Перша позика до 1500 грн в eCredit

отримати онлайн кредит в еКредіт

Закінчилися гроші раніше, ніж прийшла зарплата? Не біда! Якщо ви шукаєте, де взяти гроші за півгодини, придивіться до компанії eCredit. При першому зверненні тут можна отримати до 1500 грн. А для постійних клієнтів тут знайдеться і до 3000 грн.

зміст:

 1. Про компанію
 2. Ліцензія
 3. Умови по кредиту
 4. приклад розрахунку
 5. Хто може взяти кредит
 6. Як отримати кредит онлайн
 7. Що робити в разі відмови
 8. Як погасити заборгованість
 9. Як оформити пролонгацію
 10. Санкції при простроченні
 11. Висновки: переваги і недоліки

Про компанію

eCredit - компанія відносно нова, працює на ринку онлайн-кредитів тільки з 2017 року. Тут можна взяти чесний займ на прозорих умовах: тільки подобова ставка і ніяких прихованих комісій!

Ліцензія

Торгова марка eCredit належить фінансовій компанії «ПЛАЗА ФІНАНС», яка має всі дозвільні документи для роботи в Україні:

 1. Свідоцтво про реєстрацію фінустанови ФК № 949 від 24.10. 2017 року.
 2. Розпорядження Нацкомфінпослуг № 4140 від 24.10.2017 року про внесення компанії до Державного реєстру фінансових установ.
 3. Розпорядження Нацкомфінпослуг № 4231 від 7.11.2017 року про видачу ліцензії на ведення госпдіяльності з надання фінансових послуг, в тому числі надання кредитів.

Умови по кредиту

Умови дуже прості і прозорі:

 • Відсоткова ставка вважається за кожен день користування коштами і становить 1,9 % в день від суми позики - як для нових, так і для постійних клієнтів.
 • Максимальна сума позики при першому зверненні - 1500 грн, при повторному - 3000 грн.
 • Термін - нетривалий, до зарплати.

приклад розрахунку

Припустимо, ви взяли в кредит 1500 грн. Комісія сервісу за кожен день використання коштів складе 28,5 грн.

Хочете дізнатися підсумкову суму кредиту? Порахуйте її за формулою: 1500 грн + (28,5 помножити на кількість днів кредитування). Наприклад, якщо ви візьмете в борг цю суму 1-го червня, то 11-го червня вам потрібно буде повернути 1 785 грн.

Хто може взяти кредит

Вимоги еКредіт не відрізняються від інших організацій, які надають небанківські онлайн-позики:

 • вік старше 18 років;
 • необхідний паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Також знадобляться фото цих документів;
 • реєстрація та проживання в Україні;
 • банківська карта, оформлена на ім'я позичальника;
 • електронна пошта і мобільний номер телефону.

Кредит з поганою кредитною історією тут навряд чи отримаєш. еКредіт - одна з небагатьох мікрофінансових організацій, яка чесно зізнається, що звертає увагу на рейтинг позичальника в бюро кредитних історій.

Як отримати кредит онлайн

 1. На головній сторінці сайту виберіть суму і термін, на який хочете взяти гроші в борг. Якщо сума до повернення, яку показує онлайн-калькулятор, вас влаштовує, натискаєте кнопку «Отримати гроші».
 2. Якщо ви вже брали тут гроші до зарплати, значить, вся ваша інформація в особистому кабінеті вже є. Все що потрібно - ввести номер телефону і пароль.
 3. Якщо ж це перша онлайн-заявка на кредит в цій компанії, потрібно буде заповнити анкету: вказати дані паспорта, ідентифікаційного коду, номер мобільного телефону та email і іншу інформацію, яка буде потрібно.Зверніть увагу! Щоб підвищити свої шанси на кредит до зарплати, завантажте в профіль фотографії паспорта та ідентифікаційного коду. Для цього, перебуваючи в Особистому кабінеті, перейдіть у вкладку «Завантажені документи» і натисніть «Додати документ».
 4. Перевірте email, який ви вказали при заповненні заявки. Рішення по кредиту прийде на нього. Також будьте готові до дзвінка оператора: іноді вам можуть зателефонувати, щоб уточнити деякі моменти.
 5. Як правило, рішення про видачу коштів приймається протягом 20 хвилин. Якщо воно позитивне, додайте номер банківської карти, на яку хочете отримати гроші. Пройдіть її верифікацію.

  Зверніть увагу!
  Верифікація проводиться, щоб переконатися, що карта належить вам. При цьому з неї буде списана довільна сума від 1 до 5 грн. Вони повернуться на рахунок протягом 3 хвилин. Отримати онлайн-кредит можна тільки після успішної верифікації карти.
 6. Засоби прийдуть на рахунок відразу. Користуйтеся ними на свій розсуд, але пам'ятайте, що це гроші в борг, а значить, їх треба буде повернути.

Що робити в разі відмови

Отримати кредит на карту в небанківських компаніях легше, ніж у банку. І все ж, відмови теж трапляються. Чому так відбувається і що з цим робити - в таблиці.

Причина відмовиЩо робити
Помилки в анкетіПереконайтеся, що всі поля були заповнені вірно. У разі помилки система може прийняти вас за шахрая, що неодмінно стане причиною відмови
Погана кредитна історія і великі борги перед банками та іншими фінансовими компаніямиЯк і інші МФО, еКредіт має доступ до бюро кредитних історій. Якщо система вважатиме, що кредитне навантаження на вас тепер занадто велика, то грошей вам не отримати. Розрахуйтеся зі старими боргами
Ви молодше 18 роківЗаконодавство забороняє кредитувати громадян молодше 18 років. Тому залишається чекати повноліття
Оператор не зміг вам додзвонитися, щоб уточнити деталіПерш, ніж подавати заявку, переконайтеся, що ваш телефон не розряджений і не «в режимі польоту». Недозвон може стати причиною відмови
Лист з рішенням потрапило в спамЯкщо по закінченню 20 хвилин, рішення про видачу кредиту на карту ви не отримали, перевірте папку "спам". Адже якщо ви його пропустіть, то не зможете отримати гроші.
У вас або у когось з ваших рідних вже є кредит онлайн в цій компаніїФінансові компанії не афішують цього, але як правило, вони відмовляють в позиці на карту тим, чий чоловік або дружина вже мають борг в компанії. Тому для початку його потрібно погасити.

 

Головне запам'ятайте: навіть якщо ви отримали відмову в еКредіт, завжди можна подати заявку на онлайн-кредит в іншу компанію!

Зверніть увагу! Іноді надходження коштів на карту блокує сам банк, який її випустив. Якщо кредит узгоджений, а грошей немає, перш за все, зв'яжіться з банком і уточніть причину: можливо, у вас на карті відключена можливість приймати онлайн-платежі або занадто низькі ліміти. Найчастіше це можна виправити або в розмові з оператором банку або в мобільному додатку.

Як погасити заборгованість

Повернути гроші можна одним із зручних способів:

 • Через Особистий кабінет: Для цього виберіть опцію «Продовження», вкажіть суму, яку бажаєте повернути, і натисніть «Оплатити».
 • Черезмобільний банкінг Приват24 або в терміналі ПриватБанку: Виберіть «Платіж по Україні (за реквізитами)». Використовуйте реквізити еКредіт, опубліковані на офіційному сайті компанії. У графі «Призначення платежу» вкажіть: «Погашення кредиту, ПІБ та ідентифікаційний код позичальника».
 • У терміналах Easy Pay. На сайті https://map.easypay.ua:8465 знайдіть найближчий до себе термінал: зайдіть в розділ «Банки і фінансові послуги», виберіть сервіс ECREDIT і проведіть оплату.

Зверніть увагу! Деякі термінали можуть стягувати додаткову комісію за платіж. Різниця може становити до 2 %. До того ж, платіж через термінал може йти до одержувача до декількох днів. В цей час сервіс продовжує нараховувати комісію.

 • У касі банку. Для цього необхідно вказати свої ПІБ та ІПН, а також повні реквізити кредитора.

Зверніть увагу! Платіж за реквізитами може йти до одержувача до трьох робочих днів, у цей час буде налічуватися комісія за користування коштами. Ми рекомендуємо уточнювати у співробітників банку термін зарахування коштів і зберігати квитанції про оплату.

Як оформити пролонгацію

Якщо погасити заборгованість до дати, зазначеної в договорі, не виходить, ви можете оформити пролонгацію. Для цього оплатіть тільки відсотки за користування позикою - сервіс автоматично продовжить термін позики на 7 днів. Таким чином ви уникнете неприємних наслідків:

 • Штрафних санкцій;
 • Передачі справи третім особам (колекторським службам);
 • Передачі інформації про борг в бюро кредитних історій.

Послуга пролонгації безкоштовна. Нею можна користуватися необмежену кількість разів. Головне - погасити відсотки своєчасно. При цьому вона не зупиняє нарахування комісії на тіло кредиту. Чим більше пролонгацій ви оформите, тим дорожче буде коштувати кредит за підсумком.

Зверніть увагу! В призначення платежу вкажіть «Пролонгація кредиту» з ПІБ та ідентифікаційним кодом позичальника.

Санкції при простроченні

У разі прострочення процентна ставка автоматично зростає, це прописано в умовах кредитного договору (сподіваємося, ви читали його уважно!).

Якщо позичальник тривалий час ухиляється від оплати боргу, кредитор може:

 • Передати права на стягнення боргу колекторським службам;
 • Подати в суд і почати процес примусового стягнення боргу;
 • Передати інформацію про заборгованість в Українське бюро кредитних історій. В майбутньому це зробить спроби оформити кредит в інших фінансових організаціях і банках неможливим.

Висновки: переваги і недоліки

З переваг відзначимо сайт з добре структурованої інформації: з одного боку, нічого зайвого. З іншого, все важливе доступно і зрозуміло.

Головний недолік, на наш погляд, занадто маленька сума позики: при першому зверненні до 1 500 грн, при повторному - до 3 000 грн. Втім, для кого-то це може стати і перевагою: менше спокус взяти «зайві гроші», а значить, і переплатити.

 

eCredit eCredit МФО
5 1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх