Ломбард Імперіал - кредити під заставу майна

Ломбард імперіал сайт

Кредитування в ломбарді - це заставне кредитування. Ви приносите в ломбард заставне майно, яким можуть бути ювелірні вироби, офісна або побутова техніка, автотранспорт, нерухомість. Термін і умови кредитування обговорюються з кожним клієнтом індивідуально - ломбард повністю орієнтується на ваші потреби!

Кредит в ломбарді VS в банку

Кредитування в ломбарді - це не тільки просто, але й вигідно. Розберемося детальніше, в чому різниця між кредитом в банку і кредитом в ломбарді?

параметр порівнянняКредит у банкуКредит в ломбарді
термін оформленняВід 20 хвилин до декількох днів - залежно від складності збору пакету документівВід 2 до 10 хвилин
Сума кредитуЗалежить від вашого щомісячного доходуДо 70% від ринкової вартості вашого застави
Термін кредитуКороткострокові - до 1 місяця, довгострокові - до 5 роківВід декількох днів до 1 року
вартість кредитуЯк правило, складається з відсотка по кредиту, щомісячної комісії і страховкиПроцентна ставка по кредиту від 5% і ніяких додаткових платежів
Якщо не повернули кредитВаш борг передається колекторам, ваша кредитна історія псується і отримати кредит знову ви зможете з працею і на вкрай невигідних умовах.Ваш заставу буде проданий
додатковоПотрібна позитивна кредитна історія, банк може відмовити в кредитуванні без пояснення причинНічого не потрібно

Основна різниця між кредитуванням в ломбарді і кредитуванням в банку в тому, що виходячи з банку з кредитом ви винні банку певну суму грошей, а у випадку з ломбардом - нічого не винні, адже по суті ви вже оплатили кредит своїм майном. Інша справа, що ви в будь-який момент можете погасити зобов'язання перед ломбардом і повернути своє майно. Ніяких умов на зразок стабільного місця роботи або позитивної кредитної історії - ломбард Імперіал працює з усіма!

Сайт ломбарду: приємні бонуси

Ломбард орієнтований на довгострокові відносини. Сайт ломбарду Імперіал пропонує відмінну бонусну програму для постійних клієнтів. Ви можете отримати до 20% знижки, які ви можете використовувати для оплати відсотків.

Чому звертатися в ломбард Імперіал дуже вигідно? З кожної гривні сплачених вами відсотків ви отримуєте 10% на свій бонусний рахунок, з якого ви пізніше зможете оплачувати відсотки за вашим застави!

Як це працює

Кредит готівкою в ломбарді Імперіал можна отримати навіть під нестандартний заставу, наприклад, квадроцикл. Як буде виглядати процедура кредитування, якщо ваш заставу дорогий і не може бути просто принесений і оцінений співробітником ломбарду? Розглянемо на прикладі того ж квадроцикла.

Ломбард імперіал магазин

 1. Ви зв'язуєтеся з ломбардом і повідомляєте про своє бажання взяти кредит і про термін кредиту. Описувати характеристики застави, в нашому випадку, квадроцикла: марку, рік випуску, стан і т.п.
 2. Протягом години отримаєте відповідь від співробітника ломбарду з рішенням за умовами кредитування для вас.
 3. Приїжджаєте в офіс організації разом з об'єктом застави і документами. Застава оглядається для підтвердження його відповідності вашим описом.
 4. Нотаріально укладається два договори: договір позики і договір застави.
 5. Ви отримуєте гроші готівкою, а квадрацикл відправляється на платну стоянку, де буде знаходитися, поки ви його не викупите або поки не підтвердите, що не зацікавлені в його викупі.

Якщо ви берете кредит під заставу техніки або дорогоцінних металів, все набагато простіше і швидше: отримання кредиту забере у вас всього від 2 до 10 хвилин. Співробітник ломбарду оцінює ваше майно на місці і відразу ж вам повідомляє можливу суму кредиту під заставу вашого майна. Угода також оформляється офіційно, але присутність нотаріуса не потрібно, що прискорює процес.

Де купити заставне майно

У разі, якщо власник відмовився від викупу свого майна, воно буде реалізовано через магазин ломбарду Імперіал. На жаль, на офіційному сайті ломбарду немає даних про такому магазині, хоча покупки комісійної техніки в Україні зараз набирають обертів, адже все більше людей оцінюють їх переваги.

Кредит в ломбарді Імперіал - ваш кредит без зайвих зобов'язань!

Імперіал Імперіал МФО
3.4 38
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(38 голосів, в середньому: 3.4 з 5)

Один коментар до “Ломбард Империал — кредиты под залог имущества”

 1. Аватар коментатораВасилий :

  Буває що ЕКСПЕР дуже знижує ціну, не дуже добре проводить розмову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх