У Полтаві банки кредит видають на будь-які цілі

Полтава

У жителів будь-якого населеного пункту України є можливість оформляти кредити, не виходячи з дому. Позику в Полтаві можна взяти в будь-якому великому банку країни.

Кредит готівкою в Полтаві отримати так само просто, як і в Києві. Але як вибрати з такого розмаїття пропозицій від різних банків і небанківських фінансових організацій саме те, яке буде вигідно вам як позичальникові? Розглянемо всі діючі на сьогоднішній день пропозиції, і кожен підбере для себе те, що потрібно йому.

Банки в Полтаві. Кредити та умови їх отримання

У всіх українських банках діють стандартні умови і вимоги до позичальників. Найголовнішими вимогами є:

  • громадянство України;
  • повнолітній вік від 21 до 75 років;
  • наявність ідентифікаційного номера;
  • постійний офіційний дохід.

Банки Полтави до позичальників пред'являють як загальні вимоги, так і приватні, відмінні від стандартних. Перше щодо віку. Один банк кредитує громадян України, які досягли 21 року, інший надає кредит тільки особам віком від 23-25 років. Те ж стосується і верхньої вікової межі. Взяти кредит в Полтаві люди пенсійного віку можуть до 75 років на момент оформлення позики, і то не скрізь.

Щодо форми працевлаштування, в банках також можуть бути варіанти. Все залежить від суми позики. Якщо позичальник оформляє кредит на суму до 50 000 гривень строком на 1-4 роки, то деякі банки не вимагають довідку про доходи. Можна надати виписку з зарплатної картки або ж іншим способом підтвердити свою платоспроможність, наприклад, надати робочі контакти.


При кредитуванні на суми до 200 000 гривень та понад, наприклад, до 500 000 гривень, банк зажадає довідку про офіційний дохід, рівень якого повинен бути достатнім для погашення великого кредиту в строк. Потрібно пам'ятати, що чим більша сума, тим вище відсотки і довше термін виплати. Максимально до 5 років. З приводу річної процентної ставки, то вона також відрізняється в різних банківських установах. Цифри переплати можуть коливатися від 2,96% в Радабанк до 84,75% в ТАСкомбанк. При погашенні позики в строк від 365 днів до 5 років.

Приватний займ в Полтаві

Гроші в борг у Полтаві можна взяти і в МФО. Мікропозики в Полтаві становялітся все більш популярні. МФО - небанківські організації, які надають послугу мікрокредитування. Тут ви легко візьмете в борг до 10 000 гривень на термін до 1 місяця. Важливо розуміти, що МФО, це такі ж надійні організації, як і банки, просто більш вузькопрофільні. У МФО приватний позику полтавці можуть оформити як у відділенні, так і не виходячи з дому, онлайн, заповнивши заявку на сайті. Всього через 20 хвилин гроші прийдуть вам на карту!

При цьому, вимоги до позичальникам не такі суворі, процентна ставка нараховується в розмірі 2% за кожен день користування кредитом. МФО прекрасно розуміють, що у вас може і не бути офіційною роботи, кредитують без довідки про доходи та паперової тяганини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.8 з 5)
наверх