Credit1: до 25 000 грн на карту при першому зверненні

взяти кредит на карту в kredit1

Credit1 - одна з нових мікрофінансових організацій, яка поки ще не дуже відома. Проте, якщо вірити калькулятору на сайті, тут можна взяти в кредит на карту до 25 000 грн. Обіцяється, що гроші на карту надійдуть вже через 11 хвилин після оформлення заявки!

зміст:

 1. Ліцензія
 2. Умови кредитування
 3. Кому дадуть кредит і що для цього потрібно
 4. Як отримати кредит
 5. Як погасити кредит
 6. пролонгація позики
 7. Прострочення: наслідки, штрафи і що робити
 8. Висновки: особливості та переваги

Ліцензія

27 січня 2020 компанія отримала Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи «Фінансова компанія« Інкас Фінанс »№ 148. Документ виданий Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

3 березня 2020 року той же Нацкомфінпослуг випустив Розпорядження № 401 про видачу ліцензії ТОВ «Фінансова компанія« Інкас Фінанс ».

Умови кредитування

У kredit1 можна взяти онлайн кредит до зарплати на суму від 100 до 25 000 грн. Комісія, як і в інших мікрофінансових організаціях, стягується подобово і становить 1,95 % в день від суми позики.

Це означає, якщо ви візьмете в кредит 3000 грн, то кожен день використання коштів буде коштувати 58,5 грн. Хочете дізнатися, скільки доведеться віддати за підсумком? Помножте кількість днів, на який плануєте взяти цю суму, на відсоток комісії. І, звичайно, не забудьте про тіло кредиту. бонуси

На відміну від безлічі інших фінансових організацій, перший кредит під нуль в

Credit1 не дають. Системи промокодом тут також немає. Зате приємним бонусом є те, що день видачі і день погашення вважається за 1 день користування грошима!

Кому дадуть кредит і що для цього потрібно

Отримати кредит на карту може будь-який громадянин України віком від 18 років. Причому офіційне працевлаштування не потрібний. Крім того, отримати гроші в борг можуть і ті хто знаходиться в декретній відпустці. Взяти кредит з поганою кредитною історією в kredit1 теж можна.

Список документів мінімальний:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код.

Ну і, звичайно, традиційно знадобиться телефон, куди прийде смс з кодом підтвердження, і електронна пошта.

Видається кредит без довідок і поручителів.

Як отримати кредит

Якщо ви хочете взяти онлайн-кредит, необхідно:

1. Вибрати в онлайн-калькуляторі на головній сторінці суму, яку ви хочете взяти в кредит, і термін. Якщо сума до повернення, зазначена в кутку праворуч, вас влаштовує, натискаєте кнопку «Отримати кредит».

кредіт7

2. Далі ви потрапляєте на сторінку, де потрібно залишити свої актуальні контактні дані. 

3. Слідом за цим у заявці потрібно буде коротко розповісти про себе і вказати реквізити банківської картки, на яку ви бажаєте отримати гроші в кредит. Нагадаємо: це може бути карта будь-якого банку України. Головне, щоб вона була оформлена на ваше ім'я.

Зверніть увагу: вгорі постійно висить нагадування про розмір і строк кредиту, а також сумі до повернення.

гроші в борг у кредит1

Не забудьте поставити галочки, які свідчать про те, що ви ознайомилися з кредитним договором та іншими документами, і згодні з ними.

Як погасити кредит

Погасити кредит можна будь-яким з представлених способів:

 1. Не виходячи з дому в особистому кабінеті прямо на сайті кредитора;
 2. За реквізитами через мобільний банкінг Приват24;
 3. За допомогою платіжних терміналах;
 4. Банківським переказом в будь-якому банку України за реквізитами.

Щоб платіж не загубився, в призначенні платежу необхідно вказати свій ІПН і номер договору. Виняток - погашення через особистий кабінет, вся інформація там вже є.

Всі реквізити представлені на офіційному сайті компанії. Його адреса опублікований в таблиці нижче.

пролонгація позики

Погасити заборгованість в кредит1 можна достроково, тим самим скоротивши переплату за користування позиковими засобами. А можна і оформити пролонгацію. Для цього необхідно сплатити фактично нараховані процентні платежі за користування кредитними грошима. Після цього термін виплати тіла кредиту буде автоматично продовжений на термін початкового оформлення.

Прострочення: наслідки, штрафи і що робити

На законодавчому рівні на час карантину заборонено нараховувати штрафи і пеню за прострочення платежу. Однак ми рекомендуємо платити в строк, зазначений у договорі, або по можливості раніше. Адже в разі прострочення, інформація про це може бути передана в українське бюро кредитних історій і в майбутньому взяти кредит вам буде складніше.

Висновки: особливості та переваги

Хоча компанія молода і поки не дуже відома, вона підкуповує максимальною сумою, яка готова дати в кредит на карту, вже при першому зверненні: мало хто з МФО готові позичити 25 000 грн новому клієнтові. Сайт також радує лаконічністю і простотою викладу умов по позиці.

кредит1 кредит1 МФО
5 1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх