Кредит на карту в Кашинський | Cashinsky

Кредит від Cashinsky

МФО Cashinsky допомагає оформити мікропозик з мінімальним пакетом документів і всього за 15 хвилин. Сервіс був заснований в 2017 році і вже встиг завоювати довіру десятків тисяч українців. Оригінальний інтерфейс, лояльні умови видачі кредиту, цілодобова підтримка клієнтів робить його не схожим на інші банківські мікрофінансові установи.

Переваги та особливості

Будь-яка мікрофінансових організація чимось відрізняється від інших компаній. Хтось видає позики на кілька місяців, інші вихваляються високим кредитним лімітом або обробкою заявки за лічені хвилини. Cashinsky.ua кредит має ряд своїх переваг, до яких можна віднести:

 • Високий ступінь захисту особистих даних.
 • Мінімальний пакет документів для оформлення мікрокредиту - паспорт та ІПН.
 • На обробку заявки піде всього 15 хвилин.
 • Процес оформлення і видачі позики відбувається в онлайн режимі.
 • Сервіс функціонує цілодобово, тому у клієнта є можливість оформити споживчий кредит в будь-який час доби.
 • Високий відсоток позитивних рішень (від 95%).
 • Діяльність компанії підтверджена ліцензією Нацкомфінпослуг під номером ФК №917.

Також компанія активно працює над програмою лояльності, яка дозволить з кожним повторним зверненням підвищувати суму позики, і знижувати процентну ставку на кредит.

Умови кредитування

Оформити позику в Кашинський може будь-який громадянин України віком від 18-60 років. Процедура подачі заявки не передбачає особисту присутність в офісі, а відбувається дистанційно. Щоб отримати гроші, необхідно зареєструватися, заповнити анкету персональними даними та відправити її на обробку менеджеру. У разі позитивної відповіді гроші надійдуть на карту протягом чверті години. Ліміт першої позики - від 800 до 3000 грн.

У разі порушення клієнтом термінів оплати, процентна ставка за користування буде збільшена до 3%. В особистому кабінеті можна відстрочити виплату, попередньо сплативши відсотки, які були нараховані раніше. Пролонгація можлива на такий же період, на який був оформлений кредит, але не більше.

Cashinsky Cashinsky МФО
4.1 14
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(14 голосів, в середньому: 4.1 з 5)

4 коментарі до “Кредит на карту в Кашинский | Cashinsky”

 1. Аватар коментатораНиколай :

  Я рекомендую МФО Твоя позика, як на мене лучний МФО з усіх.

 2. Аватар коментатораМикита :

  Мені более подобається ТвояПозіка там срок кредитування - 8 чи 16 тіжнів, на вибір

 3. Аватар коментатораІлля :

  Звертався до цієї компании за кредитом двічі. Обидвоє рази заявку схвалювалі Швидко, гроші перераховувалі на карту. Ставку за Користування кредитом вважаю Цілком прийнятною. Приховане платежів немає.

 4. Аватар коментатораМихайло :

  Я дуже задоволений. Хороша МФО, умів кращих я не бачив. Гроші Прийшли мені на карту за декілька хвилин. Дуже круто и Зручне!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх