Ломбард Найкращий: найкраща бонусна система

ломбард найкращий

Ломбард Найкращий працює в сфері заставного кредитування з 2009 року. Принципи роботи ломбарду, злагоджена команда професіоналів і орієнтація на клієнта дозволили ломбарду вже в 2015 році отримати престижне звання «Лідер галузі».

Ломбард працює з декількома категоріями застав:

До інших видів застав відносяться найрізноманітніші речі, в тому числі навіть спортивний інвентар. Партнерська мережа ломбардів також пропонує купити за дуже вигідними цінами речі, невикуплені власниками.

В цілому схема роботи ломбарду стандартна, але є особливості, завдяки яким працювати з ломбардом більш вигідно і цікаво. Однією з них є бонусна програма.

бонусна програма

Працюючи з ломбардом на постійній основі, ви стаєте учасником бонусної програми. Тут все досить стандартно: отримуйте бонуси кожен раз здаючи щось під заставу і викуповуючи свою заставу назад і економте з кожною наступною операцією.

На окрему увагу заслуговує опція «перекредитування», яка є в ломбарді Найкращий. Якщо ви не можете викупити свою заставу, але хочете його повернути, ви можете принести здати в ломбард дорожчу річ, яка за вартістю покриє ваш перший заставу. Якщо в інших ломбардах ви можете тільки оформити пролонгацію, продовжуючи виплачувати відсотки, то тут можете забрати свою заставу без грошей, просто обмінявши його на інший.


Суть бонусної програми в тому, щоб отримати дисконтну карту, накопичивши певну суму бонусів.

Київ і не тільки

Найкращий ломбард в Києві поступово перетворюється на всеукраїнську мережу, відкриваючи відділення в великих містах. Ломбард користується популярністю у населення завдяки високій оцінці заставного майна, а також простою і прозорою процедурою оцінки: на сайті ви бачите, що саме має значення і впливає на вартість вашого застави. Наприклад один і той же телефон в залежності від зовнішнього стану (відколи, тріщини, подряпини) і комплектації (зарядний, фірмова коробка, гарантійний талон) буде оцінений по-різному. Параметри оцінки по кожному виду застави ви можете уточнити заздалегідь.

комісійна техніка

Ломбард Найкращий комісійну техніку продає через інтернет-магазин і це дуже зручно. Обмеження за датою випуску техніки, Яка приймається в ломбард, призводить до того, що через їхню мережу продається тільки сучасна техніка в хорошому стані.

На відміну від покупки б / у техніки «З рук» ви, по-перше, знаєте, що техніку в ломбарді вже оглянув професіонал, а по-друге, завжди можете скористатися своїми законними правами, які вам гарантує Закон України «Про права покупця», і повернути техніку, якщо вам що -то не підійде.

Стати клієнтом ломбарду просто і вигідно - переконайтеся в цьому самі!

Найкращий Найкращий МФО
4.3 3
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голосу, в середньому: 4.3 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх