Ціни ломбарду Капітал: як отримати кредит максимально вигідно

Ломбард капітал офіційний сайт

Офіційний сайт ломбарду Капітал інформує, що ця всеукраїнська мережа ломбардів обслужила вже майже 2 млн. Клієнтів! 13 років роботи на українському ринку і понад 400 відділень самі по собі показують, що ломбард досить успішний. У чому причина популярності ломбардів цієї мережі серед українців - розбираємося разом.

Ломбард кредитує під заставу майна. Дуже вигідне рішення для клієнта, адже коли майно є предметом застави та ломбарду, і клієнтові набагато спокійніше. Якщо у відносинах клієнт-банк є ризик неповернення кредиту, то у відносинах клієнт-ломбард кредит спочатку забезпечений заставою, а значить повернути його вже в інтересах клієнта значно в більшій мірі.

Сайт ломбарду Капітал повідомляє, що заставою по кредиту може бути:

Процедура отримання кредиту в ломбарді Капітал максимально проста і складається всього з декількох кроків.

 1. Клієнт із заставним майном і паспортом приходить на відділення. Паспорт необхідний, щоб підтвердити особистість клієнта при укладенні кредитного договору. Незважаючи на деякі забобони, ломбарди - це чесний і відкритий бізнес, в якому все законно, тому ідентифікація особи настільки ж обов'язкова, як в банку.
 2. Експерт ломбарду ретельно оглядає і оцінює ваше майно. Процедура займає до 15 хвилин. По закінченню огляду експерт повідомляє вам оцінну вартість вашого потенційного застави.
 3. Якщо сума вас влаштовує і ви приймаєте рішення брати кредит, ви підписуєте кредитний договір в двох примірниках, один з яких залишається в ломбарді, а другий - у вас.
 4. Підписавши договір і передавши заставне майно кредитного експерта, ви отримуєте гроші відразу ж у відділенні ломбарду.

Золото і інші види застав

Сайт ломбарду інтерактивний: тут є кредитні калькулятори, які дозволяють приблизно розрахувати і вартість вашого застави, і вартість кредиту - в залежності від терміну, який вам потрібен. При цьому за кожним видом застави є кілька кредитних програм.


Розглянемо кредитні пропозиції під заставу золота більш докладно. Є п'ять тарифних планів по кредитах під заставу золота:

 • нульовий - актуальний тільки для нових клієнтів на термін до 15 днів. Акційна пропозиція зі ставкою 0,01% в день, яким клієнт може скористатися одноразово.
 • Загальний - для нових і постійних клієнтів на термін до 30 днів.
 • доступний + - максимальні ціни за грам золота, Доступні тільки для постійних клієнтів. Термін кредитування до 30 днів.
 • Гарячий старт - промо-тариф, який діє тільки на нових відділеннях ломбарду в перші 3 місяці роботи, термін кредитування до 30 днів.
 • конкурент - спеціальний тариф, що діє на обраних відділеннях з акційною кредитною ставкою всього 0,299% в день.

адреси відділень

Акції та спецпропозиції в ломбарді залежать не тільки від того новий ви клієнт або постійний, але і від відділення, в яке ви звернулися за кредитом. Як правило, на нових відділеннях діють більш лояльні акційні кредити. Ломбард Капітал адреси відділень не приховує - їх легко знайти на сайті у вкладці «відділення» і навіть вибрати на карті то відділення, яке ближче до вас.

Максимально дружній сайт

Ломбард капітал відгукиВідгуки про ломбард Капітал виключно позитивні. На сайті ломбарду все просто і зрозуміло, інтерактивні калькулятори дозволяють не виходячи з дому «прикинути» вартість свого застави, а гнучкі тарифні плани - отримати максимум вигоди для будь-якого клієнта. Оціночна вартість золота і ювелірних прикрас в ломбарді теж цілком прийнятна, а головне - все відкрито і доступно, тарифи і ціни ломбарду Капітал вказані на сайті. Гнучка процентна ставка змінюється в залежності від терміну кредиту, є окремі пропозиції для кредитів на 1 день з правом невикупу: коли ви хочете просто продати своє майно через ломбард, а не здавати його під заставу.

Окремий інтерес представляють магазини при ломбардах, в яких реалізується техніка та ювелірні відносини - прекрасна можливість купити якісні прикраси або техніку в хорошому стані при невеликому бюджеті.

капітал капітал МФО
3.6 50
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(50 голосів, в середньому: 3.6 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх