Кредит на карту в Мані24 | Money24

Money24

Онлайн-кредит в Money24 - це вигідно і безпечно. Компанія з бездоганною репутацією видає гроші на короткий термін під скромні відсотки. Пропонує хороші знижки. Позика від Money24.ua - це просте і зрозуміле оформлення. Вам не потрібно навіть виходити з дому. Заповнюєте анкету, чекаєте схвалення і отримуєте гроші на карту. Всього 8 хвилин на всю процедуру.

Кредитні умови

Кредитний онлайн-сервіс видає до 20 000 грн на будь-які потреби. Дана сума доступна для постійних клієнтів. Новачки можуть оформити позику до 3 000 грн.

Місячна ставка становить від 22% до 39,75%. Пеня за прострочення платежу - 2%.

Бонуси та знижки

Постійні користувачі сервісу можуть розраховувати на отримання знижки при оформленні кредиту - від 30% до 60%.
За кожного приведеного друга, який оформив кредит в Мані 24, компанія виплачує по 50 грн.
За своєчасно погашений борг і залишений відгук на сайті Money24 com надаються бонуси. Ними можна частково виплатити або пролонгувати кредит.

Онлайн-кредит для всіх

Мані24 - ваш безвідмовний помічник у вирішенні фінансових труднощів. Компанія видає гроші особам, які досягли повноліття і є громадянами України. Важливо! Щоб отримати позику, потрібно мати українську прописку і перебувати в країні. Сервіс працює онлайн, тому кредит можна оформити з будь-якого куточка України. Виняток: АР Крим та області під окупацією.

Чи не бездоганна кредитна історія не стане перешкодою на шляху отримання позики. Звичайно ж, в розрахунок беруться прострочення по минулим кредитами. Але вони не є єдиним чинником, який впливає на отримання схвалення. Компанія звертає увагу на поточний фінансовий стан клієнта, а також мета отримання позики. Додатковим плюсом стане сумлінно заповнена анкета з правдивими даними. Відсоток позитивних відповідей по заявкам великий - до 90%.

Пролонгація та дострокове погашення

Якщо ви не можете вчасно оплатити кредит, Money24 надає можливість продовжити термін позики на 7, 15 або 30 днів. Кількість пролонгацій необмежена.

Вартість послуги:

 • 7 днів - 7% від суми позики;
 • 15 днів - 15% від суми позики;
 • 30 днів - 30% від суми позики.

прострочення

У разі невиплати кредиту в термін, який зазначений в договорі, компанія нараховує штраф у розмірі 10% від тіла кредиту. Кожен день заборгованості «карається» пенею в 2%.

Безпека і надійність

Money24 - це сервіс, який належить компанії Money24. Організація займається мікрокредитуванням на законних підставах. Ліцензія на надання фінансових послуг видана Нацкомфінпослуг 11 жовтня 2016 року. Номер ліцензії - 16103504.

Онлайн-платформа забезпечує безпечне і конфіденційне кредитування. Особиста інформація клієнтів шифрується протоколом SSL. Доступ третіх осіб до приватних даними неможливий.

З Money24 взяти кредит онлайн - не проблема. Ніяких довідок. Потрібен тільки український паспорт і код. Зрозуміло, вигідно і безпечно!

Money24 Money24 МФО
4 10
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(10 голосів, в середньому: 4 з 5)

Один коментар до “Кредит на карту в Мани24 | Money24”

 1. Аватар коментатораМаша :

  Компанія Money24 для мене виявилася дуже чистою і прозорою організацією по кредитуванню своїх клієнтів, звичайно як і у кожної організації з кредитування «зубаті» відсотки, але по порівняння з іншими ще по божому.
  З цього можу вільно рекомендувати цю компанію всю потрібну інформацію надати їх підтримка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх