Кредит на карту в Андріївський кредит | Andreevskiy Credit

Андріївський кредит: гроші на карту без поручителів і довідок

Раптово знадобилися гроші, але ви не знаєте, де і у кого можна взяти в борг? Фінансова компанія Андріївський кредит пропонує різні види позик населенню і готова прийти на допомогу в будь-який час. Головний офіс знаходиться в Києві.

Організація надає позики готівкою до 100 000 грн і до 20 000 грн без застави, довідок та поручителів. Оформити кредит можна в онлайн режимі або в одній з філій в столиці.

Умови кредитування

Компанія Андріївський кредит розробила для фізичних та юридичних осіб такі програми з кредитування:

 • Кредит готівкою до 20 000 грн без довідки про доходи та поручителів.
 • Кредит від 20 000 до 100 000 грн з умовою надання довідки про доходи.
 • Кредит під заставу нерухомості і автомобіля.
 • Кредит на рефінансування до 100 000 грн.
 • Видача кредитних карт.

Щоб отримати позику, вам не потрібно заглиблюватися в пропозиції, представник компанії зробить це за вас і запропонує найкращий варіант в індивідуальному порядку.

Як оформити кредит в Андріївському

Отримати гроші в борг дуже просто. Система працює в автоматичному режимі, тому оформити позику можна у вихідні та святкові дні. Слід лише відправити заявку на кредит. Обробка даних займе 20-30 хвилин, після чого з вами зв'яжеться менеджер компанії, щоб зробити найкращу пропозицію. У разі позитивного рішення на електронну пошту клієнта відправиться кредитний договір, в якому прописані умови та графік погашення заборгованості. Гроші надійдуть на банківську карту відразу ж після підписання договору. Ще однією перевагою є можливість достроково повернути взяті кошти.

Вимоги до позичальника

Оформити заявку може будь-який громадянин України (за винятком АР Крим, Донецькій та Луганській області) у віці від 21 року до 75 років. Андріївський кредит активно кредитує студентів, пенсіонерів, підприємців або фрілансерів. Погана кредитна історія або прострочення в одній із банківських установ не стане причиною для відмови у видачі грошових коштів. З ймовірністю у 90% ваша заявка буде схвалена менеджером.

Є кілька нюансів, які потрібно взяти до уваги:

 • Особи без офіційного працевлаштування кредитуються зі слів роботодавця, який в телефонному режимі зможе підтвердити інформацію.
 • Кредит готівкою без застави і поручителів видається на термін від 1 місяця до 5 років.
 • Якщо ви хочете отримати кредит готівкою на суму від 20000 до 100000 гривень, крім паспорта та ідентифікаційного коду, необхідно буде надати і довідку про доходи за останні півроку.
 • Громадянам, які не можуть надати ніякої інформації з місця роботи, буде відмовлено у видачі кредиту.
 • Пенсіонери, щоб отримати кредит готівкою до 20 000 грн, повинні при собі мати паспорт, ІПН і пенсійне посвідчення.
 • Пенсіонерам, які бажають оформити кредит від 20 000 до 100 000 грн, знадобиться паспорт, ІПН, пенсійне посвідчення та довідка з пенсійного фонду за останні півроку.

Як погасити заборгованість не виходячи з дому

Повернути Андріївський кредит можна через інтернет-банкінг або термінал самообслуговування. Також можна звернутися в касу будь-якого банківського установи і перерахувати гроші за реквізитами, вказаними в договорі. У деяких випадках гроші надходять на рахунок фірми-позичальника протягом трьох робочих днів. Врахуйте це, щоб уникнути нарахування штрафів за прострочення.

За клієнтом залишається право продовжити термін погашення позики. Зробити це можна без сторонньої допомоги, попередньо сплативши відсотки, які були нараховані раніше. Пролонгація можлива на той же період, на який був оформлений Андріївський кредит.

Andreevskiy Credit Andreevskiy Credit МФО
3.7 17
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(17 голосів, в середньому: 3.7 з 5)

6 коментарі до “Кредит на карту в Андреевский кредит | Andreevskiy Credit”

 1. Аватар коментатораАлександр :

  Привіт звуть Александр.Помогіте закрити кредити, займи..После розлучення залишився з прохудевшім карманом..Жізнь прожити не хочеться в вічних долгах..Кто їх прідумал..крідіти! (((Працюю на заводі з ЗП 8900 ..

  1. Аватар коментатораКира :

   Олександр, нам по-людськи, звичайно, дуже шкода, що ви потрапили в таку ситуацію. Що робити? Спробувати поговорити про підвищення зп, якщо ваша кваліфікація дозволяє. Або шукати іншу роботу. Або освоювати іншу спеціальність. А ще радимо почитати закон про захист прав потебітелей. Там ви можете знайти щось корисне для себе.

 2. Аватар коментатораАндрій :

  А якщо погана кред.історія і потрібно перекредітірлваться?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Дивлячись яка сума. Зазвичай при першому зверненні клієнта дають невелику суму, тим більше якщо погана кредитна історія. Ми б радили звертатися за реструктуризацією кредиту в організацію, в якій ви брали позику.

 3. Аватар коментатораИван :

  Потрібно 45 000 гр на 4 роки

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. МФО видають швидкі кредити на короткий термін, але під великий відсоток. Тут можна перехопити гроші до зарплати. На 4 роки тут кредит вам не дадуть. А якби і дали, то відсоток був би божевільний. Так що радимо звернутися в банк. До 50 тис. Грн без застави і довідки про доходи кредитують майже всі банки. Якщо у вас гарна кредитна історія, можете звернутися в будь-який з них. Ознайомитися з кредитними пропозиціями можна тут https://allfin.com.ua/banki/kredity-bankov-ukrainy/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх