До 14 900 грн в кредит від Грошик | Groshik

онлайн займ на карту в Грошик

Грошик - ваш помічник у важку хвилину! Отримати онлайн кредит на карту можуть українці у віці від 18 до 60 років, оформивши заявку на сайті або в офісі компанії.

Свою діяльність компанія здійснює з 2015 року. Тисячі клієнтів отримали можливість легко оформити позику на карту без перевірок в Україні 24/7. Прозорі умови договору і мінімальна процентна ставка привертають все більше позичальників, що гостро потребують грошей.

зміст:

 1. Ліцензія
 2. Умови по кредиту
 3. приклад розрахунку
 4. Акції, промокодом, системи лояльності
 5. Офіси видачі позик
 6. Хто може взяти кредит
 7. Як отримати кредит онлайн
 8. Що робити в разі відмови
 9. Як погасити кредит
 10. пролонгація позики
 11. Як не допустити прострочення
 12. Висновки: особливості та переваги

Ліцензія

Сервіс кредитування Groshik веде свою фінансову діяльність відповідно до українського законодавства. Свідоцтво про реєстрацію ФК № 583 видано Нацкомфінпослуг 02.06.2015 року. 

Умови по кредиту

 • Оформити кредит онлайн без дзвінків в Грошик мають право громадяни України у віці від 18 до 60 років, які мають паспорт громадянина України, ІПН, банківську карту і мобільний телефон.
 • Сума першого онлайн позики на карту не може перевищувати 5 000 грн. При повторному зверненні можна буде взяти в борг до 14 900 грн.
 • Відсоткова ставка однакова як для нових, так і для постійних клієнтів, і становить 1,7 %.
 • Якщо клієнт оформляє договір і бере кредит готівкою в розмірі 3 000 грн, то він буде зобов'язаний погасити тіло кредиту + 51 грн за кожен день користування позиковими засобами.

приклад розрахунку

Процентна ставка 1,7 % встановлена для всіх позичальників в Грошик. При отриманні кредиту в розмірі 1000 грн клієнт зобов'язується виплатити суму позики + 17 грн за кожен день користування грошима. Термін дії договору можна продовжувати, оформляючи пролонгацію в особистому кабінеті.

Акції, промокодом, системи лояльності

Groshik лояльно ставиться до клієнтів, і пропонує позики до зарплати на пільгових підставах. На сайті сервісу Грошик, а також на сторінці в Facebook регулярно оновлюється інформація про діючі акції та знижки. Наприклад, клієнти, які оформляють повторну заявку на отримання грошей до зарплати на картку, отримують бали в своєму особистому кабінеті. Кількість балів впливає на зниження процентної ставки і терміни кредитування.

Акція «Приведи друга» - це можливість отримати на свій рахунок 125 грн, якщо по вашій реферального посиланням друг оформить кредит онлайн без довідок і поручителів.

Офіси видачі позик

Відділення мікрофінансової компанії Грошик розташовуються в 50 містах України. Позичальники можуть звернутися в будь-яке відділення сервісу, заповнити анкету і в лічені хвилини отримати гроші в борг.

Якщо у вашому місті немає представництва компанії Groshik, подати заявку на оформлення кредиту без довідки про доходи можна на сайті сервісу.

Хто може взяти кредит

швидкий онлайн кредит на карту

Для отримання мікрокредитів на карту в Україні позичальник повинен уважно заповнити заявку і анкету, вписати правдиві відомості про себе та свої доходи. Сервіс GROSHIK надає можливість пройти ідентифікацію особистості за допомогою облікового запису Facebook або Bank ID.

умовидокументи
вік позичальника

18 - 60 років

Онлайн кредит на карту без дзвінків можуть отримати тільки повнолітні громадяни України
Паспорт та ІПНКлієнтом Грошик можуть бути громадяни України, які мають дійсний паспорт і ІПН.

Зробіть фотографію, на якій ви тримаєте свій паспорт в розгорнутому вигляді. Завантажте файл у відповідному вікні

Банківська карткаЩоб отримати гроші в борг онлайн, у клієнта повинна бути дійсна карта будь-якого українського банку з позитивним балансом від 5 грн
ТелефонДля ідентифікації особистості вкажіть номер свого мобільного телефону

 

При правильному і повному заповненні анкети на сайті Groshik, позитивну відповідь про кредит без довідок і поручителів отримують 80 % - 90 % позичальників.

Як отримати кредит онлайн

Оформити кредит у відділенні Грошик вам допоможе консультант. При реєстрації на сайті позичальники самостійно йдуть підказкам сервісу і поетапно заповнюють заявку і анкету:

 1. Розрахуйте суму і термін позики за допомогою онлайн калькулятора на головній сторінці сайту. Рухайте покажчик вліво або вправо для вибору потрібної суми і строку дії кредитного договору.
 2. Вкажіть контактну інформацію. На даному етапі можна пройти ідентифікацію за допомогою свого особистого облікового запису Facebook або банківської карти Bank ID.

швидкий онлайн кредит на карту

 1. Завантажте фото документів: скріни паспорта, ІПН, а також своє фото з документами в руках.

швидкий онлайн кредит на карту

 1. Прив'яжіть до особистого кабінету свою банківську карту. Перевірте її баланс (не менше 5 грн) і термін дії.
 2. Дочекайтеся дзвінка менеджера компанії Groshik для підтвердження даних і отримаєте відповідь по кредиту.
 3. Підпишіть кредитний договір в найближчому до вас офісі і отримаєте мікропозик на карту.

Така процедура оформлення кредиту без дзвінків передбачена для клієнтів, які звертаються із запитом про позику вперше.

Постійні клієнти сервісу грошики можуть отримати кредит цілодобово на карту в Україні без відвідування офісу компанії. Після підтвердження заявки і позитивної відповіді гроші надійдуть на карту протягом 20 - 30 хвилин.

Також пропонуємо вашій увазі відеоінструкцію

Що робити в разі відмови

Негативна відповідь клієнти Грошик отримують без пояснення причин. Основні приводи для відмови і способи їх усунення:

Причина відмовиваріанти вирішення
Негативна кредитна історіяЯкщо у вас прострочені кредити в інших банках, це може стати причиною відмови в отриманні позики в Грошик. Наявність кредитів без прострочень не впливає на укладення договору. Рекомендуємо закрити борги, замовити довідку в УБКІ
Допущені помилки при заповненні анкетиПодайте нову заявку, перевіривши, чи коректно заповнена анкета, правильно вкажіть серію, номер паспорта і телефон
прострочена картаПеревірте термін дії пластика, поповніть рахунок. На карті повинно бути не менше 5 грн
недостатньо

інформації

Вкажіть повну інформацію про себе, місце роботи і доходи

 

Як погасити кредит

Сервіс пропонує кілька способів оплати за позикою:

 • На сайті Грошик в особистому кабінеті в розділі «Погасити кредит»;
 • У додатку Приват24;
 • У відділенні Грошик або в касі будь-якого банку;
 • Через термінали самообслуговування Айбокс і ін.

пролонгація позики

Якщо у клієнта немає грошей для своєчасної оплати за кредитом, він може продовжити термін дії договору в особистому кабінеті.

важливо! Клієнту повинен сплатити всі відсотки за поточним займу, і тільки після цього оформляти пролонгацію. Продовжувати термін кредитування можна необмежену кількість разів, це не вплине на кредитну історію. Клієнт лише погашає відсотки за період користування коштами.

Як не допустити прострочення

Для клієнтів, які не встигли вчасно закрити кредит, встановлений «грейс-період». Протягом трьох днів штраф і відсотки не нараховуються. Якщо позичальник і в цей період не зміг погасити борг, починаючи з 4-го дня процентна ставка збільшується до 3 % на добу.

Невиконання кредитних зобов'язань протягом трьох місяців дає підставу для звернення до суду з метою залучення боржника до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Висновки: особливості та переваги

Чому вигідно взяти мікропозик в GROSHIK:

 • Мінімальний пакет документів;
 • Відповідь за заявкою протягом 10-20 хвилин;
 • При повторному кредитуванні ліміт до 14 900 грн;
 • Без поручителів і застави;
 • Анонімність.
Грошик Грошик МФО
5 1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх