Євроломбард: кредити для фізичних та юридичних осіб

Євроломбард запорожье

Євроломбард Запоріжжя - вузькопрофільний ломбард, який працює як з фізичними, так і з юридичними особами. Крім того, можливий взаємовигідний симбіоз, який перш за все цікавий директорам підприємств: директор може взяти кредит під заставу авто, Що знаходиться у власності підприємства.

Переваги роботи з ломбардами очевидні: ломбард не перевіряє фінансовий стан клієнтів, не стежить за напрямком витрачання коштів, не вимагає значного пакета документів. Отримати кредит в ломбарді під заставу авто або нерухомості швидко і просто. Крім того, для ломбарду абсолютно не має значення кредитна історія позичальника або його поточне фінансове становище, адже по суті кредит уже покритий запорукою, тому викупити заставу на користь позичальника.

Що може бути заставним майном

Євроломбард кредитує під заставу автотранспортних засобів і нерухомості. Заставою може виступати:

 • легковий автомобіль;
 • вантажний автомобіль;
 • спецтехніка;
 • мототехніка;
 • житлова нерухомість;
 • комерційна нерухомість.

Терміни та умови кредитування обговорюються з кожним клієнтом індивідуально. Ви можете зателефонувати і отримати попередній прорахунок по вашому кредиту. Термін кредитування в ломбарді від 1 дня до 1 року, можлива пролонгація кредитного договору після виплати відсотків.

По суті, оформити кредит в Євроломбард так само просто, як і взяти в борг у знайомих, тільки більш надійно з юридичної точки зору і немає ймовірності, що ви зіпсуєте дружні стосунки, адже ломбард це бізнес. Не завжди друзі можуть вас виручити, особливо коли потрібна велика сума грошей, і ось тут Євроломбард може бути вам корисний. Оформити кредит під заставу машини або нерухомості можна на умовах збереження права користування заставою в процесі дії кредитного договору, таким чином, ви не відчуєте жодних незручностей, оформивши кредит.

Використовуйте всі переваги Євроломбард, щоб взяти кредит в Запоріжжі!

Євроломбард Євроломбард МФО
4 5
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(5 голосів, в середньому: 4 з 5)

2 коментарі до “Евроломбард: кредиты для физических и юридических лиц”

 1. Аватар коментатораАльберт :

  Привіт мене цікавить кредит під заставу камерческой нерухомості 800 кв. треба 350000

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Зателефонуйте, будь ласка, за тел. гарячої лінії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх