Ломбард Центральний: кредити швидкого приготування

ломбард центральний

Ломбард Центральний - один з найтитулованіших ломбардів в Україні, який в 2013 році отримав визнання на конкурсі «100 кращих товарів України». Ломбард працює як з дорогоцінними металами, так і з технікою.


Дуже зручно що на сайті є кредитний калькулятор, так що, якщо ви хочете отримати кредит під заставу дорогоцінних металів, просто вибираєте область, населений пункт, вводите дані про заставу (пробу і загальна вага свого дорогоцінного металу) і отримуєте приблизну оціночну суму.

Тут потрібно зауважити, що ціни на золото і срібло сайт ломбарду Центральний публікує відразу: вони доступні на головній сторінці. При цьому ціни вельми привабливі, в порівнянні з тими що ми розглядали в статті про ціни на золото в найпопулярніших ломбардах України.

Що беруть в якості застави

В якості застави в ломбарді Центральний ви можете надати:

Офіційний сайт ломбарду Центральний також повідомляє, що заставою може виступати нерухомість або авто, але додаткової інформації по цих застав немає.


щодо техніки у ломбарду суворі вимоги: техніка повинна бути не старше 3 років, так що залежить старенький магнітофон не вдасться. З іншого боку, якщо ви купуєте в цьому ломбарді техніку «з досвідом», ви автоматично можете розраховувати що знайдете тут тільки більш-менш актуальні моделі.

Принципи роботи ломбарду

Ломбард гарантує надійність угод, як в швейцарському банку. Одним з принципів роботи ломбарду є конфіденційність: ломбард не розголошує подробиць і умов угод, а також не видає імена своїх клієнтів. Для нових клієнтів в ломбарді діє спеціальна пропозиція: кредит під 0,01% перші 15 днів за умови кредитування на 30 днів, тому бути новим клієнтом завжди вигідно.

Відмінною особливістю роботи ломбарду є прозорість. Заходячи на сайт, ви відразу ж бачите поточну процентну ставку по кредитах - всього 0,33% в день. На відміну від багатьох інших ломбардів, умови кредитування в Центральному дійсно прості і прозорі.

Кредитування в ломбарді - це відмінний спосіб не влазити в борги, заклавши те, що вам не обов'язково в даний момент. При цьому воно дійсно може бути вигідним! Переконайтеся самі, скориставшись усіма перевагами нового клієнта!

центральний центральний МФО
4.3 4
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.3 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх