Кредит на карту в Мега Гроші | Mega Groshi

MegaGroshi кредит

Mega Groshi - це торгова марка, власником якої є фінансова організація ТОВ «ФІНТЕЧ ЛАБ». Компанія займається мікрокредитуванням, видає гроші онлайн під помірні відсотки. Установа веде свою діяльність на підставі безстрокової ліцензії № 13103694, яка видана Нацкомфінпослуг 7 грудня о 2017 році.

Кредитні умови

 • Постійним позичальникам надається від 500 до 14 950 грн під 1,8% в день.
 • Початківці позичальники можуть взяти не більше 3 000 грн під 0,9% в день.
 • При бажанні можна оформити пролонгацію на 7, 15 і 30 днів. Умови: необхідно погасити відсотки на минулий термін і сплатити скромну комісію за користування послугою.
 • Кредит можна виплатити достроково.

Хто може взяти кредит

Позичальником може стати буквально кожен житель країни, який має українське громадянство. Обов'язкова умова - наявність прописки. Які ще вимоги до позичальників?

 • Повноліття.
 • Дієздатність як фізична, так і правова.
 • Проживання на території держави.

Чи може погана кредитна репутація стати причиною відмови в отриманні позики? Компанія ліберальна щодо неблагонадійних позичальників, тому шанс отримати гроші є завжди.

Хто не може взяти кредит у Мега Гроші

 • Особи, які на момент оформлення позики є військовослужбовцями.
 • Фізичні особи, які проживають в зоні окупації, а також підприємці, які ведуть свою діяльність в цих регіонах.
 • Особи, які не мають українського паспорта.

Що потрібно для оформлення позики

Взяти в Mega Groshi можна тільки при наявності українського паспорта та ІПН. Більше жодних документів вам не знадобляться. Доводити свою платоспроможність не потрібно.
Для підписання договору потрібен мобільний телефон. Також не обійтися без картки будь-якого вітчизняного банку, оформленої на ім'я позичальника. Вона повинна бути активною. Після обов'язкової верифікації на неї прийдуть замовлені вами кошти.

Як оформити кредит

Щоб взяти кредит в Мега Гроші, потрібно визначитися з сумою і терміном позики. Помічник клієнтів - онлайн-калькулятор. Він розрахує відсотки і покаже, яку суму доведеться повернути. Далі необхідно заповнити заявку на сайті і відправити на розгляд. Після схвалення позики гроші прийдуть на карту протягом пари хвилин.

Прострочення і штрафи

Обов'язковий платіж, який складається з кредитного тіла і відсотків, слід вносити строго відповідно до графіка. Він фіксується в договорі. Прострочення тягне за собою збільшення щоденної ставки до 3% від суми позики.

бонуси

Своєчасна виплата кредиту - це можливість отримати бонуси від компанії. Також преміальні бали нараховуються клієнтам, які залишили на сайті Mega Groshi відгук. Бонусами можна частково виплатити кредитний борг або пролонгувати термін дії договору.
Компанія створила всі умови для безпечного кредитування і забезпечує якісний захист персональних даних.
Кредити в Mega Groshi - це реальна можливість отримати гроші на будь-які цілі!

Mega Groshi Mega Groshi МФО
3.7 25
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(25 голосів, в середньому: 3.7 з 5)

Один коментар до “Кредит на карту в Мега Гроши | Mega Groshi”

 1. Аватар коментатораВиктор :

  Доволі непогана компанія, Вигідні умови, чудові тарифи, швидке Отримання грошей на карту - дуже зручне й комфортно. Я Неодноразово брав в них позику, и не Шкоди про це. Всім рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх