Чесний ломбард для безпечного кредитування під заставу майна

Чесний ломбард для безпечного кредитування

Щоб взяти під заставу, звертайтеся в ломбард. Щоб знайти надійного фінансового партнера, співпрацюйте з «Чесним» ломбардом! 12 років на вітчизняному кредитному ринку. Відмінна репутація.

Довіра клієнтів. Все це підтверджено фактами:

 • 1 000 000 українців сьогодні є клієнтами ломбарду;
 • 100 нових клієнтів звертається в компанію кожен день.

Застави, які приймає ломбард

Ви можете отримати кредит під заставу дорогоцінних металів. Приймаються вироби з золота, срібла, платини. Хутро, антикваріат, цінна техніка (комп'ютерна та побутова), велосипеди, тренажери, рибальські снасті - все це і багато іншого можна закласти в ломбарді. Сума позики буде залежати від стану застави.

На сайті компанії передбачена опція онлайн оцінки застави. Відправляєте фото і опис вироби - отримуєте попередню суму кредиту.

тарифи

У ломбарді представлено кілька тарифних пакетів, кожен з яких має свої привабливі пропозиції.

«Соціальний» - пакет з 20-відсотковими знижками на ставку. Діє за умови надання посвідчення, що підтверджує приналежність клієнта до однієї з ніжепредставленних соціальних категорій:

 • студентів;
 • ветеранів ВВВ;
 • пенсіонерів;
 • чорнобильців;
 • воїнів-інтернаціоналістів.

ломбард чесний

«Безкоштовний» - кредит понад 10 000 грн під 0%. Дана пропозиція актуально, якщо ви за одне відвідування ломбарду укладіть кілька договорів (максимум 3) на суму від 10 000 грн.

«Патріот» - процентна ставка зі знижкою в 20%. Пропозиція для переселенців і тих, хто брав участь в АТО. Обов'язково документальне підтвердження статусу.

«Святковий» - тарифний план для іменинників, які оформили заставний кредит в День свого народження (необхідно надати паспорт). Також пакет актуальний для клієнтів, які уклали договір в неділю. Суть пропозиції - 10% знижки на процентну ставку.


«Конкурентний» - пакет для позичальників з інших ломбардів. 20% знижки на ставку. Важливо надати договір, укладений в будь-якому іншому ломбарді, або дисконтну карту.

«Тариф +» - плюс 20% до суми позики на руки. Пакет актуальний за умови, що в заставу здаються:

 • сучасні ювелірні вироби без дефектів з українським клеймом;
 • гаджети в бездоганному стані, випущені в 2015 році.

Послуга «Часткова пролонгація»

Немає грошей, щоб виконати кредитний платіж? Скористайтеся опцією «часткова пролонгація», яка дозволяє відразу внести лише частина суми, а залишок - потім. Без пені. Пролонгацію можна оформити у відділенні ломбарду Чесного в Сумах і інших містах, а також онлайн.

«Чесний» ломбард в Маріуполі і інших містах України

Взяти заставний кредит можна в будь-якому представництві «Чесного» ломбарду. Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Буча, Бровари, Біла Церква, Київ, Львів, Конотоп, Мукачево, Суми, Рівне, Одеса, Миколаїв - неповний список населених пунктів, в яких знаходяться відділення компанії.

Ломбард внесений до реєстру фінансових установ. Свідоцтво №31627374 видано Нацкомфінпослуг 31 серпня 2004 році.

Детальну інформацію про організацію її можливостях нададуть консультанти. Телефонуйте і ставте запитання!


 

чесний чесний МФО
4.7 3
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 4.7 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх