Айбокс кредитування - нова ера онлайн кредитів

Айбокс кредит

Айбокс кредитування - новий на українському банківському ринку кредитний продукт. Всім знайомі симпатичні термінали Ibox, які є майже в кожному великому магазині. Вони дозволяють легко поповнити рахунок, сплатити кредит, внести гроші на карту, Оплатити інтернет та зробити сотні подібних операцій.

Ibox кредит - новий продукт мережі, кредитна карта, розроблена в партнерстві з Дмитром Дубілетом. Дмитро - один з екс-керівників ПриватБанку, який створив всенародно улюблений Приват24. Після націоналізації Привату Дмитро разом з командою програмістів створив Fintech Band, дітищем якого став монобанк. сьогодні монобанк б'є всі рекорди зростання, можливі в українському банківському секторі, так що партнерство Ibox Дмитро Дубілет обіцяє бути дуже перспективним.

Ibox кредитування

кредит без відмовIbox кредитування - це можливість отримати кредит для тих категорій населення, яким банки постійно відмовляють. Дмитро Дубілет в своєму інтерв'ю для epravda розповідає, що кредит в Айбокс - це спосіб отримати позику для людей, яким інші банки в кредитуванні відмовляли, причому на більш вигідних умовах і на більший термін, ніж вони могли б отримати в ломбардах і МФО. Окремо Дмитро відзначає, що Айбокс кредитна карта дозволить клієнтам з поганою кредитною історією її виправляти: «Це буде для них (власників ibox кредитної картки - прим. Автора) в тому числі способом будувати кредитну історію» - зазначає Дмитро в своєму інтерв'ю.

Айбокс кредит це можливість для кожного оформити кредитну карту з лімітом до 100 000 грн за все під 56% річних практично без відмов. Вимоги до позичальника стандартні:

  • громадянин України;
  • від 18 до 65 років;
  • наявність паспорта та ІПН.

Цих трьох умов буде досить для оформлення картки. Важливий момент: «чиста» кредитна історія не обов'язкова. Платою за лояльність до клієнтів з не дуже гарною кредитною історією стала відсутність пільгового періоду - строку, протягом якого можна користуватися кредитними коштами під 0%. Нарахування відсотків за використання позики здійснюється відразу ж, але кредитка все одно вигідніше, ніж кредит в ломбарді або МФО.

Партнерство Айбокс і Дубілет обіцяє бути дуже плідним, відгуки про ibox кредитах вже говорять про те, що продукт дуже зручний у використанні, як і всі, чого торкалася рука Fintech Band. Першими вдячними клієнтами нового продукту стали фрілансери і новатори - перспективна категорія українців, що не має постійного доходу. Програмістам, що працюють у фрілансі, досить складно взяти кредит - незважаючи на непоганий заробіток, багато банків вважають цю категорію клієнтів ненадійною і відмовляють у кредитах.

Ibox Ibox МФО
5 1
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх