Кредит на карту в кредит 365 | Credit365

кредит 365

Мікрокредітной позики сьогодні стають дуже популярними у населення нашої країни. Дуже зручно в будь-який час доби і в будь-який день тижня зайняти до зарплати пару тисяч гривень під чесні відсотки. При цьому не потрібно звертатися в банк і 24 години чекати на рішення.

Кредит 365 в Україні ось уже 5 років надає послугу з мікрокредитування онлайн. Цей сервіс зручний для людей, які активно користуються банківськими картами і не бажають втрачати час на черги і очікування.

Credit 365 працює з листопада 2013 року до ліцензії Національної комісії, що здійснює контроль у сфері надання фінансових послуг. За ці роки юридична компанія ТОВ «Вортекс-груп» допомогла тисячам українців отримати мікропозик для здійснення своїх фінансових планів.

Як отримати мікропозик

Щоб отримати мікропозик онлайн в Кредит 365, потрібно бути володарем банківської карти будь-якого банку України і бути її громадянином, а також мати ідентифікаційний номер платника податків та доступ до Інтернету. Інша справа дбайливих співробітників МФО.

Компанія видає грошові мікропозики всім повнолітнім громадянам України, за винятком тих, хто в момент звернення проживає на території АР Крим, на окупованих територіях і в зоні проведення АТО.

Обмеження за віком не такі жорсткі, як у великих банках або інших мікрофінансових організаціях: мінімальний вік одержувача - 18 років, максимальний - 75 років.

Компанія видає кредити в сумі від 500 до 20 000 гривень. Максимальний розмір позики розрахований на постійних клієнтів, для нових позичальників перший кредит не перевищить 3000 гривень.

Відсоткова ставка в Кредит 365 найнижча серед всіх представлених на ринку мікрокредитування компаній і становить всього 0,7% в день для первинного позики і 0,95-0,74 при повторному зверненні.
Гроші перераховуються на банківський картковий рахунок, причому рахунок може бути відкритий в будь-якому банку країни.

Перелік документів для отримання мікрокредиту включає паспорт, ідентифікаційний номер, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

Як за 15 хвилин оформити мікрокредит

Вся процедура здійснюється онлайн. Клієнт заповнює заявку на кредит на карту в Кредит 365, при цьому він сам вибирає суму, термін кредитування і відразу за допомогою онлайн-калькулятора може розрахувати суму до погашення. Все дуже просто і прозоро. Тіло кредиту плюс відсотки за його використання. Нічого зайвого в розрахунки не включено.

Це дуже зручно, коли гроші потрібні саме в цей момент.

Компанія 365 Credit для нових клієнтів розробила і впровадила систему бонусів, в яку входять знижена відсоткова ставка і знижка в розмірі 30% за користування кредитними грошима. Можемо запевнити, що відгуки про дану систему бонусів тільки позитивні.

За часом весь процес від заповнення заявки онлайн до отримання грошей на карту займає 15 хвилин.

Credit365 Credit365 МФО
4.7 10
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(10 голосів, в середньому: 4.7 з 5)

5 коментарі до “Кредит на карту в Кредит 365 | Credit365”

 1. Аватар коментатораАнтон :

  Уже не перший раз беру гроші до зарплати в 365. Завжди схвалення проходить моментально. І я щиро не розумію негативних відгуків, просто потрібно вчасно все повертати, і не буде у вас ніяких проблем!

 2. Аватар коментатораTanuwaLaw :

  Терміново потрібні були гроші на квартиру, зайняти ні у кого не вийшло. Почала шукати альтернативні рішення. У банк колись зверталася, все дуже складно і довго. А у мене не було часу чекати. Оформила мікрокредит тут, за 15 хвилин гроші були вже на карті. Брала на 65 днів. Погасила з зарплати протягом місяця і ніяких проблем. В принципі, умови % ставки прийнятні. Для мене це було паличкою-виручалочкою!

  1. Аватар коментатораЮлия :

   На квартиру - ви маєте на увазі комуналку? За 65 днів ви переплатили 45%. Пені набагато менше заплатили б.

 3. Аватар коментатораНадежда :

  Брала тут кредит на 3000 грн. Оформляла через інтернет, що дуже зручно: не треба нікуди ходити. Гроші надійшли на мою карту протягом 2 хвилин. Відсоткова ставка маленька. Кредит погасила і забула.

 4. Аватар коментатораИлья :

  Дуже хороший сервіс. Хочу зазначити, що день надходять на карту протягом 1й хвилини. Рішення приймається автоматично системою. Не потрібно ніяких Селфі з паспортом. Плюс в тому, що можна пролограцію робити на 7, 14 або 30 днів, якщо не встигаєте погасити вчасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх