Кредит до зарплати в КЛТ Кредит | KLT Credit

KLT Credit: онлайн кредит в Україні

KLT Credit - це новий, комфортний сервіс, спрямований на видачу онлайн позик в Україні. Фахівці з видачі кредитів приймають заявки цілодобово, а на їх розгляд йде не більше 10 хвилин. Таким чином, будь-який клієнт може оформити кредит до зарплати.

Умови кредитування

Отримати онлайн займ може будь-який власник банківської карти, який досяг повноліття. Немає необхідності заручатися підтримкою поручителів, надавати довідки з місця роботи або заставне майно. Процес оформлення не вимагає особистої присутності в офісі і займає мінімум часу.

Щоб отримати гроші в будь-який зручний для вас час на банківську карту, необхідно підключиться до мережі інтернет, мати на руках паспорт і ІПН. Також клієнт повинен обов'язково проживати на території України. Процентна ставка становить всього 1,62% в день від позики, але в разі видачі першого кредиту вона знижена до 0,8%.

Акції та умови для нових клієнтів

Також КЛТ Кредит пропонує своїм клієнтам численні знижки та акції. Скориставшись унікальною пропозицією від МФО, можна отримати кредит під 0% або зі знижкою в розмірі 50%. Максимальна сума - 10 000 гривень.


У разі першого звернення можна розраховувати на суму від 500 до 2500 грн, але якщо ви берете кредит 8-ий раз і більше компанія збільшить ліміт до максимуму. Мікрофінансових організація KLT не оформляє повторні позики, якщо не погашені попередні.

Позитивні сторони кредитування в КЛТ Кредит

Виходячи з відгуків клієнтів, перевагами KLT є:

  • автоматична обробка заявок;
  • відсутність перевірок платоспроможності і кредитної історії;
  • для отримання позики досить паспорта та ІПН;
  • наявність більш вигідних умов для нових клієнтів;
  • високий ступінь захисту конфіденційних даних.

Компанія має ліцензію на роботу в Україні, а також свідоцтво під реєстраційним номером 13103273, яке дозволяє їй здійснювати фінансову діяльність на території країни.

Як оформити кредит і повернути його

Розрахувати відсотки по кредиту і визначиться з сумою, допоможе розрахунковий калькулятор, який є на сайті. Після чого необхідно заповнити заявку на позику персональними даними та ознайомитися з умовами кредитного договору. Протягом декількох хвилин заявка буде оброблена менеджером і в разі позитивного рішення гроші відправляться на банківську карту.
Погасити мікропозик можна через термінал, інтернет, або звернутися в касу будь-якого банку і повернути гроші з зазначенням реквізитів. У разі неповернення грошей в терміни зазначені в договорі, буде нарахована в розмірі 2,5% за кожен день прострочення.
Якщо своєчасно погасити позику не представляється можливим, МФО пропонує варіанти пролонгації. Активувати цю послугу можна в особистому кабінеті KLT Credit. Повідомлення про нові пропозиції та акції будуть приходити також в особистий кабінет.

KLT Credit KLT Credit МФО
4 3
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 голосу, в середньому: 4 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх