Кредит на карту в Кеш Ю | CashYou

Cashyou

CashYou - онлайн-сервіс, який належить ТОВ Кешью. Компанія спеціалізується на мікрокредитування, надаючи гроші на найрізноманітніші потреби. Кешью кредит - це реальна можливість отримати потрібну суму грошей під мінімальні відсотки без довідки про доходи та поручителів.

Умови для кредитування

 • Постійні клієнти можуть взяти від 100 до 12 000 грн під 1,8%, які нараховуються за користування кредитними коштами щодня.
 • Новачкам надається кредит на суму від 100 до 2 000 грн. Процентна ставка - від 0,1% до 1,5%.

Що потрібно, щоб взяти кредит

Стати клієнтом КешЮ можуть виключно громадяни України з пропискою, які досягли 18-річного віку. Компанія надає кредити працюючим клієнтам з доходами, вік яких не перевищує 70 років.


Обов'язкова умова - наявність українського паспорта та ІПН. Кредити оформлюються онлайн, тому потрібен доступ в інтернет і наявність електронної поштової скриньки. Для підтвердження договору знадобиться мобільний телефон. Також не обійтися без карти будь-якого банку з 5-ма гривнями на рахунку - для верифікації. На неї «прийдуть» гроші.
Неблагонадійне кредитне минуле не стане вагомим приводом для відмови в отриманні позики. Демократична компанія дає позитивну відповідь більш ніж в 85% випадків.

система лояльності

Cashyou заохочує своїх клієнтів, надаючи бонуси за будь-які дії в системі. З їх допомогою можна прокачати свій профіль в двох напрямках:

 • зменшити відсотки за користування кредитом;
 • збільшити суму кредитування.

Також бонусні бали можуть піти на повернення кредиту: тіла або відсотків.

3 причини кредитуватися в Cashyou

 • Компанія розробила прозору систему кредитування. Кожен клієнт може сам розрахувати суму, яку повинен буде повернути. Щомісячний платіж складається з тіла кредиту та відсотків за користування позикою. Додаткових комісій і відсотків немає!
 • Організація гарантує збереження особистої інформації, яку клієнти вказують при заповненні анкети.
 • Сервіс високо оцінений користувачами. Грамотні консультації, зручна навігація сайту, відкритий доступ до корисної інформації забезпечують комфорт.

Компанія видає кредити на споживчі потреби: придбання побутової техніки, подорожі, оновлення гардеробу і так далі. Cash - онлайн кредити для приємного життя!

CashYou CashYou МФО
4.1 7
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосів, в середньому: 4.1 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх