КредитМаркет: кредити на будь-які потреби до 200 000 грн

КредитМаркет

KreditMarket - це фінансова компанія, яка спеціалізується на видачі споживчих кредитів населенню. На даний момент кредитування відбувається через численні філії і відділення банків-партнерів. Компанія Кредит Маркет тісно співпрацює з багатьма фінансовими організаціями.

Умови кредитування

Кредит Маркет за умовами кредитування більше нагадує банківську організацію, ніж МФО. Мінімальний пакет документів дає можливість оформити позику до 30 000 грн. Щоб отримати кредит з великим лімітом, потрібно надати довідку з місця працевлаштування або заручитися підтримкою поручителя. На прийняття рішення щодо позики йде до 24 годин.

На сайті KreditMarket ua можна подати заявку на отримання кредиту за програмами:

 • Для сім'ї. Кредит для сімейних пар до 100 000 грн строком на 5 років. Спеціальне вимога цієї сімейного кредиту - наявність поручителя, яким може стати дитина старше 23-х років або один з батьків.
 • готівкою. Надання позики готівкою до 100 000 грн на будь-які потреби. Термін кредитування - до п'яти років. Паспорт, ІПН і довідка про доходи обов'язкові.
 • підприємницький займ. Кредит для власників бізнесу до 100 000 грн строком на три роки. Для оформлення позики знадобиться реєстраційний номер і декларація про доходи за 6 місяців.
 • Без довідки про доходи. Кредит до 30 000 гривень до трьох років для фізосіб.
 • Кредит на придбання. Ліміт в даному випадку складе до 100 000 грн строком до 2 років. Витратити ці гроші можна на придбання побутової техніки, будівельних матеріалів або меблів.
 • Кредит на придбання позичена авто. Оформити позику можна в будь-якому інтернет-магазині з зазначенням Кредит Маркета в якості головного кредитора. Основною вимогою цієї програми - наявність документів і довідки про доходи. Сума покупки стартує від 20 000 до 100 000 гривень, а термін погашення коливається від півроку до двох років.

Грошова позика готівкою до 200 000 грн оформляється в будь-якому відділенні компанії. За погашення кредиту раніше терміну прописаного в договорі не доведеться сплачувати штрафні збори.

Хто може оформити позику в Кредит Маркет

Оформити кредит може громадянин України, не молодший 23 років і не старше 65 років, який здатний надати копії документів, що підтверджують особу (паспорт, ІПН) і довідку про доходи. Без заставного майна і поручителів. Негативна кредитна історія може послужити причиною для відмови у видачі позики до 100 000 грн. У деяких випадках необхідно буде заручитися поручительством одного з позитивною кредитною історією. Остаточне рішення приймається кредитними експертами компанії протягом доби.

Як повернути борг в KreditMarket

Погасити кредит можна в режимі онлайн, скориставшись своєю банківською карткою за допомогою сервісу EasyPay, за допомогою платіжних терміналів або в касах банків за реквізитами.

Існує варіант дострокового часткового або повного закриття кредиту без штрафних санкцій. У разі прострочення нараховується пеня в розмірі 0,3% від суми позики. Затримки по виплатах негативно позначаться на вашому кредитному рейтингу, оскільки інформація передається в УБКІ.

Діяльність здійснюється за ліцензією Держфінпослуг України АВ No 580561 від 11.01.2012.

КредитМаркет КредитМаркет МФО
4 41
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(41 голос, в середньому: 4 з 5)

33 коментарі до “КредитМаркет: кредиты на любые нужды до 200 000 грн”

 1. Аватар коментатораІрина :

  Рекомендую МФО Твоя Позика. Найзручнішій сервіс, лояльність до КЛІЄНТІВ, умови супер, є калькулятор на сайті.

 2. Аватар коментатораОльга :

  Рекомендую Компанію Твоя Позика!
  Живу на зйомній квартирі, и не всегда зп приходити Вчасно, щоб оплатіті за кв, я решила звернути до компании Твоя позика. Сподобалось, что решение дуже швидке і гроші почти Одразу получила на карту.

 3. Аватар коментатораСергій :

  Я больше досить Твоя позика. У них там кредит можна взяти за 10 хвилин и документів мало, лиш код и паспорт.

 4. Аватар коментатораМайя :

  З 19 років можна взяти кредит в цій організації?

  1. Аватар коментатораКира :

   Так. Кредит дають з 18 років. Можете подавати заявку.

 5. Аватар коментатораВасилий :

  Здравствуйте.Могу я взяти 5000 Грн на два місяці для погашення мікропозик якщо офіційно не працевлаштований?

  1. Аватар коментатораКира :

   Добрий день. Рекомендуємо вам звернутися безпосередньо в КредитМаркет. Можливо, вам потрібно буде вказати свої персональні дані. І тільки потім ви отримаєте точну відповідь.

 6. Аватар коментатораИрина :

  Привіт, хочу погасити достроково кредит. В м Кривий Ріг. Така проблема: мені кажуть, що я повинна закривати в тій точці, де і брала перший кредит. Але там (96й кв.) Менеджер зі мною дуже грубо обходились і вже обдурила мене. Туди я категорично звертатися не хочу. Чи можна погасити достроковий кредит в іншому відділенні? Телефонів начальників мені не дають.

  1. Аватар коментатораКира :

   Добрий день. Рекомендуємо звернутися на гарячу лінію Кредит Маркет: 0 800 308707

 7. Аватар коментатораЛюдмила :

  Послуги цього банку дуже дорогі. Ві переплатите велику суму коштів. Перевірено на власному досвіді: за 3 місяці подписка 3000 грн. Тому раджу уважний читати договір и не віріті Працівникам банку.

  1. Аватар коментатораЮлия :

   А яку суму брали? Сума комісії адже залежить від розміру кредиту, перш за все. Ну і розміру процентної ставки. Якою вона була?

 8. Аватар коментатораАртур :

  здрастуйте, чи можна у вас взяти кредит під заставу авто?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добридень! Сайт Олфін не пов'язаний з КредітМакркет. Інформація розміщена, щоб люди могли залишати чесні відгуки про організацію.
   Якщо хочете отримати відповідь на своє питання, рекомендуємо звернутися безпосередньо в КредитМаркет. Номер гарячої лінії вказано в таблиці під статтею.

 9. Аватар коментатораНаталья :

  Можна дізнатися мені схвалили кредит

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. За точною інформацією звертайтеся, будь ласка, на гарячу лінію.

 10. Аватар коментатораНаталья :

  Добридень! Скажіть будь ласка, чи можу я взяти у вас кредит 20000, на термін 24 місяці, для оплати мікропозик, якщо працюю неофіційно?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Зверніться, будь ласка, на гарячу лінію для уточнення інформації.

 11. Аватар коментатораВиктория :

  Привіт підкажіть можна у вас кредит на20000гр.с поганий історіей.На три роки?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Сайт Олфін інформаційний. Ми лише надаємо інформацію про кредити в банках, ломбардах і МФО. Щоб отримати відповідь на своє питання, радимо звернутися на тел. гарячої лінії, зазначений в таблиці.

 12. Аватар коментатораАнна :

  У відділенні в м Дніпро за адресою Яворницького 96, менеджер Яна Олександрівна хоміла мені і клієнтам які до неї зверталися.

 13. Аватар коментатораНаталья :

  А можна взяти кредит щоб закрити інший і на ремонт будинку

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Уточніть у оператора.

 14. Аватар коментатораАндрій :

  Доброго дня. Хочу взяти кошти на 15000 тис, щоб закрити Інший кредит. Що для цього потрібно?

 15. Аватар коментатораВасиль :

  Я хачу взяти в Солоне; мото-мото; скутер в кредит, як можна ето зделать, я сам з м.Яготін

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Ви можете залишити заявку на гарячій лінії КредитМаркет 0 800 308 707. Або ж подивитися пропозиції в Ідея Банку https://allfin.com.ua/banki/idea/kredity/ - там дають знижку 10% на кредит, якщо ви покажете, на що вам потрібні гроші. Також, можливо, вас зацікавить пропозиція від ОТП банку
   https://allfin.com.ua/banki/otp-bank/kredity/

 16. Аватар коментатораОльга :

  А я хочу сказати спасибі КредитМаркет - пару раз виручали. Швидке схвалення, швидке перерахування грошей і дівчатка в нашому відділенні хороші дуже. Головне, вчасно виплачувати, тоді і не накладно.

 17. Аватар коментатораСергей :

  Здравствуйте.Возможно оформити кредит на техніку, коли є вже один який плачу вчасно у вашому банку?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Зверніться, будь ласка, в службу підтримки. Будьте готові назвати ІПН і, можливо, якусь додаткову інформацію.

 18. Аватар коментатораПавел :

  Хочу взяти кредит 14000 на покупку мотоблока на рік

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Сайт Олфін не видає кредити, ми тільки надаємо інформацію.
   Але якби ми хотіли взяти мотоблок, а грошей на нього не було б, то взяли б його в розстрочку або оплату частинами - від ПриватБанку або монобанк, наприклад 🙂
   Щоб без переплат або з мінімальною переплатою. Вам радимо зробити так само. Але це за умови, що у вас гарна кредитна історія.

 19. Аватар коментатораЕлена :

  Якщо у мене є борг у банку. І прострочення платежу, а готівкові мені потрібні для того щоб закрити цей борг. Чи можна взяти кредит під заставу квартири?

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Зверніться за номером 0-800 308-707
   Але ми б радили уточнити в банку, в якому у вас кредит, про можливості рекструктурізаціі боргу.
   Залишати квартиру в заставу, коли у вас великі борги перед банком, вірний шанс залишитися на вулиці.

 20. Аватар коментатораМихаил :

  Пот заставу автомобіля можна у вас отримати кредит?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх