Кредит на карту в Алекс Кредит | Alexcredit

«Алекс кредит»: споживчі кредити під прийнятні відсотки

Алекс Кредит - українська мікрофінансових організація. На ринку мікрокредитів з'явилася відносно недавно.

Споживчі кредити від AlexCredit - це відмінна можливість отримати потрібну суму грошей легко і на вигідних умовах.

 

Хто може стати клієнтом Алекс Кредит

Компанія досить лояльна у вимогах до претендентів на отримання кредиту. Гроші під прийнятні відсотки може взяти будь-який дієздатний громадянин України, якому виповнилося 18 років. Верхня вікова межа - 65 років.

Умови кредитування в AlexCredit

Компанія надає кредити на 95 - 180 днів. Мінімальна сума при першому зверненні - 100 грн, максимальна - 3 000 грн. Гранична сума кредиту - 10 000 грн. Річна процентна ставка становить 620,5%. «Секретних» комісій немає. Підтвердження прозорості кредитування в Алекс Кредит - відгуки клієнтів.

Як оформити Алекс Кредит онлайн

Відчутна перевага AlexCredit - можливість оформити кредит, не виходячи з дому. Онлайн. Ніяких черг в банку - все легко і просто. Потрібен паспорт, ІПН і все. Без довідки про доходи та поручителів!
Щоб оформити позику онлайн, необхідно заповнити електронну заявку-анкету, вказавши П.І.Б., дату народження, код, паспортні дані, джерело і суму доходу. Заявка вирушає на розгляд.


Після схвалення на пошту буде висланий договір, який потрібно підписати за допомогою смс-коду. Гроші прийдуть на карту через кілька хвилин. Важливий момент! Обов'язкова наявність, виданої на ім'я клієнта, банківської карти з двома гривнями на рахунку - для верифікації.
Приводом для відмови у видачі кредитних коштів може стати погана кредитна історія або ж відсутність постійного доходу.

Як вносити оплату

Компанія надає можливість клієнтам вибрати найбільш зручну форму внесення оплати:

 • списання суми, яка складається з тіла і відсотків за користування кредитом, в особистому кабінеті з карти. Це може бути будь-яка карта, а не тільки та, на яку зараховувалися кредитні кошти;
 • внесення грошей через платіжні системи iBox, EasyPay;
 • переказ грошей через будь-який банк країни.

Програми лояльності та інші переваги AlexCredit

Компанія розробила цікаву програму лояльності, яка передбачає заохочення постійних і сумлінних клієнтів з гарною кредитною репутацією. Новачки також не обділені увагою: при першому зверненні гроші видаються під 0,01% в день.
Пролонгація позики - це можливість продовжити термін повернення кредитних коштів без застосування штрафних санкцій максимуму на 30 днів. Для оформлення послуги слід сплатити відсотки за кредитом і комісію за пролонгацію.

Компанія видає мікрокредити на будь-які потреби. Алекс Кредит - грамотне рішення фінансових проблем!

Alexcredit Alexcredit МФО
3.8 33
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(33 голосу, в середньому: 3.8 з 5)

20 коментарі до “Кредит на карту в Алекс Кредит | Alexcredit”

 1. Аватар коментатораТаня :

  Рекомендую Твою позика, хороша компанія, яка часто виручає до зп. На сайті ТП є калькулятор, де зручно порахувати кредит, хороші умови, немає прихованих платежів.

 2. Аватар коментатораИнна :

  Здрастуйте, у мене немає особистого кабінета.Но хочу вам задати питання, ви при оформленні кредиту не питаєте фото клієнта з паспортом в руках, для безопастності.Вот так можения, на мою родичку взяв Кретьєн і ми дізналися це тільки через пару місяців, коли це з 3000, перетворилося в 12 000.Ми Не проти співпрацювати і розуміємо, що це наш промах, що документи потрапили в чужі рукі.Куда мені можна звернеться іірешіть цю проблему, без матів і криків і погроз, як ви це робили по телевону.

  1. Аватар коментатораКира :

   Добрий день. Сайт Олфін - інформаційний і не має відношення до АлексКредіт. Представників цієї компанії на нашому сайті поки тут немає. Але оскільки ми працюємо з цією темою, то знаємо, що навіть необхідність завантажити фото документів не завжди гарантує захист від шахрайства. Одні аферисти зливають бази даних разом з фото документів, а інші їх купують і беруть на них кредити. І від цього, на жаль, уберегтися не може жодна людина і жодна організація. Що робити? По-перше, перевірте в УБКІ, чи дійсно за вами числиться борг. Якщо немає, то і говорити нема чого. Якщо так, дійте так: 1) пишете лист на офіційну пошту АлексКредіт (імейл розміщений на офіційному сайті про те, що кредит брали не ви). Вказуєте в ньому ваші ПІБ, інн, номер телефону, на який дзвонять. 2) Пишете заяву в поліцію про факт шахрайства; 3) пишете другого листа в АлексКредіт, надаєте в ньому випіку з Єдиного реєстру досудових розслідувань (по-українськи буде «витяг з ЄРДР») на ту ж пошту, що писали раніше; 4) Чи чекаєте суду (можете чекати і півроку) і не нервуєте. Кредит відразу не закриють це точно. Можуть ще якийсь час дошкуляти дзвінками, але ви будете знати, що зробили все що треба. Остаточно дзвінки припиняться після суду.

 3. Аватар коментатораАноним :

  Шахраї
  Не беріть в цій конторі кредитів. За 7000 грн, вони зіпсують вам життя навсегда.Прі простроченнях спочатку обдзвонюють ваших рідних обчислюючи їх номери і шлють смс. Потім вносять до реєстру боржників Мін'юст через приватного виконавця нотаріус Приватний нотаріус Броварського районного нотаріального округу Київської області Колейчік Володимир Вікторович та вносять арешт по вашим банківських рахунків і ловлять на гроші. Банки не попереджають про блокування. це шахраї

 4. Аватар коментатораВасилиса :

  Я теж не брала ніякого кредиту у них, а вони дзвонять моїй подрузі і починають загрожувати а мені надсилають смс.Но зателефонувати напевно боятися

 5. Аватар коментатораРоза :

  Я той же не маю никокого відносини, до кредиту, і мені дзвонить, сьогодні близько 6 вечора, який то (Хуй), щоб у тебе язик випав, ти падла, погрожував мені І МОЇМ детя, ти не будеш, копати яму будеш собі і своїм родичам, коли будеш набирати ти або хтось з вашої шарашкіної контори мій номер, щоб у вас пальці викрутилися, і очі випали, ще раз я почую погрози на свою адресу і адресу своїх дітей, ти чмо яке мені дзвонив, знаєш є така приказка: Хто під ким яму копое, сам у неї лопни, так шо дивися !!!!!!!!!!!! надоже такого незначного дитину народити, ани все там такі, вони за те ваші відсотки отримують, які ви переплачуєте, напевно Мами і не знають де їх діти працюють !!!!!!!!

  1. Аватар коментатораКира :

   Зверніться до них на гарячу лінію, а ще краще - напишіть листа на офіційну пошту, что вказана у них на сайті. Напишіть номер, на Які смороду телефонують и скажіть, что НЕ маєте стосунки до ціх кредитів. Є закон, Який змушує їх відреагуваті на звернення громадян в течение 30 днів.

 6. Аватар коментатораОльга :

  Це шарашкіна контора. Роздають всім підряд гроші, а потім якщо не платять, задалбивают людей які взагалі не мають до цього підприємства жодного стосунку. Лошара, кричать що у них зв'язку і вони нічого не боятися. А перевірить на платоспроможність клієнта не кому. Фу.

  1. Аватар коментатораРоза :

   Вони тільки і НА ТО здатні, щоб дзвонити, людям які не мають ніякого відношення, і погрожувати, Мені сьогодні ввечері дзвонить, з цієї компанії, який то ** й, інакше що назвати не можна, І почав погрожувати мені і моїм детя, чує ти, Хто ти такий, і яке ти право маєш чіпати моїх дітей, був би ти поруч, Я б тобі очі видряпала, і яму капати будеш ти для себе і для своїх родичів, є така приказка, хто кому яму Коплі, тієї и сам в неї лопни, ЗАПАМ'ЯТАТИ

 7. Аватар коментатораНаталия :

  Якщо взяти повторно, який відсоток?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день.
   1,7% в день.

 8. Аватар коментатораОксана :

  Доброго вечора, оформила кредит, всі поля Заповнена але Нічого немає может я Щось НЕ доповнено напишіть будь ласка

 9. Аватар коментатораІрина :

  Я оформила кредит немає Нічого вже пів ПОСП

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Зазвичай гроші переводяться відразу. Але іноді банк затримує їх надходження. Навіть якби вам перевели з картки іншого банку, то довелося б чекати до трьох робочих днів. Хоча зазвичай вони приходять раніше.
   Зверніться на всякий випадок в свій банк, власником картки якого є.

 10. Аватар коментатораКаріна :

  Вже годину що не приходять гроші, коли на них чекати?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Гроші повинні прийти відразу після схвалення.
   Якщо вони затримуються, то швидше за все, з вини банку.
   Можете звернутися в службу підтримки банку. Хоча там вам можуть сказати, що «гроші зараховуються протягом 3-х РОБОЧИХ днів».

 11. Аватар коментатораДима :

  Брати кредит у цьому банку було дуже приємно. В першу чергу сподобалася процентна ставка. Як на мене, вона тут досить приваблива на кредит. Договір прозорий, нарікань немає.

 12. Аватар коментатораАЛЕКСЕЙ :

  у мене прострочення 1 день, яку суму мені потрібно заплатити?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   уточніть у оператора безпосередньо

 13. Аватар коментатораОксана :

  Добрий день скажіть якщо я повинна оплатити 24.07. 1000грівень 50коп.а я оплачу 25.07.то за один день прострочення скільки я вам буду повинна? 1000грівень60коп что-ли?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх