Кредит на карту в ЕвроГроші | EuroGroshi

євро гроші

Www eurogroshi ua - перша адреса, куди вам варто звернутися, якщо виникла термінова потреба в грошах. Фінансова організація заснована на європейських інвестиціях і принципах роботи. Якщо ви шукайте надійного і чесного кредитора, від якого не буде ніяких сюрпризів, кредит в Еврогроші, як у нас кажуть - це найпростіше рішення.

Еврогроші онлайн

Сервіс спеціалізується на мікрокредитування - кредити населенню на невеликі суми, без застав і поручителів. Плюс такого кредиту в тому, що отримати його ви можете протягом півгодини після подачі заявки, а мінус - в обмеженій сумі. При першому зверненні в Еврогроші кредит онлайн ви можете отримати 2000 грн, при повторному - вже 3000 грн, а ставши постійним клієнтом з гарною кредитною історією можете розраховувати на збільшення вашого особистого кредитного ліміту до 7000 грн.

Хто може взяти кредит

Отримати кредит в Еврогроші онлайн може будь-який громадянин України, тільки є певна специфіка по віковим обмеженням згідно підлозі. Позичальником може бути:

 • чоловік від 21 до 60 років;
 • жінка від 18 до 65 років.

В іншому для отримання кредиту на сайті Eurogroshi вам знадобиться стандартний пакет документів: паспорт, ІПН і українська банківська карта.

Особливості отримання кредиту

Європейське ставлення до грошей на цьому сервісі проявляється найбільше в тому, як ви повертаєте кредит. Розглянемо три найпоширеніших ситуації: ви не можете повернути кредит вчасно, хочете погасити його раніше і хочете отримати кредит повторно.


Якщо ви не можете повернути кредит вчасно, просто заплатите відсотки по ньому і без штрафів і комісій оформите пролонгацію до 30 днів. Максимальний термін, на який ви можете оформити кредит на сайті Eurogroshi становить 180 днів, але кількість пролонгацій не обмежена.

Якщо ви хочете повернути позику раніше встановленого терміну, ви можете зробити це в будь-який момент. Відсотки за користування кредитом будуть нараховані тільки за той час, поки ви їм користувалися. Наприклад, якщо ви отримали кредит, але хотіли б скасувати свою заявку, процес цей неможливий. Однак ви можете повернути гроші в той же день і заплатити всього за 1 день користування кредитом.

Аналогічно з подачею наступної заявки: як тільки у вашому особистому кабінеті оновиться інформація про те, що ви погасили поточну заборгованість, ви можете оформляти нову заявку, причому вже на більшу суму.

Фінансова мобільність на європейському рівні тепер доступна і в Україні!

Eurogroshi Eurogroshi МФО
3.4 8
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(8 голосів, в середньому: 3.4 з 5)

4 коментарі до “Кредит на карту в ЕвроГроши | EuroGroshi”

 1. Аватар коментатораТатьяна :

  хочу погасити

  1. Аватар коментатораКира :

   Гасіть, звичайно)

 2. Аватар коментатораСергей :

  Ви на час дивіться перед тим як смс відправляти нахаби бестижіе. Нічого святого у вас немає, нелюди

 3. Аватар коментатораДаниил :

  Взяв кредит 2000 грн, проблем із заповненням заявки не виникло, відповіли швидко і протягом 10 хвилин затвердили кредит і прислали на карту, зайвих проблем із заповненням не було, Дякую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх