Кредит на карту в Мілоан | Miloan

Мілоан кредит - кредитування в ногу з часом

Miloan - прогресивний онлайн-сервіс мікрокредитування в Україні. Любіть акції, бонуси і програми лояльності? Тоді вам сюди! Онлайн мікрофінансових платформа, яка працює 24/7, відрізняється наявністю персоналізованих вигідних пропозицій як для нових, так і для постійних клієнтів. Miloan - кредит онлайн за 20 хвилин на будь-які цілі - як споживчі, так і для бізнесу.

Як отримати мікропозик

Оскільки вся процедура оформлення мікрокредиту проходить онлайн, крім стандартних документів, для оформлення мікропозик на Miloan ua вам знадобиться:

 • що належить вам і відкрита на ваше ім'я діюча банківська карта з балансом не менше 1 грн для проходження процедури верифікації;
 • постійний доступ до e-mail на час оформлення мікропозик - саме на електронну пошту прийде кредитний договір, який необхідно буде підписати в електронній формі;
 • мобільний телефон і доступ до нього для оформлення заявки і верифікації банківської карти.

Всього третину години вам знадобиться побути своїм особистим кредитним експертом, щоб оформити першу заявку! Всі дані зберігаються в вашому кабінеті і при повторному зверненні вам вже не потрібно буде повторювати верифікацію.

Три факту про компанію

 • Кредит оформляється тільки он-лайн;
 • Сума кредиту від 500 до 7000 грн;
 • Термін кредиту до 180 днів.

Miloan - дуже лояльна фінансова організація, де ви отримаєте мікропозик за умови, що вам від 18 до 65 років, навіть якщо у вас «погана» кредитна історія. При цьому, мікропозики і мікрокредитування - це саме ті фінансові інструменти, які дозволяють «поправити» кредитну історію. Якщо ви користуєтеся мікропозик і успішно і своєчасно їх погашаєте, ваша кредитна історія з часом буде поліпшуватися. Крім того, якщо з якоїсь причини ви не можете погасити мікропозик в термін, але оформляєте пролонгацію, таке прострочення ніяк не вплине на вашу кредитну історію.

Мікропозик для нових і постійних користувачів

Якщо ви тільки починаєте своє знайомство з цим сервісом, нові користувачі можуть отримати кредит онлайн в Мілоан на дуже вигідних умовах - всього під 0,01% в день.

Промо-коди: де їх взяти і як користуватися

Для постійних клієнтів у компанії є відмінні персоналізовані пропозиції. Промо-код - це спеціальний код, завдяки якому компанія надає додаткові переваги. Що можна отримати завдяки промо-коду?

 • Зменшення відсотка по кредиту.
 • Збільшення кредитного ліміту, можливість особисто для вас взяти в кредит велику суму.
 • Продовження терміну кредиту безкоштовно або на дуже вигідних умовах.

Промокодом Miloan діляться на дві категорії: Загальні і персоналізовані. «Загальні» коди діють постійно і розраховані більшою мірою на нових клієнтів. Більш вигідні пропозиції компанія формує і розсилає індивідуально для своїх діючих клієнтів. Така розсилка приходить вам особисто у вигляді SMS-повідомлення або на електронну пошту. Персоналізовані промо-коди враховують вашу кредитну історію в Мілоан юа і формуються з максимальною вигодою для вас! Стати клієнтом сучасного сервісу Мілоан кредит Україна і отримаєте максимум вигоди вже сьогодні!

Miloan Miloan МФО
3.4 50
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(50 голосів, в середньому: 3.4 з 5)

5 коментарі до “Кредит на карту в Милоан | Miloan”

 1. Аватар коментатораВладимир :

  Добридень! Видаліть будь ласка мій номер телефону з вашого списку поручителів! Я не знаю жодного Валерія ... ваші дзвінки мені заважають працювати !!! Велике спасибі!!!

 2. Аватар коментатораСергей :

  Змінити номер телефону н актуальній09914 ** 4

  1. Аватар коментатораЮлия :

   Зверніться, будь ласка, в організацію. Олфін надає тільки інформацію, а не послугу.

 3. Аватар коментатораТатьяна Сергеевна :

  Купувала пральну машину, але вже в магазині сподобалася інша, дорожче, але більш вигідна в приватний будинок. Через 2 дні потрібно було йти до зубного, ставити металокерамічні коронки. Вирішила взяти кредит. Звернулася в Miloan, сподобалося, що все оформили швидко і потрібно мінімум документів. Через 10 днів отримала зарплату, закрила кредит. Якщо раптом потрібні гроші, знаю, куди звертатися.

 4. Аватар коментатораМарат :

  Звертався в Miloan поки тільки раз, як новому клієнтові поставили процентну ставку 0,01 % в день, все по чесному, тільки відсотки, нічого додатково не платив. Оформили швидко, вся процедура зайняла 20 хвилин. Буду звертатися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх