Позику в Ужгороді: як зберегти власний час

займ в Ужгороді

Терміновий займ в Ужгороді - досить корисна послуга, яка надається громадянам України приватними фінансовими організаціями. Вона дозволяє заощадити найдорожче, що може бути у людини - його час. Взяти кредит в Ужгороді без зайвої тяганини з документами можна в будь-якому відділенні МФО або оформити заявку онлайн.

Якщо ви звернетеся у відділення фінустанови, оформлення кредиту готівкою в Ужгороді займе у Вас не більше 15 хвилин. Якщо ж ви не бажаєте виходити з дому через хворобу, погану погоду або ви хочете тут же зробити покупку в інтернет-магазині - оформлення кредиту займе у Вас від сили 5 хвилин.

Найважливіша перевага такого роду кредитів полягає в тому, що Вам не потрібно пред'являти довідку про доходи за 6 місяців, а у випадку з оформленням заявки онлайн Вам навіть не потрібно пред'являти електронні копії паспорта та ідентифікаційного коду!

Взяти гроші в борг у Ужгороді тепер не складе труднощів - ви зможете зробити покупку, не виходячи з дому пізно ввечері для поповнення коштів на картці.

Специфіка надання термінового кредитування

Вам необхідно визначитися, на який термін і яку суму хочете взяти. Топові фінустанови надають новим клієнтам мікропозики в Ужгороді під нульовий відсоток в день, що дуже привабливо, тому що в основному, з такими кредитами йде підвищена ставка, ніж, якби людина взяла довгостроковий кредит в будь-якому банку Ужгорода.


Але при першому оформленні приватної позики в Ужгороді МФО обмежуються сумою до 3000 гривень і строком кредитування до 30 днів, тим самим організація перестраховується від небажаних елементів, здатних на дрібне шахрайство.

При повторному позику сума може збільшитися до 10000-15000 гривень, а термін - до 60 днів. Також клієнти зможуть зробити пролонгацію кредиту, якщо вони не встигають погасити поточну заборгованість, при цьому клієнт повинен виплатити суму поточних відсотків, накопичених за минулий період. Це убезпечить Вас від нарахування штрафу і погіршення кредитної історії.

Нюанси при оформленні кредиту онлайн

 1. При оформленні мікрокредиту в Ужгороді онлайн Вам необхідно мати суму на вашій банківській картці не менше п'яти гривень для того, щоб система змогла здійснити перевірку, чи не вкрали чи вашу картку. При проведенні такої операції на вашому рахунку блокується одна гривня, а на ваш мобільний номер приходить смс з кодом верифікації, який Вам потрібно ввести при оформленні кредиту. Ця процедура також покликана убезпечити Вас у випадках, якщо вашу кредитну карту вкрав зловмисник і за допомогою нього він спробує набрати кредитні кошти.
 2. Всі заявки на отримання кредиту онлайн проводяться в цілодобовому режимі, що дозволить Вам швидко отримати необхідні кошти в будь-який зручний для Вас час. Кошти надійдуть на картковий рахунок протягом 5-10 хвилин.
 3. Ви можете відмовитися від кредиту тільки під час оформлення заявки. Якщо ви вже встигли підписати договір, на жаль, Ви не зможете скасувати строковий позику. Гроші надійдуть на ваш картковий рахунок. В цьому випадку ви можете достроково погасити кредит, заплативши тільки за час використання кредиту, а якщо ви взяли безвідсотковий мікропозик, то і платити не буде за що.
 4. Погашення кредитної заборгованості у фінансової установи, яка видає термінові позики, відбувається набагато швидше і зручніше, ніж у банку. Ви можете погасити позику в інтернет-банкінгу dашего банку або в особистому кабінеті МФО, в терміналах EasyPay, IBox, або звернутися до відділення dашего банку, вказавши реквізити організації, в якій Ви оформили строковий позику.
 5. Пам'ятайте, що МФО не може видати більше одного кредиту для однієї особи. Вам необхідно погасити існуючу заборгованість, а вже потім оформити наступний терміновий позику.
 6. Також не рекомендується погашати поточний позику кредитом, узятим у банку чи іншої фінансової установи. Так, ви закриєте поточну заборгованість, але таким способом ви ризикуєте потрапити в боргову яму, з якої вибратися не так просто.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосів, в середньому: 0 з 5)
наверх