Експрес кредит - виберіть ваш ідеальний АВТОЗАЙМ самі

кредит на авто

Якщо ви вирішите придбати авто в кредит, вам доведеться провести чималу роботу, щоб дізнатися умови видачі автопозиках в різних банках. Більш того, автосалони і банки періодично влаштовують спільні акції та пропонують особливі умови кредитування на конкретні марки або моделі авто. Стежити за цими постійно змінюваними даними - справжня робота ... І саме для цього і існує Express Credit.

Кредит Експрес - це онлайн-сервіс, що дозволяє вам підібрати найвигідніший для вашого випадку кредит на авто і порівняти пропозиції різних банків між собою. Два основні продукти сервісу: кредит і лізинг. Якщо ви не хочете мати авто в своїй власності, але хочете ним користуватися, лізинг - це саме те, що вам потрібно. Вам не буде потрібно оббивати пороги банків з документами і просити розрахунки по позиці, щоб порівняти їх між собою. Більш того, з Express credit online ви зможете оформити кредит на авто прямо в салоні, взагалі без відвідування банку.

Що ж таке Експрес Кредит

кредит на авто підбірЕкспрес Кредит - це організація, яка позиціонує себе як ваш фінансовий партнер і особистий помічник в питаннях позики та лізингу на авто. Компанія співпрацює одночасно з автосалонами та з банками, дозволяючи вам вибрати і оформити авто в кредит не виходячи з салону.

Основним партнером компанії є дилерська мережа УкрАВТО, в якій ви можете знайти машини різних марок. Що стосується банків-партнерів, то їх у організації 13, так що вибір варіантів фінансування досить широкий. Компанія використовує програму «Прескорінг», яка дозволяє клієнту подати запит на позику і отримати відповідь від декількох банків відразу, без відвідування їхніх офісів. Більш того, сервіс дозволяє підібрати особливі умови, наприклад:

 • кредит на авто для пенсіонерів;
 • без першого внеску;
 • варіанти для СПД;
 • кредит вартість авто і страховку;
 • автокредит без довідки про доходи.

Чим нам подобається Експрес Кредит

Основні переваги сервісу:

 • акумуляцію пропозицій по позиках різних банків в одному місці з можливістю подальшого вибору найвигіднішого варіанту для вас;
 • відмінний кредитний калькулятор;
 • можливість подати заявку і отримати відповідь від декількох банків відразу завдяки системі «Прескорінг».

Кредитний калькулятор на сайті відрізняється тим, що дозволяє побачити і врахувати неявні платежі, які виникнуть в процесі оформлення позики на авто, наприклад:

 • витрати на нотаріальне оформлення;
 • вартість КАСКО;
 • одноразову комісію банку (якщо вона є).

Більш того, користуючись кредитним калькулятором сервісу ви отримуєте можливість розрахувати реальну вартість вашого позики, з урахуванням всіх нюансів.

У чому підступ

Відгуки про Express Credit online від нашої команди зібрав тільки позитивні. Для клієнта можливість отримати позикові кошти на найвигідніших умовах та ще й з максимальним комфортом дуже приваблива. Правда, ми не зрозуміли, за рахунок чого існує організація, але тут можливі різні варіанти. Дилерські винагороди (плата продавця за наведеного покупця) цілком можуть стати механізмом фінансування організації. А в іншому - рекомендуємо. Якщо ви збираєтеся придбати авто в кредит або взяти його в лізинг, сервіс точно буде вам корисний.

Express Credit Express Credit МФО
4.8 4
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голосу, в середньому: 4.8 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх