Кредит на карту в Квадраассістанс | Kvadra Assistance

Kvadra Assistance гроші на карту

Kvadra Assistance є кредитним брокером, що надають послуги кредитування населенню, входить до складу Квадра Інвест. Скориставшись послугами компанії ви можете отримати найвигідніший кредитний продукт при мінімальних витратах часу і сил. Досвідчені фахівці страхової, банківської та юридичної сфер нададуть вичерпну консультацію і знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Види діяльності Kvadra Assistance

 • Кеш кредитування;
 • Позика під заставу;
 • Рефінансування кредиту на вигідних умовах (від 5000 до 100 000 під 3% в місяць);
 • Інформування клієнтів про стан їх кредитної історії;
 • Формування позитивної кредитної репутації (1-3 місяці).

На розгляд заявки на кредит до 3000 грн менеджерам знадобиться від 15 хвилин до 8 годин. Якщо мова йде про позику під майнову заставу, на прийняття рішення знадобиться до 2 робочих днів. В останньому случає кредитна історія клієнта і його зайнятість не вплинуть на прийняття рішення. Оформити кредит в Kvadra Assistance можна дистанційно, а готовий договір доставить кур'єр.

особливості компанії

Квадра Асистанс надає можливість отримання кредиту без застави з мінімальним пакетом документів. А індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє підібрати найбільш вигідні умови. Отримати підтримку можна в будь-якому регіоні України (за винятком АР Крим, Донецькій та Луганській області), навіть якщо в вашому місті немає філії компанії.


Організація співпрацює з банківськими установами по всій країні, але не представляє інтереси будь-якого з них. Щоб отримати позику, вам не потрібно заглиблюватися в пропозиції різних банків, представник компанії зробить це за вас і запропонує найкращий варіант.
У деяких випадках приводом для відмови у видачі грошових коштів може послужити погана кредитна історія. У спектр послуг Квадра Асистанс входить надання клієнту інформації з Бюро кредитних історій. Весь процес займе всього 10 хвилин і не вимагає особистої присутності.

Також компанія пропонує повноцінну програму по відновленню і виправлення КІ. Якщо у вас є прострочення по платежах або порушення, виправлення відбувається шляхом видачі певного числа кредитів, з обов'язковою умовою їх своєчасного погашення. За рахунок цього зростає кредитний рейтинг і повертається можливість отримання фінансування. Таким чином потрапляння в білий список позичальників відбувається на законних підставах. Надійний захист персональних даних і конфіденційність гарантовані.

Kvadra Assistance має власний контактний центр з повним спектром послуг на аутсорсинг по будь-яких напрямах.

Kvadra Assistance Kvadra Assistance МФО
4.3 7
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосів, в середньому: 4.3 з 5)

2 коментарі до “Кредит на карту в Квадраассистанс | Kvadra Assistance”

 1. Аватар коментатораКатерина :

  Привіт, я хочу рефінансувати кілька мікропозик, на загальну суму 25 000.но у мене є не велика проблема у мене є велике фінансове навантаження через кількість мікропозик (загальна сума 50000гр) як мені краще вчинити, як ви мені можете помочь.Буду дуже вдячна за допомогу

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Добрий день. Можливо, вам буде корисно ознайомитися зі статтею https://allfin.com.ua/stati/o-kreditovanii/dolg-po-kreditnoj-karte/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх