Кредит без фото і дзвінків в FlashCash

Кредит без фото і дзвінків в FlashCash

До зарплати ще тиждень, а в кишенях порожньо? Потрібні гроші, але ходити збирати довідки немає ні часу, ні бажання? Коли потрібно перехопити невелику суму на тиждень-другий, виручить кредит до зарплати. Онлайн-займ без довідок можна отримати не виходячи з дому, звернувшись в мікрофінансову організацію. Гроші на карті будуть вже через півгодини.

зміст:

 1. Про компанію
 2. Ліцензія
 3. Умови по кредиту
 4. приклад розрахунку
 5. Акції та промокодом
 6. Хто може взяти кредит
 7. Як отримати кредит онлайн
 8. Що робити в разі відмови
 9. Як погасити заборгованість
 10. Як оформити пролонгацію
 11. Санкції при простроченні
 12. Висновки: переваги і недоліки

Про компанію

FlashCash зареєстрована в 2019 році. Компанія поки не дуже відома, зате амбітна: адже позиціонує себе як перший (!) Сервіс з надання онлайн-кредитів в Україні. А ще вона обіцяє, що дає кредити без дзвінків рідним та колегам, тобто дотримується повну анонімність.

Ліцензія

Флеш Кеш працює на законних підставах: 16.04.2019 року ТОВ «ФК ФОРТ» (юридична особа, яка володіє брендом) внесено до Державного реєстру фінансових установ № 1192.

Також компанія має в своєму розпорядженні діючої безстрокової ліцензії Нацкомфінпослуг від 14.05.2019 № 833.

Умови по кредиту

Максимальна сума позики при першому зверненні становить 7 000 грн, а процентна ставка - 1,7 % в день. Доступна сума зростає з кожним новим зверненням, тобто при наступних зверненнях розмір кредиту без фото і дзвінків може збільшуватися до 11 000 грн. А процентна ставка навпаки - знижується.

До карантину FlashCash давав перший кредит під 0 %. Сума позики варіювалася в межах 500-5000 грн.

Для зручності основні умови відображені в таблиці:

Сума позики, грнСтавка, % в день
перший кредит500-50000,01 %
повторний кредит500-11 0001,7 % і нижче

(Розраховується для кожного клієнта індивідуально)

Умови на час карантину500-70001,7 %

 

приклад розрахунку

Вартість кредиту буде залежати від того, звертається клієнт в компанію вперше або є її постійним клієнтом. Оскільки FlashCash пропонує знижки на кредит тільки в індивідуальному порядку, розрахуємо базові пакети: для нових клієнтів і для постійних.

 • Якщо ви візьмете в кредит 2000 грн, то при першому зверненні кожен день використання обійдеться вам всього в 20 копійок!
 • При повторному зверненні ті ж 2000 грн щодня будуть обходитися вам в 34 грн комісії.

Помножте цю суму на кількість днів, на які хочете взяти гроші до зарплати, і дізнайтеся скільки коштує займ.

Зверніть увагу! Ставка 0,01 % діє тільки дисциплінованих клієнтів! При простроченні платежу навіть на день ставка автоматично зміниться на стандартні 1,7% за все (!) Час користування позиковими засобами.

Акції та промокодом

 • Перша позика без відсотків - на постійній основі.
 • Є й тимчасові акції: наприклад, до 8 березня FlashCash знижувала ставку постійним клієнтам майже вдвічі - до 0,8% в день.
 • Промокодом на знижку розсилаються в смс-повідомленнях.
 • Знижки на процентну ставку за позикою встановлюються менеджером в індивідуальному порядку.

Хто може взяти кредит

Як і більшість мікрофінансових організацій, Флеш Кеш лояльно ставиться до позичальників і рідко відмовляє в позику:

 • Громадянин України від 18 до 65 років;
 • Місце проживання та реєстрації - в будь-якому куточку країни, крім зони АТО і АР Крим;
 • Гроші на карту тут може отримати як студент або пенсіонер, так і працює неофіційно;
 • З документів потрібні лише паспорт та ідентифікаційний номер;
 • Оформити заявку на кредит можна як з мобільного телефону, так і з ПК. Також знадобиться мобільний телефон: туди прийде смс з кодом підтвердження;
 • Отримати гроші можна на карту Visa або MasterCard будь-якого банку України, до закінчення дії якого залишилося не менше місяця.

Як отримати кредит онлайн

Перш за все, вам потрібно визначитися з сумою, яку ви хочете отримати. І терміном, на який вам потрібна фінансова допомога. Якщо сума на калькуляторі вас влаштовує, далі все просто:

 1. Вводите свій мобільний номер телефону. На нього прийде смс-код, який потрібно буде ввести в спеціальне поле.
 2. Після введення коду підтвердження, який прийде в смс, ви потрапляєте в форму, куди треба ввести свої ПІБ, номер ІПН, дату народження, адресу електронної пошти. При бажанні можете додати посилання на соцмережі, це додасть шансів на схвалення позики. 
 3. Прив'язуєте банківську карту, на яку хочете отримати кредит.
 4. Відправляєте заявку і очікуєте смс, в якому вам повідомлять про рішення.
 5. Якщо воно буде позитивним, вам потрібно буде підписати договір з допомогою ще одного смс-повідомлення.
 6. Гроші на карту надходять відразу після підписання договору. Якщо ви не отримали їх відразу, можливо, вступ заблокував банк, який випустив картку. В такому випадку зв'яжіться з його службою підтримки. Якщо на вашій карті заблокована можливість розрахунків в інтернеті, розблокуйте її.

Зверніть увагу! Повідомлення про рішення щодо позики ви отримаєте відразу ж після того, як воно буде прийнято, у вигляді смс-повідомлення, листі на електронну пошту і в вашому Особистому кабінеті на сайті.

Що робити в разі відмови

Рішення, давати вам гроші чи ні, приймає скорингова система. Вона розумна, але не дуже балакуча: причини відмови не повідомляє. А вони можуть бути такі:

Причина відмовиЩо робити
1При заповненні анкети ви вказали помилкові або завідомо неправдиві даніЗаповнювати заявку уважно і чесно
2Скорингова система вважає, що ви хочете взяти суму, яку вам буде складно віддатиВкажіть додаткове джерело доходу або запросите суму менше початкової
3У вас або членів вашої сім'ї вже є відкриті позики в цій компаніїСпочатку погасити заборгованість або оформіть пролонгацію
4Вам менше 18 роківчекайте повноліття

 

Повторно подати заявку в FlashCash можна не раніше ніж через 30 днів після відмови.

Якщо так довго чекати ви не готові, завжди можна звернутися в іншу організацію.

Як погасити заборгованість

Закрити борг можна:

 1. За допомогою банківської карти в Особистому кабінеті Флеш Кеш: Виберіть суму і натисніть кнопку «Оплатити кредит». Гроші будуть зараховані протягом декількох хвилин.
 2. У касі будь-якого банку або через мобільний додаток за реквізитами МФО, які опубліковані на сайті. У призначенні платежу не забудьте вказати вказати ваше ПІБ та ІПН, щоб кредитор зміг ідентифікувати платіж і закрити кредит.

Зверніть увагу! Платіж за реквізитами може йти до одержувача до трьох робочих днів. Відсотки в цей час будуть продовжувати нараховуватися.

що робити якщо нема чим платити кредит

Як оформити пролонгацію

Що робити, якщо нема чим платити кредит? Оформіть пролонгацію: для цього оплатіть відсотки за використання позики.

Зверніть увагу! Поки ви не закриєте тіло кредиту (ту суму, яку брали з самого початку), на нього будуть нараховуватися нові відсотки! Щоб не потрапити в кредитну яму, постарайтеся погасити позику як можна швидше.

Пролонгація оформляється на ту ж кількість днів, на яке спочатку було оформлено позику. Продовжувати займ можна скільки необмежену кількість разів протягом 24 місяців з моменту оформлення.

Санкції при простроченні

Якщо станом на дату погашення, ви не закрили займ і не сплатили хоча б відсотки по ньому, таким чином автоматично продовживши його, заборгованість вважається простроченою. З першого ж дня прострочення відсоток за використання позики підвищується.

Якщо протягом 60 календарних днів з дати прострочення борг не закрити, Флеш Кеш залишає за собою право передати його в колекторську контору. Взяти кредит з поганою кредитною історією складніше: в майбутньому вам можуть відмовити в допомозі грошима не тільки тут, але і в будь-який інший фінансової організації.

переваги і недоліки онлай-кредиту

Висновки: переваги і недоліки

Почнемо з позитиву:

 1. Перший кредит під нуль відсотків;
 2. Можливість отримати до 7000 грн на карту вже при першому зверненні;
 3. Проста форма заявки, на її заповнення піде до 10 хвилин;
 4. FlashCash обіцяє кредити без фото документів. Навіть серед МФО це дуже велика рідкість;
 5. Також компанія дає онлайн кредити на карту без дзвінків на роботу і рідним. А значить, ніхто не стане питати, навіщо вам гроші;
 6. Індивідуальні знижки на процентну ставку для вірних клієнтів;
 7. Промокодом та спецпропозиції приходять в смс-розсилки;
 8. Компанія надає три бонусних дня на погашення кредиту, протягом яких відсотки не нараховуються.

Недоліки теж є:

 1. Компанія молода і не дуже відома, тому відгуків про Флеш Кеш поки ще дуже мало;
 2. Інформація на сайті місцями суперечлива: в одному місці вказано, що максимальна сума позики становить 5000 грн, в іншому - 7000 грн;
 3. Чи не занадто зручний сайт: щоб знайти номери контакт-центру, довелося постаратися. Також кредитний калькулятор працює некоректно: він відображає не ту суму, що прописана в умовах. За 1 день на 1000 грн кредиту замість 17 грн він нарахував 189 грн і 89 коп. комісії! Тому будьте гранично уважні!

Якщо ви вже брали кредит в FlashCash або стикалися з роботою компаній, будь ласка, поділіться своїми враженнями! Багатьом українцям ваш досвід може допомогти!

Flash Cash Flash Cash МФО
5 3
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(3 голосу, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх