Онлайн-кредит в Капуста в Кишені | Капуста в Кишені

капуста у кишені особистий кабінет

Ідеальний спосіб отримати безготівковий кредит на банківську карту існує! Капуста в Кишені - це інноваційний сервіс для громадян України, що надає позики за лічені хвилини. Взяти гроші в борг можна в будь-який час дня і ночі без відвідування офісу МФО.

Оформляючи позику в Капуста в Кишені, ви можете розраховувати на кращу якість обслуговування, чесність і головне оперативність рішень. Організація піклується про особисту репутацію і робить все можливе для комфортного співпраці.

Оформити кредит за все в кілька кроків

Капуста в Кишені кредит видає не тільки студентам від 18 років, але пенсіонерам до 65 років. При цьому на руках необхідно мати паспорт, індивідуальний номер платника податків і діючу банківську карту. При першому зверненні сума позики становитиме 3000 грн. При наступних зверненнях ліміт буде підвищуватися, поки не досягне максимуму - 7000 грн. Позика оформляється під 2% в день від суми кредиту.

У разі прострочення платежу сервіс вводить штрафні санкції. На другу добу невиплати штраф складе 50 грн., На десятий - збільшиться вдвічі. Після 61 дня заборгованості пеня складе 250 грн. і не буде рости до моменту фактичного повернення позики.

капуста в кишені онлайн кредит

Щоб оформити кредит в Капуста в Кішенi онлайн кредит, Потрібно виконати деякі умови:

 1. Визначитися з сумою кредиту і терміном позики. На головній сторінці ресурсу ikapusta com ua знаходиться кредитний калькулятор, який допоможе розрахувати суму відсотків по заданих параметрах.
 2. Необхідно пройти процедуру реєстрації та внести свої персональні дані, із зазначенням email адреси та контактного номера телефону. Тепер у вас з'явиться особистий кабінет з правом цілодобового доступу.
 3. Перевірка відомостей. Інформація, яку дав клієнт перевіряється в автоматичному режимі.
 4. Верифікація банківської карти. Менеджери проводять деякі перевірки, на предмет чи є позичальник власником зазначеного банківського продукту. Для цього сервіс блокує кілька гривень на рахунку. Тому баланс повинен бути позитивним.
 5. Залишається останній крок - підписання кредитного договору в особистому кабінеті. Необхідно тільки проставити позначку в електронній формі.
 6. Якщо заявка буде схвалена, клієнту приходять гроші протягом десяти хвилин на карту. Звертаючись повторно, термін обробки замовлення буде скорочено до кількох хвилин, а клієнт просто підписує новий договір.

Аргументи на користь Капусти в кишені

 • Оперативне прийняття рішення з питання кредитування.
 • Мікропозик можна оформити цілодобово.
 • Оформлення кредиту без прихованих платежів, комісій та поручителів.
 • Гарантія безпеки і конфіденційності кожного клієнта.
 • Своєчасно не погашений позику в іншій кредитній організації не послужить причиною для відмови у видачі кредиту Капуста в Кишені.
 • Клієнт має право на дострокове погашення позики без штрафних комісій.
 • Автоматична пролонгація. Якщо ви не змогли погасити позику в зазначений період кредитування, він буде продовжений на такий же відрізок часу.

Як погасити позику

Зробити це можна будь-яким зручним для вас способом. Наприклад, зайти в особистий кабінет і натиснути на кнопку «Оплатити кредит». Якщо у вас немає доступу до мережі інтернет, але є бажання повернути борг - проведіть операцію в будь-якому банку, правильно вказавши реквізити організації. Але не забувайте, зарахування грошей на рахунок в деяких випадках займає кілька днів. Тому не затягуйте оплату до останнього дня в договорі, це може привести до заборгованості.

Також погасити заборгованість можна через термінал самообслуговування Приват Банк або Квітка. Виберіть пункт на екрані «Інші послуги» та в пошуковому рядку введіть «Довіракредіт» і номер договору. Залишається тільки внести в купюроприймач потрібну суму.

Онлайн-сервіс Капуста в Кишені за рішенням Нацкомфінпослуг був зареєстрований в місті Київ під юридичним назвою ТОВ «Довіракредіт». МФО успішно функціонує з 2016 року як кредитна організація, що має правові підстави надавати послуги кредитування за рахунок особистих коштів. Згідно з даними, опублікованими на основному сайті ikapusta com ua, послугами компанії вже встигли скористатися понад 11 тисяч задоволених клієнтів на суму понад 17,5 млн. Грн.

Капуста у кішенi Капуста у кішенi МФО
4 13
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(13 голосів, в середньому: 4 з 5)

2 коментарі до “Онлайн-кредит в Капуста в Кишене | Капуста в Кишені”

 1. Аватар коментатораПавло :

  Дібілі неберіть вніх.просрочів пару днів бо БУВ закордоном.а вона з матами и погрозив до всіх Дзвони и нароботу и рідним

 2. Аватар коментатораСтанислав :

  Треба було взяти по-швидкому кредит. Звернувся в організацію Капуста в Кишинів. Проблем з кредитом не виникло, все пройшло добре і швидко. Уже через кілька днів отримав гроші. Мені особисто сподобалася така оперативність в оформленні кредиту, буду рекомендувати своїм друзям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх