприклад 4000 гривень, можна оформити такі мікропозики в Краматорську онлайн. Вам достатньо прорахувати термін, на який Вам потрібно взяти в борг, при цьому буде вказано фіксований відсоток від суми - наприклад, при першому зверненні в Кредит Касу комісія за використання послугою складе всього 0,01%. Чим довше буде термін оформленого позики, тим більше доведеться заплатити за використання кредиту. При підтвердженні оформлення позики через кілька хвилин надійдуть гроші на картку. Погасити подібний мікрокредит в Краматорську можна за допомогою терміналу, де можна вказати код ЄДРПОУ та назва установи, онлайн через сайт або в будь-якому відділенні банку, в якому ви обслуговуєтеся.


Якщо у вас немає банківської картки або термін дії закінчений, а на календарі свято або вихідний, можна звернутися за приватним позикою в Краматорську в будь-яка фізична відділення МФО. Не забудьте взяти з собою паспорт, а також ідентифікаційний код. У МФО вам не знадобляться довідки з місця роботи, досить просто залишити заявку і з вами зв'яжуться, або прийти особисто в одне з відділень фінансової установи з надання миттєвих позик.

Кредит у банку

Якщо вам необхідна велика сума на довгий період або ви не впевнені, що встигнете віддати борг точно в термін до 30 днів, варто взяти кредит в банках Краматорська. Вибір банків в місті дуже великий: 17 банківських брендів, які надають свої послуги за допомогою 70 філій по всьому місту. Повнолітні громадяни України можуть взяти в банку кредит на суму від 5000 до 200000-500000. Деякі з фінустанов надають кредити при мінімальному переліку документів - паспорт та ІПН, але сума кредиту з таким переліком документів буде обмежена до 50000 гривень. Якщо вам необхідно більше 50000 гривень, будьте готові пред'явити в банк крім оригіналу паспорта та ідентифікаційного коду такі документи:

 • довідка про доходи за останні 6 місяців, термін видачі такої довідки не повинен перевищувати 30 днів;
 • виписка рахунку в банку, в якому ви збираєтеся оформляти кредит;
 • копія трудової книжки, в якій повинні бути внесені два записи, завірені печаткою роботодавця;
 • згода чоловіка / дружини на оформлення кредиту або заяву клієнта про те, що він не перебуває в шлюбі з ким-небудь або розлучений;
 • один з документів, який підтверджує право власності на нерухомість: акт про приватизацію, договір дарування, акт на право успадкування, свідоцтво на право власності, виписка з Державного реєстру прав на нерухоме майно про реєстрацію прав власності;
 • технічний паспорт особистого транспортного засобу, термін експлуатації якого не старше 6 років (до уваги береться для автомобілів, вироблених в Китаї або в країнах СНД), оформлений на позичальника або поручителя.

При оформленні кредиту в банку будьте уважні, читайте умови договору, вивчіть досконально всі умови кредитування, аж до того, скільки відсотків буде нараховано при простроченні щомісячного погашення кредиту.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
наверх