Mister Cash

оформити кредит

Містер Кеш - простий і сучасний сайт з зрозумілою навігацією і прозорими умовами кредитування. Тут можна отримати позику на карту будь-якого банку України. Компанія гарантує надійність і конфіденційність.

зміст:

 1. Ліцензія
 2. Умови по кредиту
 3. приклад розрахунку
 4. Акції
 5. Кому дадуть кредит
 6. Як отримати кредит онлайн
 7. Що робити в разі відмови
 8. Як погасити заборгованість
 9. пролонгація позики
 10. наслідки прострочення
 11. висновки

Ліцензія

Компанія працює легально, про що свідчать юридичні документи.

Розпорядження Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг № 2008 от 10.10.2019.

Умови по кредиту

Містер Кеш видає кредит без застави та поручителів на прозорих умовах:

Сума першого позики, грн500-4 000
Сума наступних позик, грн500-15 000
Відсотки за користування грошима за першим позикою, % в день0,01
Відсотки за користування грошима з повторного займу, % в день1,65
Як отриматионлайн на банківську карту
пролонгаціяможлива
Вік позичальників, роківвід 18
територія обслуговуванняВся Україна (виключаючи АР Крим, зони АТО)

 

приклад розрахунку

Нижче зроблені розрахунки, які допомагають зрозуміти, яку суму грошей необхідно повернути, і як в компанії розраховуються відсотки за користування:

Якщо ви оформляєте перший займ на 1000 грн, то кожен день використання кредиту обійдеться вам в 1 грн.

При повторному позику на ту ж 1000 грн комісія сервісу складе вже 16,50 грн в день.

Акції

На постійній основі діє акція, що дозволяє новим позичальникам оформити кредит під 0,01%. Це дає можливість істотно заощадити.

Також постійно проходять різноманітні акції, які роблять позики більш вигідними для клієнтів. В рамках акції «Щедра весна» клієнти, які підписали договір, отримують сертифікати від мережі магазинів Сільпо-Фуд.

Кому дадуть кредит

Кожна фінансова організація пред'являє до позичальників певні вимоги, MisterCash видає гроші при виконанні всього декількох:

громадянствоУкраїна (проживання та прописка)
Інші умовиВідповідність віковим критеріям
документиПаспорт громадянина України та ІПН
Інструменти· Діюча карта українського банку

· Наявність номера телефону і електронної адреси, за допомогою яких відбувається спілкування з клієнтом

 

Від потенційних позичальників не вимагають додаткових документів і довідок, не потрібно наводити поручителів і передавати в заставу майно.

Взяти гроші в борг може практично будь-яка людина, який є громадянином країни, і досяг повноліття.

Як отримати кредит онлайн

 1. Для зручності позичальників на сайті компанії працює кредитний калькулятор. Вибираєте в ньому суму позики, яку хочете отримати і праворуч бачите автоматичний розрахунок відсотків, а також повний розмір виплат. Якщо вас все влаштовує, натискаєте кнопку «Взяти кредит», і переходите далі.

взяти гроші в кредит

 1. Тепер потрібно пройти реєстрацію, ввівши в форму своє ім'я, прізвище та по батькові, номер мобільного телефону, а також поставити галочку, даючи таким чином згоду на обробку своїх персональних даних.

взяти гроші в кредит

 1. Тут же необхідно підтвердити свій номер телефону, для чого натиснути зелену кнопку «отримати смс-код». Вам відкриється віконце, куди потрібно ввести шестизначний код з повідомлення, що надійшло на вказаний вами номер телефону. Вписуєте його і заходите на сайт.

взяти гроші в кредит

 1. Якщо ви вже є клієнтів сервісу, входите в Особистий кабінет і оформляєте позику за пару хвилин. З кожним новим зверненням доступна сума буде збільшуватися. За умови, що ви повністю виконали зобов'язання за попереднім займу
 2. Заповнюючи анкету, вносите в неї свої персональні дані, особисту інформацію, відомості з паспорта та ідентифікаційного коду,. Також вносите використанням картки банку, на яку хочете отримати гроші.

Важливо! Карта повинна належати позичальнику, дані по ній повинні збігатися з паспортними. Отримати позику на карту родича чи друга не можна.

 1. Заявки обробляються автоматично, що значно прискорює процес. Система перевіряє дані та відсилає відповідь позичальнику.
 2. Рішення відправляється у вигляді повідомлення на вказаний позичальником номер мобільного телефону та електронну адресу.
 3. Якщо рішення позитивне, клієнту необхідно увійти в Особистий кабінет, уважно прочитати кожен пункт договору і погодитися з ним. Відразу ж після підписання гроші відправляться на карту клієнта, і він зможе розпоряджатися ними на свій смотрению.

Що робити в разі відмови

При самому лояльному ставленні до позичальників певний відсоток заявок відхиляється.

Причина відмовиРішення
Неточності в анкеті і при реєстрації. Будь-яка помилка або помилка сприймається скорингової системою, яка перевіряє заявки, як подача неправдивих відомостей. А це шахрайство і причина для відмови в кредиті.Уточніть у менеджера, коли можна заповнити повторну заявку. Зробіть це повторно, не допускаючи помилок.
У Бюро кредитних історій (БКІ) у вас значиться незакриті заборгованість. Вона може бути реальною або ж туди просто не надійшли відомості про її погашення.Уточніть ситуацію і спробуйте закрити кредит. Якщо заборгованості немає, уявіть документи про закриття кредиту.
Кредитна історія або платоспроможність позичальника не можуть гарантувати повернення коштівЯкщо ваш дохід занадто малий, а необхідна сума велика, вам можуть відмовити, оскільки ви не в змозі повернути позику.

Якщо кредитна історія вказує на те, що позичальник бере кредити, а борг не повертає, його вважатимуть неблагонадійним і договір з таким клієнтом не укладуть.

Термін дії картки закінчився або закінчується в найближчому місяці.Якщо прийшов час замінити карту, зверніться в банк, процедура не займає багато часу. Якщо є інша карта, введіть її дані.
На рахунку немає грошей для верифікації.Внесіть гроші, верифікація необхідна, щоб підтвердити приналежність карти саме вам.
Відсутність паспорта та коду ІПН.Їх наявність є обов'язковою умовою
Позичальник молодше 18 роківМФО працює тільки з повнолітніми.

 

Як погасити заборгованість

Mister Cash пропонує кілька варіантів погашення позики:

 1. Користуючись Особистим кабінетом на сайті.
 2. Через термінали самообслуговування Еasypay.
 3. У касі будь-якого банку. Зробити це можна, внісши гроші в касу і відправляючи їх за реквізитами, вказаними в договорі.
 4. Користуючись інтернет-банкінгом, відправити платіж за реквізитами договору.
 5. Через сайти Pogashay.com.ua, Easypay.ua.

Важливо: при перекладі через каси банків термін надходження платежів - від 1 до 3 днів. Це необхідно враховувати, щоб не утворилася прострочення.

пролонгація позики

Якщо клієнт не встигає своєчасно погасити борг, він може оформити пролонгацію. Зробити це необхідно, поки не утворилася прострочення.

Оформити пролонгацію можна в Особистому кабінеті або звертаючись за допомогою до менеджера. Він підкаже найбільш зручний спосіб і підрахує суму нарахованих відсотків, яку необхідно сплатити.

наслідки прострочення

Наслідки можуть бути неприємними: кредитор має право передати борг третім особам, або звернутися до суду, щоб стягнути заборгованість.

Важливо! Уважно вивчіть кредитний договір до його підписання. Реально оцінюйте свої можливості щодо повернення боргу.

висновки

Звертаючись в MisterCash, клієнт отримує певні переваги. Найважливіші такі:

 1. Мінімальна кількість документів для оформлення, без поручителів.
 2. Перший кредит під 0,01% і інші акції.
 3. Можливість отримати гроші швидко.

У Містер Кеш можна швидко і без особливих складнощів отримати фінансову підтримку саме тоді, коли вона необхідна.

Mister Cash Mister Cash МФО
5 1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх