Список всіх ломбардів України

Де вигідніше здати майно? Що взагалі можна здати в ломбард? Як отримати кредит в позичкової касі і офіційно це? Актуальний перелік ломбардів України і відгуки про них - все ви знайдете тут.

Ломбарди - офіційні фінансові організації, як і банки. Їх діяльність регламентується законом України про фінансові послуги. Поряд з іншими фінансовими організаціями, ці вносяться до державного реєстру фінансових установ, який можна вважати самим повним каталогом ломбардів в Україні.

Принцип роботи всіх позичкових кас приблизно однаковий: вони пропонують короткострокове заставне кредитування. Тобто ви здаєте річ, що представляє цінність, і отримуєте в кредит суму до 90% від вартості закладеного майна під певні відсотки - це називається кредит в ломбарді. Далі у вас є два варіанти дій: або ви повертаєте фінансової організації суму позики з відсотками в обумовлений термін і забираєте своє заставне майно, або гроші не повертаєте і ломбард ваш заставу реалізує. У будь-якому випадку, кредит в ломбарді, як правило, швидше і простіше в оформленні, ніж кредит у банку.

Офіційний сайт ломбарду: в чому користь

Як правило, ломбарди в Україні мережеві - відділення великих мереж можна зустріти мало не в кожному місті. Серед цих фінансових організацій є конкуренція, що призводить до того, що вони пропонують акції та знижки як новим, так і постійним клієнтам. Якщо у вас виникла ідея здати щось в ломбард, варто витратити пару хвилин, щоб переглянути офіційний сайт ломбарду, щоб бути в курсі всіх актуальних спецпропозицій. Крім того, на офіційному сайті ви знайдете номер ломбарду, часто безкоштовної гарячої лінії, по якій ви можете зателефонувати і уточнити всі ваші запитання без походу в відділення.

Ломбард онлайн: можливості

Деякі фінансові організації, наприклад, ломбард Благо, надають також послуги беззаставного кредитування, працюючи також в сфері мікрокредитування. В цьому випадку ви можете залишити заявку на кредит в ломбарді онлайн.

В цілому, кредитування в подібній фінансовій організації потребують вашого особистої присутності і присутності заставного майна, яке співробітник позичкової каси оцінює і видає кредит. Відгуки про ломбарди краще читати на незалежних порталах, оскільки на офіційних сайтах не завжди публікують негативну або спірну інформацію.

Здати в ломбард: топ-5 найбільш простих застав і 3 підводних каменя по ним

У всіх позичкових касах перелік майна, яке може бути запорукою, приблизно однаковий і складається з 5 позицій:

  • ювелірні вироби або брухт з дорогоцінних металів;
  • побутова техніка;
  • офісна техніка і гаджети;
  • авто і інший транспорт;
  • нерухомість.

Цей список може відрізнятися і поповнюватися менш затребуваними пунктами, в залежності від обраної мережі ломбарду, але основних умов всього два: ваш заставу повинен бути ліквідним і повинен піддаватися оцінці. Підводні камені, до яких варто бути готовим:

  • максимальна сума кредиту, яку ви можете отримати в ломбарді, становить не більше 90% від оціночної вартості вашого майна. Як правило, реальна цифра і зовсім коливається від 70 до 80%;
  • якщо ви берете кредит під заставу авто, вам доведеться не тільки здати його на стоянку на час кредиту, але і оплатити її за свій рахунок;
  • якщо ви берете кредит під заставу квартири, будьте готові надати розширений пакет документів. Зокрема, можуть знадобитися свідоцтво про одруження або про розлучення, документи вашого чоловіка і інших членів сім'ї, які можуть претендувати на заставну нерухомість.

повернутися до списку ломбардів

секретні вигоди

Жителі України освоюють переваги роботи з позичковими касами. Якщо щось можна вигідно закласти в ломбард, значить, там можна щось вигідно і купити! Сьогодні подібні фінансові організації акумулюю максимум б / в товарів хорошої якості: купити техніку, телефони, ювелірні вироби в ломбарді можна як онлайн так і в магазинах при ломбардах. Відмінне рішення, коли у вас невеликий бюджет - купити б / у товари. При цьому, купуючи тут, ви будете впевнені в тому, що цей товар перевірений і реально працює. Таким чином, купувати товар в ломбарді набагато надійніше і вигідніше ніж з рук. Отримайте максимум переваг від роботи з ломбардами!

наверх