Онлайн-кредит на карту в Кредітон | CreditOn

Crediton

CreditOn - мікрофінансових організація, що стоїть особняком серед онлайн кредиторів. Мікрофінансових організація надає мікропозики населенню, однак терміни такого мікропозик від 65 до 90 днів. Дійсно: коли нам потрібні гроші, особливо велика сума на непередбачені обставини, повернути її з першої ж зарплати ніяк не вийде. Ось тут і приходить на допомогу Кредітон.

Гроші, які рятують життя

Чим гарний сервіс? Бувають ситуації, коли гроші потрібні в день звернення і без проблем. Знайомство з сервісом починається з особистого кабінету. Оформивши заявку і внісши всі дані вже через 15 хвилин ви зможете зняти гроші зі своєї картки. Вам не потрібно пояснювати ситуацію друзям, вислуховувати нотації родичів або йти на уклін до батьків - сервіс допоможе вам в потрібний момент і без зайвої тяганини.
На CreditOn ua можна отримати кредит в лічені хвилини, з мінімумом паперів і самим різним верствам населення. Тут завжди раді допомогти студентам, пенсіонерам, військовим, мамам в декреті - простим людям, яких в разі фінансових проблем не дуже то дарують в банках. Більш того: кредит в Кредит Він ви можете отримати навіть якщо у вас «не найкраща» кредитна історія! статистика така, що в 90% випадків вашу заявку схвалять і ви отримаєте таку потрібну фінансову допомогу!

Трохи фактів. Кредітон дає позику:

 • громадян України від 18 до 70 років;
 • на суму від 500 до 15000 грн;
 • прозора процентна ставка: всього 1,9% в день!

Для того, щоб легко отримати гроші в борг, просто зареєструйтеся на сайті, залиште замовлення на отримання кредиту і протягом 15 хвилин отримаєте ваші гроші. Якщо в процесі оформлення заявки у вас виникають питання, ви завжди можете звернутися до оператора на гарячу лінію і з 9:00 до 20:00 вам допоможуть в будь-який день тижня.

переваги

Мікрокредитування - досить популярна послуга на ринку України. Які умови кредитування.

 • Кредит без застави, довідок та поручителів;
 • Термін кредиту від 65 до 90 днів з можливістю продовження;
 • Є можливість безкоштовної пролонгації;
 • Є можливість дострокового погашення кредиту;
 • 90% схвалених кредитних заявок.

Вигідні і зрозумілі умови кредитування - всього 1,9% по кредиту в день без додаткових комісій і з можливістю покрокового погашення. Це означає, що взявши в кредит 1000 грн, ви платите всього 19 грн в день за користування грошима. При цьому CreditOn пропонує вигідну поступову схему погашення кредиту: ви платите лише відсотки за користування кредитом кожні 10 днів, а «тіло» кредиту повертаєте з найменшим платежем в кінці терміну.


Розберемо на прикладі суми в 3000 грн і терміну в 65 днів.

Crediton

Плата за користування кредитом в 3000 грн при ставці 1,9% в день становитиме 57 грн, відповідно, за 10 днів це буде 570 грн. Саме цю суму Кредітон рекомендує погашати кожні 10 днів.

Погодьтеся, це дуже зручно, адже знайти невелику суму набагато простіше, ніж відразу кілька тисяч. При цьому, якщо у вас виходить погасити кредит достроково, просто внесіть частина «тіла» кредиту разом з черговим платежем за відсотками: ви дуже заощадите, адже тепер відсотки будуть нараховуватися лише на частину кредиту, що.
Наприклад, ви можете погасити 1500 грн тіла кредиту через місяць, на 30 день користування позикою. Тоді ваш графік погашення боргу буде виглядати так:

Crediton

Як бачите, користуватися кредитом можна з комфортом та вигодою для себе. CreditOn Україна - чесні мікрокредити на середньострокову перспективу!

CreditOn CreditOn МФО
4.8 4
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.8 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх