Кредит на карту в Глорія Фін | GloriaFin

кредит gloriafin

GloriaFin - кредити до зарплати термін під розумні відсотки. Якщо ви хочете жити на повну вже зараз, звертайтеся! Компанія надає гроші в борг на найрізноманітніші споживчі цілі. Ви можете вирішити свої фінансові питання, заповнивши анкету на сайті. Просто і безпечно. А головне - вигідно!

Кредити на вигідних умовах

Компанія пропонує своїм клієнтам три кредитні продукти. Це програми з різними сумами позики:

 • для позичальників-новачків - від 1 000 до 3 000 грн;
 • після погашення 1-го кредиту - від 1 000 - 5 000 грн;
 • після погашення 2-го кредиту - від 1 000 до 10 000 грн.

Хочете виплатити весь борг достроково? Без проблем! Відсотки нараховуються тільки на ті дні, коли ви користувалися позикою фактично.

Хто може взяти кредит

Стати клієнтом Глорія Фін може будь-який громадянин України, починаючи з 18 років. Гранична вікова межа - 65 років. Позичальники повинні мати українську прописку і проживати в країні. Обов'язкова наявність паспорта та ІПН.

Якщо у вас раніше були проблеми з кредиторами, то це ще не означає, що ви отримаєте відмову за заявкою. Компанія розглядає кожну анкету індивідуально і толерантно ставиться до проблемних позичальників. Кредити видаються більш ніж 90% звертаються. Тому у вас з'явиться шанс поліпшити своє кредитне минуле.

Як отримати позику

Оформити кредит в Глорія фін простіше простого. Процедура виконується онлайн, вам не потрібно виходити з дому і стояти в черзі в банку. Ви можете заповнити заявку з будь-якого пристрою. Головне, щоб був інтернет-доступ.

4 кроки на шляху до грошей.

 1. Вибір суми і кредитного періоду.
 2. Заповнення анкети-заявки.
 3. Прив'язка карти. До використання допускаються тільки карта українського банку, яка видана на ім'я позичальника.
 4. Отримання коштів на карту.

Що таке обов'язковий платіж і як його вносити

Обов'язковий платіж складається з 2-х компонентів: тіла позики і комісії за користування позиченими грошима. Графік платежів прописаний в договорі. Внести оплату можна кількома способами:

 • не відходячи від комп'ютера, через особистий кабінет;
 • через термінали Ibox та EasyPay;
 • в касі будь-якого вітчизняного банку, який є партнером GloriaFin.

Що вам дасть співпраця з Глорія фін

 • Економію часу. Ви отримаєте гроші не більше ніж через 15 хвилин.
 • Безпека. Організація має законні підстави для надання кредитів. Вона працює на підставі ліцензії №13103582, виданої Нацкомфінпослуг 26 січня 2017 року. Компанія на 100% дотримується всі умови кредитного договору. Гарантує конфіденційність і нерозголошення приватних даних клієнтів.
 • Комфорт. Процес оформлення позики автоматизований. Від вас вимагається лише сумлінне заповнення анкети. Можна скористатися допомогою онлайн-консультантів.

Глорія фін - безпечні кредити на важливі для вас цілі!

GloriaFin GloriaFin МФО
3.7 11
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(11 голосів, в середньому: 3.7 з 5)

Один коментар до “Кредит на карту в Глория Фин | GloriaFin”

 1. Аватар коментатораАнна :

  GloriaFin дійсно пропонує реальну фінансову допомогу у вигляді невеликого позики. Таку суму легко погасити і в той же час вирішити матеріальну проблему. GloriaFin йде на зустріч у вигляді пільги новим і сумлінним клієнтам. це взаємовигідно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх