Кредит на карту в Гроші Всім | Гроші Всім

Groshivsim: мікропозики за лічені хвилини

Отримати гроші до зарплати з Гроші Всім не складно. Тут з високою ймовірністю і на хороших умови оформлять мікропозик на ваші потреби.

Як отримати кредит

Є кілька варіантів отримання грошей на банківську карту. Подати заявку і підписати кредитний договір можна в одному з відділень компанії. Протягом півгодини гроші будуть видані на руки або перераховані на карту. Якщо ж бажання і вільного часу для відвідування офісу немає, оформити позику можна в онлайн-режимі. Для цього необхідно зареєструватись, заповнити анкету на сайті groshivsim com і відправити дані на обробку. Весь процес займе не більше чверті години. Статус заявки відображається в особистому кабінеті клієнта.

умови позики

онлайн кредит гроші всим

Отримати онлайн кредит Гроші Всім може практично будь-хто. Для цього потрібно бути громадянином України, мати паспорт і номер платника податків, а також відповідати віковим діапазоном 18-65 років.

Оформити позику в Гроші Всім можна на суму від 200 до 15 000 грн. Відсоткова ставка за користування грошовими коштами складе всього 1,9% в день. У разі прострочення платежу відсотки за користування кредитом нараховуються в розмірі 1% від загальної суми, з першого дня заборгованості і до моменту фактичного повернення кредиту. Ви маєте право продовжити термін позики в день погашення боргу, якщо з якої-небудь причини не встигаєте виплатити його в строк. Обов'язкова умова пролонгації - оплата всіх нарахованих відсотків за користування позикою. Погасити займ можна через інтернет або термінал, а також в одному з відділень GroshiVsim або касі будь-якого банку із зазначенням реквізитів.


Щоб кожен зміг оцінити умови кредитування і розрахувати відсотки, на сайті є зрозумілий калькулятор. Він дозволяє по заданих параметрах бажаної кредитної сумі і терміну кредитування - дізнатися підсумкову суму погашення з включеною вже сумою процентних платежів. Зірвати комісії і додаткові платежі відсутні, тільки відсоток за користування коштами.

переваги компанії

 • Для постійних клієнтів Гроші Всім проводить акції та розіграші приурочені до свят. Користуючись моментом можна значно заощадити на відсотках або стати володарем цінного призу.
 • Цілодобова видача грошових коштів протягом 15 хвилин. Анкета будь-якого клієнта розглядається менеджерами в онлайн режимі, гроші зараховуються на банківську карту.
 • Вимоги до позичальника мінімальні. Для оформлення мікропозик не потрібні довідки про доходи, поручителі або заставне майно. Взяти гроші можна на будь-які цілі, в тому числі на лікування, ремонт авто або техніки, відпочинок та інше.
 • Високий відсоток позитивних рішень. Навіть погана кредитна історія не послужить приводом для відмови.

Діяльність організації відповідає стандартам НБУ і має ліцензію на роботу в Україні згідно з постановою Кабміну від 07.12.2016 №913. Всі документи, що підтверджують надійність, знаходяться у відкритому доступі.

Groshivsim Groshivsim МФО
4.5 10
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(10 голосів, в середньому: 4.5 з 5)

4 коментарі до “Кредит на карту в Гроши Всим | Гроші Всім”

 1. Аватар коментатораИван :

  Я часто звертаюся в подібні компанії, т до не завжди вистачає грошей до зп. Але скажу, що маючи досвід з МФО, краще з усіх це Твоя позика, там кращі умови і термін кредитування далі ніж у інших.

 2. Аватар коментатораТаня :

  Рекомендую Твою позика, хороша компанія, яка часто виручає до зп. На сайті ТП є калькулятор, де зручно порахувати кредит, хороші умови, немає прихованих платежів.

 3. Аватар коментатораВасиль :

  Чому мені з десяти заявок, жодних НЕ ПОГОДЖЕНО?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. У нас немає доступу до бази даних цієї МФО, але в цілому причини можуть бути такими https://allfin.com.ua/stati/o-kreditovanii/ne-dajut-kredit/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх