Кредит у Львові. Все про найпопулярнішому фінансовому продукті

Львів

Економічна та фінансова криза потроху відступає. Кредит готівкою у Львові можна отримати як на карту, так і цільової - іпотеки та автокредити. Банки у Львові розробляють цільові програми кредитування для різних вікових груп - студентів, пенсіонерів. Впроваджують інноваційні банківські продукти - швидкий кредит до 50 000 гривень, як правило, у вигляді кредитної картки.

І все ж, налякані коливаннями банківської системи, українські банки намагаються убезпечити себе більш жорсткими вимогами до позичальників, вимагаючи більше гарантій, а значить - більше документів. На щастя, взяти кредит готівкою у Львові можна не тільки в банку. Гроші в борг набагато простіше взяти в МФО - без паперової тяганини і навіть на виходячи з дому мікрокредит у Львові реально отримати до 10 000 грн.

Банки Львова. Чи можна взяти кредит без довідки про доходи

Кожен повнолітній громадянин України має право на отримання кредиту в банку. Але не кожен банк видасть кредит людині, яка не досягла віку 23-25 років. Тільки деякі банки укладають кредитні договори з особами у віці 21 рік. До того ж, якщо людина вже вийшов на пенсію у віці 60-65 років, йому також буде складніше взяти позику в банку. Хіба що він ще продовжує працювати і звернеться в той банк, який кредитує пенсіонерів у віці до 75 років (на момент підписання договору з банком вік повинен становити 74 роки).

Банки у Львові для зручності споживачів розробили систему онлайн-заявки. Позичальник на сайті заповнює всі позначені поля форми на отримання кредиту. Заявку обробляють в кредитному відділі і позичальник через 20 хвилин отримує відповідь з відмовою або пропозицією кредиту від кількох банків відразу. У форму заявки необхідно ввести паспортні дані, ідентифікаційний номер, рівень вашого доходу за місяць, а також номер мобільного телефону для зворотного зв'язку. Також потрібно вказати бажану суму позики і на який термін ви хочете взяти позику. На сайті є кредитний калькулятор. З його допомогою можна порахувати розмір платежу, який потрібно буде повертати в банк кожен місяць. Дана сума також розраховується з урахуванням загальної суми кредиту, терміну його повернення і процентної ставки обраного вами банку.

Цифри переплат різняться в різних банках. Одні кредитують на невеликі суми - до 50 000 гривень і під 3% річних терміном на 1 рік. Тут потрібно уважно придивитися до умов договору, комісіям і прихованим платежах. Інші банки видають на руки сотні тисяч - від 200 до 500 тисяч гривень терміном на 5 років і під 35% в рік. Поточні пропозиції з кредитування різних банків ви знайдете у нас на сайті.

Мікрокредит у Львові. Отримати гроші онлайн на карту

Новий продукт - мікропозик або бистрозайм здобув популярність і серед активного населення Львова. Ним користуються ті, кому терміново знадобилися гроші на придбання будь-якого товару і оплату послуги за кілька днів до зарплати.

Суму ви вибираєте самі: це може бути від 300 до 4000 гривень при першому зверненні і до 10 000 гривень при повторному, якщо ви себе зарекомендували як платоспроможний та добросовісний клієнт. Термін для повернення суми позики та відсотків у розмірі 2% за кожен день кредитування. Клієнтам, які раніше терміну виплатили кредит, пропонуються знижки у вигляді зниження процентної ставки.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосів, в середньому: 4 з 5)
наверх