Кредит на карту в Сслоан | Ccloan

Ccloan - міжнародна організація, яка займається мікрокредитуванням і має свої представництва в Росії, Казахстані та інших країнах. В Україні Сслоан працює з травня 2016 року. Компанія відмінно зарекомендувала себе і популярна серед позичальників.

Ccloan: кредит онлайн на цікавих умовах

Сслоан може позичити від 400 до 10 000 грн під 1,33% в день. Річна ставка 478,8%. Новачків компанія радує бонусами: займ видається під 0,01%.

Умови пролонгації:

 • оплата відсотків по кредиту, які були нараховані раніше;
 • оплата пені, якщо така є.

Вартість послуги - сума відсотків за минулий період, пропорційна кількості днів пролонгації. Вартість пролонгації для свого кредиту клієнт побачить на сайті Ccloan в особистому кабінеті.

Позику можна погасити достроково (повністю або частково) без комісій і штрафів.

Прострочення і відповідальність

Несвоєчасне погашення кредитного боргу призведе до збільшення щоденної ставки до 3% - для постійних користувачів. Для початківців позичальників, які взяли акційну позику під 0,01% і прострочили виплати, щоденна ставка зросте до 1,33%. Далі ставка за кожен день прострочення складе 3%.

Вимоги до позичальника і пакет документів

 • Компанія кредитує тільки жителів країни, які мають українське громадянство.
 • Вік - від 20 років.
 • Обов'язкова наявність українського паспорта та ІПН.

При розгляді заявки враховується кредитна репутація, фінансовий стан, а також дані, які клієнт вказав у анкеті. Якщо вони неправдиві, шанс отримати гроші істотно зменшуються.

Сслоан - демократична компанія, яка лояльна щодо схвалення заявок. Відповідь «так» отримує майже 90% звертаються.

Процедура отримання в Ccloan кредиту онлайн

 1. Реєстрація на сайті. Хвилина і готово!
 2. Підготовка та відправка фото з паспортом в руках. Паспорт відкритий на сторінці з фотографією.
 3. Верифікація карти.
 4. Вибір суми позики і кредитного періоду.
 5. Отримання грошей, якщо заявка схвалена. Статус заявки відображається на сайті в особистому кабінеті. Гроші «впадуть» на карту, яка пройшла верифікацію.

Три плюса співпраці з Ccloan

 • Безпека особистих даних і конфіденційність. Інформація шифрується і захищається від незаконного втручання. Компанія не розголошує приватну інформацію позичальників.
 • Висока швидкість оформлення і цілодобова доступність послуги. З моменту заповнення заявки до моменту видачі грошей пройде не більше 10 хвилин. Компанія працює 24 години 7 днів.
 • Відкритість і довіра. Позики видаються на чесних умовах без непередбачених комісій.

Установа веде свою діяльність відповідно до закону. Ліцензія для проведення фінансових операцій видана Нацкомфінпослуг в 14 травня в 2016 році. Номер - 13103345.

Сслоан - кредит онлайн в будь-якому куточку країни!

Ccloan Ccloan МФО
4.3 15
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(15 голосів, в середньому: 4.3 з 5)

5 коментарі до “Кредит на карту в Сслоан | Ccloan”

 1. Аватар коментатораРуслан :

  Іноді теж брав тут займ, но мені НЕ вістачало 30 днів для погашення, всегда прострочки булу, но потім один порекомендував Твою позика, там до 34 тіжнів можна взяти кредит. Тому це самий Вигідна МФО. рекомендую

  1. Аватар коментатораВиктор :

   Згоден, в Твоя позика довший термін кредитування, це дуже добре, тому що не завжди встигаю за 30 днів погасити позику.

 2. Аватар коментатораАнна :

  Потребувала невеликому кредиті, так як підвищили ціну на оренду квартири, гроші прийшли на карту протягом 20 хвилин, великий плюс в дуже швидкому оформленні. Буду рекомендувати друзям

 3. Аватар коментатораЮрий :

  Реально швидкі гроші. Дуже терміново потрібно було 3000 грн на лікування зубів, отримав на свою карту буквально за 15-20 хвилин, вимоги до оформлення мінімальні і головне справедливі умови. Рекомендую.

 4. Аватар коментатораДамир :

  Неодноразово брав тут гроші до зарплати. Умови отримання грошей на карту дуже лояльні - не потрібно підтверджувати ні джерело, ні розмір доходів. Кредит затверджується за кілька хвилин. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх