Де взяти кредит в Житомирі. Інформація для користувача

Житомир

сьогодні взяти кредит в Житомирі стає простіше і швидше. У Житомирі працюють великі банки країни, приватних і державних. Гроші в борг у Житомирі можна взяти в банку або в МФО - мікрокредити в Житомирі користуються все більшою популярністю.

Вимоги та умови в банках Житомира такі ж, як і по всій країні. Нижче наведена загальна інформація по кредитним продуктам, доступним мешканцям міста.

Пропозиції банків за послугою кредитування в Житомирі

Приватний займ житомиряни можуть отримати в банку. Для цього необхідно відповідати вимогам, які українські банки пред'являють до всіх споживачів грошових позик.

  1. Обов'язково громадянство України. При собі потрібно мати паспорт з пропискою на території держави.
  2. Вік. Кредити видають тільки повнолітнім особам у віці до 75 років. Правда, деякі банки встановлюють свої вікові обмеження. Можливі варіанти - від 21 року до 60 років, від 23 до 75 років, від 25 до 65 років. Пенсіонерів кредитують тільки в тому випадку, якщо вік на момент підписання кредитного договору не перевищує 74 року.
  3. З приводу працевлаштування. У різних банках свої вимоги. Якщо позичальник бере в борг суму до 50 000 гривень, банк може і не вимагати довідку про доходи за попередні 6 місяців. Можливе надання виписки по карті для виплат або ж контактів з місця роботи.

На які суми може розраховувати клієнт, якщо у нього високий офіційний дохід? Від 200 000 до 500 000 гривень на строк до 5 років. Відсотки на такі суми можуть досягати цифри 40% в рік. При цьому в кожному банку своя процентна ставка, яка може змінюватися в залежності від суми кредиту і терміну його погашення.


Кредит готівкою в Житомирі можна отримати за спрощеною системою оформлення. Сьогодні отримати гроші можна, не виходячи з дому і не відволікаючись від роботи. Більш того, займ в Житомирі легко можна получть без довідки про доходи. Саме такий сервіс надають МФО.

Мікрокредити і як їх отримати

Бувають такі ситуації, коли гроші потрібні зараз же. До зарплати ще кілька днів, а дитині необхідно купити одяг або взуття, або на ліки витратитися. У таких випадках звертаються в мікрофінансові організації (МФО), які надають послугу мікропозик.

Щоб взяти в борг суму від 300 до 10 000 гривень, не потрібно збирати документи і бігти в банк. На сайті наведено перелік МФО, які видають в Житомирі мікропозики по онлайн-заявці. Все, що потрібно від позичальника це паспорт, ІПН, номер банківської карти і активний номер мобільного телефону для зв'язку з ним. Мікропозик оформляється протягом 20 хвилин, гроші приходять на карту клієнта. Умови в МФО зрозумілі і прозорі: 2% в день на суму кредиту. Точно так же, як і у випадку з банківськими кредитами, можна прорахувати суму до повного погашення. Якщо клієнт погашає кредит раніше зазначеного в договорі терміну, він оплачує тільки за фактичні дні користування кредитними коштами.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голосу, в середньому: 4.7 з 5)
наверх