Перший кредит під 0,01 % в Маніфо | Money4you

money4you

Коли немає можливості позичити гроші у знайомих, отримати кредит на карту без перевірок в Україні за 20 хвилин допоможе Money4you. Мікропозики на карту можна оформити не виходячи з дому. Заповніть заявку на сайті: система автоматично дасть вам відповідь і надішле гроші. Новим позичальникам пропонуються пільгові умови кредитування під 0,01 %.

зміст:

 1. Про компанію
 2. Ліцензія
 3. Умови по кредиту
 4. приклад розрахунку
 5. Акції та промокодом
 6. Хто може взяти кредит
 7. Як отримати кредит онлайн
 8. Що робити в разі відмови
 9. Як погасити заборгованість
 10. пролонгація позики
 11. Санкції при простроченні
 12. Особливості та переваги

Про компанію

Компанія була заснована в 2019 році як сервіс кредитування населення. Прозорі умови видачі грошей і лояльне ставлення до клієнтів залучають позичальників, які бажають отримати онлайн кредит на карту.

Ліцензія

Мікрофінансових організація Money4you була зареєстрована як товариство з обмеженою відповідальністю «МАНІФФОЮ» для кредитування населення. Діюча ліцензія Нацкомфінпослуг від 28.05.2019 № 947.

Умови по кредиту

Оформити договір позики і отримати кредит онлайн без довідок і поручителів можна в найближчому до вас відділенні або на сайті компанії Маніфо. Для оформлення треба подати заявку і заповнити анкету.

Гроші в борг на карту надійдуть протягом 20-25 хвилин з моменту підтвердження запиту.

Нові клієнти можуть отримати кредит без довідки про доходи в розмірі до 3000 грн під 0,01 %. Так, взявши кредит до зарплати 1000 грн, клієнт зобов'язаний повернути цю суму і сплатити комісію в розмірі 1 грн за кожен день дії договору.

Постійні позичальники можуть отримати онлайн кредит на карту без дзвінків в розмірі до 7000 грн з відсотковою ставкою 1,75 %. Наприклад, при повторному зверненні в Маніфо за кредитом на карту в розмірі 1000 грн, сума боргу буде дорівнює тілу позики + 17,5 грн за кожен день користування кредитними коштами.

приклад розрахунку

Розмір комісії і умови кредитування залежать від того, звертається клієнт в Маніфо вперше або повторно.

Для всіх нових позичальників діє пільгова відсоткова ставка 0,01 %. Наприклад, клієнт оформляє кредитний договір на суму 2000 грн. Він буде зобов'язаний оплатити суму позики + 2 грн за кожен день користування кредитними коштами.

При повторних зверненнях за кредитом нараховується комісія в розмірі 1,75 % на добу. Взявши кредит на суму 2000 грн клієнт зобов'язаний оплатити тіло + 35 грн за кожен день дії договору позики.

Акції та промокодом

Гроші в борг терміново на карту

Для тих, хто підписаний на сторінки компанії Маніфо в соціальних мережах, доступна актуальна інформація про знижки і бонуси. На сайті сервісу і на сторінці в Facebook публікуються промокодом, за допомогою яких при оформленні позики онлайн на карту клієнт отримує знижку або пільговий період користування кредитними коштами.

Офіси видачі позик

Отримати кредит без фото і дзвінків безпосередньо у відділенні можуть тільки жителі Києва. У столиці працюють відділення компанії. Оформити кредит можна з 9.00 до 18.00.

Всі громадяни України мають можливість отримати гроші на карту онлайн, подавши заявку на сайті в будь-який час 24/7.

Хто може взяти кредит

На сайті сервісу детально перераховані умови, виконавши які клієнт може легко взяти позику онлайн, і отримати допомогу грошима на карту протягом 20 хвилин.

Основні вимоги до позичальників:

умови документи
Паспорт громадянина УкраїниЩоб взяти кредит на карту онлайн потрібно мати дійсний паспорт України та ІПН (код).
Вік 18 - 70 роківПозика на карту без перевірок отримають громадяни, яким на день оформлення заявки виповнилося 18 років.
Банківська карткаПотрібна карта будь-якого українського банку з позитивним балансом не менше 2 грн.
Мобільний телефонСлід вказати актуальний номер свого мобільного телефону.
Електронна поштаДля ідентифікації особистості вкажіть e-mail. На нього надійде СМС повідомлення про підтвердження заявки.

 

Лояльне ставлення до клієнтів дозволяє отримувати кредити онлайн без дзвінків пенсіонерам, студентам, а також людям, які не мають офіційного місця роботи.

Як отримати кредит онлайн

Отримати кредит на карту в Україні легко і зручно на сайті Money4YOU, заповнивши онлайн-заявку і пройшовши реєстрацію в кілька етапів:

 1. Заходимо на головну сторінку сайту;
 2. На калькуляторі вибираємо потрібну суму і термін кредитування. Якщо у вас є промокод на знижку, вкажіть його.
 3. Реєструємося на сайті, вказуємо свої персональні дані і номер телефону. На цьому ж етапі придумуємо і запам'ятовуємо пароль для входу в особистий кабінет.

кредит без довідки про доходи

 1. Заповнюємо анкету. Стежимо за правильністю та повнотою даних, що вводяться.
 2. Пройдіть процедуру верифікації банківської карти. Для перерахування грошей вам потрібно іменна банківська карта з балансом 2 - 5 грн.
 3. Чекайте відповідь від протягом декількох хвилин. Система обробляє заявку автоматично і надсилає повідомлення про рішення на пошту або в месенджер.
 4. Отримайте кредит без перевірки кредитної історії протягом 20 хвилин на карту.

Для постійних клієнтів час подачі заявок скорочується до 5 хвилин, заново створювати особистий кабінет і проходити повторну реєстрацію на сайті не потрібно.

Що робити в разі відмови

Збільшити свої шанси на отримання позики в сервісі можна, якщо вказати в анкеті точні і правдиві відомості. Негативна відповідь від МФО приходить без вказівки причини.

Причина відмовиваріанти вирішення
Погана кредитна історія
 • Якщо у вас є прострочена заборгованість в іншому банку, отримати кредит в Маніфо не вийде до моменту погашення боргу.
 • Погасіть всі наявні заборгованості в інших фінансових організаціях
Ні паспорта УкраїниВзяти кредит тут можуть тільки фізичні особи, громадяни України, які досягли 18 років
Анкета на сайті заповнена не повністю або неправдивоКоректно заповніть анкету, уникайте завідомо неправдивих відомостей
Проблеми з картоюДля прив'язки до особистого кабінету використовуйте карту, оформлену на ваше ім'я, для верифікації на ній повинно бути не менше 2 грн. Перевірте баланс і термін дії банківської карти

 

Якщо вам відмовлено в отриманні грошей, нову заявку ви можете подати всього через 7 днів.

Як погасити заборгованість

Погасити кредит можна:

 • На сайті Money4YOU;
 • У касі банку;
 • Через платіжні термінали.

пролонгація позики

Money4YOU надає своїм клієнтам можливість продовження кредитного договору без додаткової комісії. Для цього в особистому кабінеті в меню знайдіть «Оформити пролонгацію» і вкажіть необхідний термін для продовження позики. На пошту позичальника надійде додаткова угода, після підписання якого пролонгація буде активована.

Санкції при простроченні

Невиконання зобов'язань, зазначених в кредитному договорі, призводить до штрафних санкцій. Позичальник, який пропустив строк погашення кредиту, починаючи з четвертого дня прострочення буде зобов'язаний оплатити пеню в розмірі 3 % від суми позики.

Якщо борги вчасно погашені не будуть, компанія передає документи до суду для притягнення позичальника до адміністративної або кримінальної відповідальності відповідно до законодавства.

Особливості та переваги

Звертаючись в сервіс Маніфо, клієнти користуються перевагами:

 • Терміновий кредит онлайн на карту можна отримати в будь-який час, включаючи вихідні або святкові дні. Сайт працює цілодобово;
 • Полегшена процедура подачі заявки. Додавати на сайт фото паспорта та ІПН не потрібно;
 • Для тих, хто звертається вперше, відсотки не нараховуються;
 • Гроші надходять на рахунок позичальника вже через 15 - 20 хвилин;
 • Регулярно діють акції і промокодом.
Money4you Money4you МФО
5 1
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в середньому: 5 з 5)

Один коментар до “Первый кредит под 0,01 % в МаниФоЮ | Money4you”

 1. Аватар коментатораЛеся :

  Чому я не брала кредит у вашій конторі а мені телефонують з приводу погашення боргу ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

наверх