Позики на карту Форза Кредит | Forza Kredit

forza кредит

Форза Кредит - фінансова установа, яка працює в режимі онлайн для надання мікрокредитів населенню. Онлайн кредитування стає все більш популярним в Україні. Упускати можливість використовувати цей фінансовий інструмент в свою користь не варто, але важливо правильно вибрати фінансову організацію, яка буде виступати кредитором.

Forza Credit - це проект ТОВ «Фінансова компанія Форза», розташованої в Києві. Онлайн майданчик дозволяє компанії працювати по всій Україні, надаючи фінансову допомогу людям навіть в найвіддаленіших куточках країни. Все, що потрібно для отримання кредиту: паспорт, код, доступ до інтернету і мобільного телефону і банківська карта.

Як отримати кредит онлайн

Для того, щоб оформити заявку на порталі Форза Кредит онлайн, вам потрібно буде 15 хвилин побути власним кредитним експертом. Підготуйте документи: паспорт, ІПН і вашу банківську карту. Три простих кроки:

 • заповніть заявку на отримання кредиту, вибравши суму і термін на кредитному калькуляторі;
 • система онлайн протягом 10 хвилин повідомить вам про результати розгляду вашої заявки;
 • підпишіть онлайн кредитний договір і перевірте баланс вашої карти!

Кредит онлайн на порталі Форза від 500 до 14999 грн може отримати будь-який громадянин України від 18 до 70 років. Наявність стабільного джерела доходу - роботи, буде «плюсом», але не є обов'язковим. Навіть якщо ви не працюєте, або працюєте неофіційно, і не можете цього підтвердити, мікрокредитування в Forza є для вас! Аналогічно і з кредитною історією: її відсутність - ну не брали ви ще кредити або «погана» кредитна історія не стануть на заваді.

Умови кредитування

Forza Credit має відмінні відгуки на ринку мікрокредитування, завдяки наявності декількох пакетів мікрокредитування з різними умовами і процентною ставкою.

Назва кредитустатус позичальникаМожлива сума, грнТермін кредиту, днів% ставка, в деньПогашення кредитуможливість пролонгації
«Лояльний онлайн»Новий, постійнийвід 500 до 8000до 180 днів1,85%проста схемаЄ, до 12 пролонгацій
від 8001 до 150001,5%
«Зручний»Новий, постійнийвід 6001 по 15000до 180 днів, термін кратний 151,3%Погашення рівними платежами кожні 15 днівЄ, до 12 пролонгацій
«Онлайн, 0,01%»новийвід 500 до 4000до 180 днів0,01%проста схемаЄ, до 12 пролонгацій

Проста схема погашення кредиту передбачає погашення «тіла» кредиту і відсотків по ньому разово, в кінці терміну. Погашення рівними частинами передбачає виплати по кредиту кожні 15 днів.
Використовуйте всі можливості фінансового ринку разом з Форза Кредит з максимальною вигодою для себе!

Форза кредит Форза кредит МФО
4.4 9
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(9 голосів, в середньому: 4.4 з 5)

2 коментарі до “Займы на карту Форза Кредит | Forza Kredit”

 1. Аватар коментатораИлона :

  Не в якому разі не беріть в цій разводяжной конторі Форза гроші, по мимо відсотка і кредиту вони знімають 100 гр і більше за нібито юридичні послуги, про які не де не вказано і ясна річ не якісь послуги вам не надаються, а це всього лише чистої води розлучення і черговий спосіб розвести українців на гроші.

 2. Аватар коментатораМаша :

  Компанія Форза Кредит є організацією по мікрокредитуванням на законних підставах, яка здалася мені досить чистою і прозорою в порівнянні з іншими організаціями, оскільки відсотки «зубаті» але в порівнянні з іншими більш человеческіе.Поетому можу спокійно радити цю організацію всю необхідну інформацію надати їх підтримка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх