Кредит на карту в Кешап | CashUp

Cash up

CashUp - робоча платформа ТОВ ФК «Бізнес Капітал». Компанія займається мікрокредитуванням. Надає споживчі позики вигідних умовах. Потрібні гроші на покупку пральної машини, ремонт, відпочинок, лікування? Звертайтеся!

Умови кредитування

Компанія надає можливість оформити кредит на суму до 10 000 грн. При першому зверненні максимальна сума позики не перевищує 3 000 грн. Відсоткова ставка за кожен день користування кредитом становить 1,5%. Однак, ця цифра не є фіксованою. Чим більше днів ви користуєтеся кредитом в CashUp, тим менше процентна ставка.

0 днів80 днів130 днів190 днів270 днів365 днів
1,5%1,2%1,0%0,8%0,6%0,4%

Забудьте про приховані комісії і незрозумілих відсотках. Прозора система кредитування - істотний плюс мікрофінансової організації. Наявність онлайн-калькулятора дає можливість самостійно розрахувати суму повернення.
Ви можете оформити позику на термін від 65 до 90 днів при першому зверненні, при наступних - до 6-х місяців. Термін кредитування можна продовжувати необмежену кількість разів. Єдина умова для пролонгації - погашення відсотків за користування кредитними коштами. Також компанія надає можливість дострокового погашення кредиту.

Що потрібно для отримання кредиту

Отримати в CashUp онлайн-кредит може будь-який житель країни, який має трудовий дохід. Обов'язкова умова - наявність українського паспорта та ІПН. Також вам знадобиться мобільний телефон для підписання договору за допомогою СМС-коду і банківська карта для зарахування коштів.
Що стосується вікових меж, то компанія обслуговує клієнтів у віці від 20 до 65 років. Погана кредитна історія не стане перепоною на шляху отримання позики. Компанія досить «зговірлива» в цьому відношенні, тому має високий відсоток підтвердження заявок.

Як оформити кредит онлайн

Щоб оформити в Кеш Ап кредит онлайн, Достатньо заповнити анкету-заявку та надіслати її на розгляд. Відповідь очікуйте протягом декількох хвилин. Після схвалення позики ви повинні будете підписати договір. Вам на телефон прийде код, його слід ввести в відповідному полі. Усе! Гроші «впадуть» на карту практично відразу. При повторному зверненні процедура оформлення позики займе не більше 5 хвилин. За детальною інформацією звертайтесь до консультантів або заходьте на сайт CashUp.

Способи погашення кредиту

Найпростіший спосіб внесення платежів по кредиту - через сайт CashUp в особистому кабінеті. В цьому випадку вам не доведеться оплачувати комісійний збір.
Інші способи оплати кредиту:

  • через Приват24;
  • платіжні термінали;
  • банківські установи.

Мікрофінансових організація піклується про безпеку своїх клієнтів, тому забезпечує висококласну захист персональних даних. Підтвердження надійності Cash Up - відгуки численних клієнтів. Кеш Ап - компанія, якій довіряють!

Діяльність компанії регламентована Нацкомфінпослуг. Ліцензія № 13103449 видана 01.09.2016 року.

Cash up Cash up МФО
4 2
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 голосу, в середньому: 4 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх