Взяти кредит в Сумах - значить здійснити будь-яке бажання

Суми

Сьогодні, щоб взяти кредит в Сумах, досить бути громадянином України старше 21 років. Банки Сум впроваджують в життя нові кредитні пропозиції з урахуванням усіх побажань споживачів. Весь кредитний ринок спрямований на досягнення єдиної мети - забезпечити кредитами всіх бажаючих і зробити процедуру видачі позик простий і зручною для споживачів.

Умови та вимоги: всі за і проти банківських позик

Кредити готівкою в Сумах банки видають на тих же умовах, що і в інших містах нашої країни. Серед головних вимог до позичальників - громадянство України, повнолітній вік, наявність ідентифікаційного номера платника податків та постійний дохід.

Щодо віку, то тут можливі варіації. Одні банки починають кредитувати з 21 року, інші оформляють позику в Сумах тільки особам віком 25 років. Щодо пенсіонерів банки також неоднозначні. В одних кінцевий вік становить 60-65 років, в інших - до 75 років. Великі банки також розробляють окремі програми кредитування для молоді та для людей пенсійного віку з різними умовами і сумами позик.

Що стосується доходу, то в цьому питанні банки також не прийшли до єдиного знаменника. В одних установах видають кредити готівкою і на карту тільки в разі офіційного високого доходу позичальника. В інших пропонують позики до 50 000 гривень без довідки про доходи. Якщо позичальник працевлаштований неофіційно, то повинен все одно надати в банк будь-які робочі контакти або виписку з банківської карти з нарахуваннями заробітної плати.


Банківські процентні ставки і терміни також різняться. Вартість кредиту в деяких банках сягає 85% за рік при терміні кредитування 365 днів. А в інших переплата зовсім невідчутна - від 2% в місяць при погашенні позики протягом року або від 14% до 24% при терміні погашення від 3 до 4 років.

Позику в Сумах можна оформити і на більшу суму - від 200 000 до 500 000 гривень строком на 5 років. Але для отримання великої суми необхідно офіційне працевлаштування або наявність майна в одноосібному володінні.

Кредити без довідок - де взяти в Сумах

Що робити, якщо терміново потрібні декілька тисяч до зарплати, а працевлаштування неофіційне і немає часу чекати рішення банку? Гроші в борг у Сумах можна взяти в мікрокредітной організації (МФО). Мікрокредит в Сумах онлайн - це просто і зручно! Вам потрібно лише заповнити заявку на сайті, а через 20 хвилин отримати гроші на карту будь-якого банку України. Вигоди такого мікрокредиту очевидні - швидко, зручно, гроші через 20 хвилин, без довідки про доходи, під 2% в день. Причому якщо позичальник не може погасити в термін, то МФО пропонують послугу пролонгації (клієнт погашає відсотки повністю, а далі - тільки суму позики).

Як і у випадку з банками, кожен потенційний позичальник може на сайті вивчити всі умови і пропозиції кредитного ринку, а також заповнити заявку на отримання кредиту. Крім того, кредитний калькулятор на сайті дозволяє розрахувати суму щомісячного платежу з урахуванням необхідної суми, терміну погашення, процентної ставки банку або мікрофінансової компанії.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(25 голосів, в середньому: 3.6 з 5)
наверх